VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

28.10.2015

Kradli, kde se dalo, už je dopadla policie

Příbram – Policejní akce měla výborné výsledky. Kriminalisté při ní dopadli dva neúnavné zloděje, kteří krádežemi natropili téměř čtvrtmilionovou škodu.

23.10.2015

Drogu měl schovanou v krabičce od cigaret

Příbram – Kriminalisté šetří fyzické napadení, z něhož se vyklubal i případ s drogami. „O minulém víkendu napadli jednadvacetiletý a o rok starší mladík dva jiné muže. Ke slovní rozepři a následně i k fyzickému napadení mělo dojít v jednom baru v Dobříši. Poškození muži utrpěli lehké poranění. Násilníci byli kvůli obavě z pokračování jejich jednání zajištěni a umístěni do cely předběžného zadržení," informovala o incidentu policejní mluvčí Monika Schindlová.

AKTUALIZOVÁNO
22.10.2015

Řidič spadl s autem do Slapské přehrady, ale podařilo se mu vyplavat

Blažim /OBRAZEM/ - Řidič osobního auta ho ve středu ráno neudržel u Živohošťského mostu na mokré vozovce silnice z Neveklova do Dobříše, v zatáčce vyjel mimo silnici a sjel z břehu Slapské přehrady do vody.

21.10.2015

Muž poničil barevným sprejem dva kostely v Příbrami

Příbram – Kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého muže kvůli poškození cizí věci. Obvinění mu však museli sdělit ve vazební věznici, kde je od minulého týdne nachází. Jde totiž o muže, který v Příbrami vykrádal kočárkárny, ale i domy, auta či garáže a bral především jízdní kola, nářadí, ale i potraviny.

21.10.2015

Načapali zloděje při krádeži, ten na ně vytáhl obušek a začal vyhrožovat

Příbram – Čtyřiadvacetiletý muž terorizoval své okolí sérií krádeží. Naštěstí už skončil ve vězení. Zloděj má v Příbrami na svědomí opravdu hodně krádeží. Například už v srpnu odcizil ze skříňky v jedné firmě různé věci v hodnotě 40 tisíc korun. Podle policie ukradl hodinky, oblečení, ale vzal i píšťalku či dárkové taštičky. „Při krádeži byl přistižen několika osobami, které chtěly přivolat policii. S tím však zloděj nesouhlasil, vytáhl obušek s příčnou rukojetí a začal jim vyhrožovat zabitím. Následně z místa utekl," popsala incident policejní mluvčí Monika Schindlová.

19.10.2015

Ve stodole pod senem schoval skoro osm kilogramů marihuany

Dobříšsko - Ve vazební věznici skončil třiadvacetiletý muž z Dobříšska kvůli výrobě a distribuci drog.

15.10.2015

Dívky utekly z dětského domova, hledaný muž se vyhýbá vězení

Příbram - Příbramští kriminalisté pátrají po třech lidech. Muž se ukrývá, aby nemusel do vězení a dvě dívky utekly z dětského domova.

14.10.2015

Napadení muži skončili se zlomeninami v nemocnici

Příbram – Kriminalisté řeší dva případy těžkého ublížení na zdraví. První se stal již v létě v jednom příbramském baru a důvodem hádky byla žena. Nyní si devětadvacetiletý muž vyslechl obvinění.

9.10.2015

Muž zběsile ujížděl policii, nezastavil ho ani výstřel

Dobříš – Jednačtyřicetiletý muž se po předchozí honičce s policisty snažil ukrýt v pár centimetrech vody v potoce, prozradily ho však nad hladinou vykukující bílé tenisky. Vše začalo ve čtvrtek před šestou hodinou večer v Dobříši v ulici Za Poštou. Policisté v civilním vozidle si všimli protijedoucí Avie, kterou řídil muž jim dobře známý, který už měl nastoupit za distribuci drog do vězení.

9.10.2015

V domě ve Voznici našli mrtvou ženu, policie zadržela podezřelého

Voznice - V rodinném domě ve Voznici na Příbramsku byla nalezena mrtvá pětapadesátiletá žena. Měla poranění na hlavě a podle policie mohla zemřít násilnou smrtí. Kriminalisté v souvislosti s případem zadrželi jejího přítele. Skončil v policejní cele, řekla mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová.

7.10.2015

Podváděli kvůli navýšení dávek, jiná dvojice brala peníze, zboží nikdo neviděl

Příbram - Škodu přesahující 300 tisíc korun způsobili podle policie čtyřiašedesátiletý muž a dvaatřicetiletá žena. „Jejich snahou bylo neoprávněně získat finanční prostředky, a to formou zneužití dávek nemocenského pojištění, kdy uvedli v omyl Českou správu sociálního zabezpečení.

6.10.2015

Řidič nacouval do vrtule letadla

Dlouhá Lhota - V Dlouhé Lhotě vyšetřovala polciie nehodu auta a letadla.

4.10.2015

Od začátku roku zemřeli při nehodách v regionu čtyři lidé

Příbram - Od začátku roku došlo na Příbramsku k 929 dopravním nehodám, což je o třináct více než předchozí rok. Zemřeli čtyři lidé, za stejné období roku 2014 nepřežilo nehodu na příbramských silnicích dokonce deset osob. S vážným poraněním skončilo v nemocnici 48 lidí a 212 osob utrpělo lehké zranění.

2.10.2015

Vypínala topení a nabourala do stromu

Sedlčansko - Ve čtvrtek se stala na Sedlčansku vážná dopravní nehoda. Došlo k ní po půl osmé ráno ve směru od Sedlčan na obec Solopysky. Dvaadvacetiletá řidička se plně nevěnovala řízení, údajně vypínala topení, vjela na krajnici a poté narazila do topolu.

2.10.2015

Noční rejdění unaví: zloděj i s lupem usnul v kradeném autě

Příbram – Od května do začátku září „řádil" v Příbrami 26letý zloděj. Na svém „kontě" má 15 akcí a škodu za čtvrt milionu korun. Chodil krást především do chodeb obytných domů, do kočárkáren, ale i do rodinných domů.

29.9.2015

U Bohutína srazila muže motorka

Bohutín /Z POLICEJNÍCH SVODEK/  – V sobotu dopoledne se stala vážná nehoda před Bohutínem ve směru na Příbram. Devětaosmdesátiletý řidič zastavil své vozidlo u pravého okraje vozovky, vystoupil a přešel na levou stranu silnice.

25.9.2015

Řidiče přemohl mikrospánek a převrátil auto přes střechu

Příbramsko /Z POLICEJNÍCH SVODEK/ - Na silnici I/4 v katastru obce Háje se stala v úterý navečer dopravní nehoda.

22.9.2015

Policie hledá muže, neplatí výživné

Příbram - Příbramští kriminalisté pátrají od 17. července po Petru Rendlovi s trvalým pobytem v Plzni.

21.9.2015

Policie obvinila muže z nebezpečného pronásledování

Příbram /Z POLICEJNÍCH SVODEK/ - Do vazební věznice byl v pátek převezen jednačtyřicetiletý muž z Příbramska. Kriminalisté ho den předtím obvinili z přečinu nebezpečné vyhrožování, nebezpečné pronásledování a vydírání.

18.9.2015

Příbramští kriminalisté dopadli čtveřici dealerů drog

Příbram /Z POLICEJNÍCH SVODEK / – Až desetiletý pobyt za mřížemi hrozí osmadvacetiletému a dvaadvacetiletému muži. Oba byli totiž v září obviněni ze zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

16.9.2015

Na strakonické silnici nepřežil střet s autem chodec

Mníšek pod Brdy - Ve středu přibližně v půl druhé odpoledne byla nahlášena nehoda na 17. kilometru silnice R4 ve směru na Strakonice u Mníšku. Na silnici byl autem sražen chodec.

14.9.2015

Fanoušek na zápase s Plzní zapálil dýmovnici

Příbram /Z POLICEJNÍCH SVODEK/ - V neděli se konalo v Příbrami fotbalové utkání mezi celky 1.FK Příbram a FC Viktoria Plzeň. Jednalo se o rizikové utkání, a proto bylo vyhlášeno bezpečnostní opatření. 

12.9.2015

Srpnové nehody: Šest řidičů bylo pod vlivem alkoholu nebo drog

Příbram - Od začátku roku do konce srpna došlo na Příbramsku k 809 dopravním nehodám, což je o deset více než předchozí rok. Zemřeli tři lidé, za stejné období roku 2014 nepřežilo nehodu na příbramských silnicích dokonce sedm osob. S vážným poraněním skončilo v nemocnici 45 lidí.

10.9.2015

Opilý mladík zničil policistovi služební výstroj

Příbram /Z POLICEJNÍCH SVODEK/ - V sobotu 5. září chvíli před polednem prováděli příbramští policisté silniční kontrolu v Jinecké ulici v Příbrami. Zastavovali zde jedoucího motocyklistu, ten na to však reagoval zvýšením rychlosti a snahou ujet.

2.9.2015

Z policejních svodek: Vymlátil si peníze a cizí věci, ale dopadla ho policie

Příbramsko - Policisté v uplynulých dnech opět vyjížděli kvůli několika krádežím a loupežím. 

28.8.2015

Policie hledá svědky nehody v Evropské ulici

Příbram - Po svědcích události pátrají policisté z příbramského dopravního inspektorátu. V úterý 25. srpna pět minut po třetí hodině odpolední došlo v areálu čerpací stanice OMV na Evropské ulici v Příbrami k dopravní nehodě. „Řidič firemního nákladního automobilu značky Renault Maxity měl zachytit pravým zrcátkem vozidla o třiasedmdesátiletého muže, na místě nezastavil a odjel. Chodec při střetu s autem utrpěl lehké zranění, nehodu nahlásil na policii, ale až ve čtvrtek. Jakékoli informace k uvedenému případu je možné oznámit na linku 158 nebo na telefon 974 879 251," informovala policejní mluvčí Monika Schindlová.

26.8.2015

Krádež tun oceli utnula při noční cestě z firmy policie

Příbramsko /KRIMKY/ – Taková dřina a úplně zbytečná. Přitom, kdyby se lup dvojici zaměstnanců firmy na Příbramsku povedl, měli by dost peněz na pěknou dovolenou. Stejně tak i jejich pomocník.

25.8.2015

Opilá žena se chovala agresivně ke svému synovi

Příbram /Z MĚSTSKÉ POLICIE/ - Dne 13. 8. 2015 v 15.15 hod. oznámil na tísňovou linku Městské policie Příbram muž, že v ulici Evropská ničí nějaká osoba billboard. Hlídky MP po příjezdu na místo zjistily, že se zde zdržuje muž, který odstranil přenosnou dopravní značku „slepá ulice". Tato dopravní značka byla následně vrácena na původní místo. Strážníci dále zjistili, že k poškození billboardu nedošlo a jelikož výše jmenovaný neměl žádný doklad totožnosti, byl převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Příbrami, kde bylo zjištěno, že jde o muže ve věku 29 let. Dotyčný byl posléze poučen o nevhodném chování na veřejnosti.

24.8.2015

Policie zastavila několik řidičů, kteří nadýchali alkohol

Příbram /KRIMKY/ - O víkendu se v Horčápsku na Březnicku konala hudební produkce. V souvislosti s tím se policie zaměřila na bezpečnost silniční dopravy. Hlídky zastavily celkem šest řidičů pod vlivem alkoholu a další dva pod vlivem drog. Nejvyšší hodnotu alkoholu v dechu naměřily u 32letého muže, přístroj u něj vykázal hodnotu 1,13 promile. Motorista se nyní bude zpovídat z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Stejně starý řidič měl test pozitivní na marihuanu a navíc u něj v autě policisté nalezli dva igelitové sáčky s 22 g konopí. Za přečin přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu stanovuje trestní zákoník až roční pobyt ve vězení.

19.8.2015

Policie hledá tři muže, dva neplatí alimenty jeden je podezřelý z krádeže

Příbram - /POLICEJNÍ PÁTRÁNÍ/ Příbramští kriminalisté pátrají po třech mužích. Dva neplatí alimenty a jeden je podezřelý z krádeže. Dva se pohybovali v nedávné době v Praze a okolí a jeden z nich na Strakonicku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies