VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

11.1.2016

Za volant usedli pod vlivem marihuany i pervitinu

Příbram /KRIMIMIX/ - Od pátku do neděle zastavili policisté na Příbramsku celkem osm řidičů pod vlivem omamných látek. Z toho čtyři měli pozitivní test na drogy. Třikrát to byla marihuana a v jednom případě pervitin.

8.1.2016

Muž je obviněn ze série vloupání do aut

Příbram - Nejméně osm vykradených aut během deseti červencových dnů má mít na svědomí 49letý muž. Do vnitřních prostor vozidel vnikal po rozbití skleněné výplně zadních dveří. Odnesl si z nich věci v celkové hodnotě přesahující 170 tisíc korun.

7.1.2016

Na veřejnosti si stahoval kalhoty

Dobříšsko – V listopadu byl propuštěn z vězení 44letý muž a hned následující den se dopustil přečinu výtržnictví. V Dobříši na místě veřejně přístupném si stáhl kalhoty a v úmyslu dosáhnout sexuálního uspokojení začal masturbovat.

6.1.2016

Policisté pátrají po muži a ženě z Příbramska

Příbram - Příbramští kriminalisté pátrají po Ivaně Hýbkové, narozené 19. 9. 1961, trvale bytem Kosova Hora 45.

5.1.2016

Policie dopadla muže podezřelého ze série vloupání, škoda je téměř půl milionu

Příbram – Příbramští kriminalisté dopadli muže podezřelého ze série vloupání do restaurací, obchodů a dalších zařízení. Škoda byla vyčíslena na téměř půl milionu korun. Šestadvacetiletý muž skončil ve vazbě a hrozí mu až pět let vězení.

AKTUALIZUJEME
5.1.2016

Kaufland prohledávali pyrotechnici, někdo tam ráno nahlásil bombu

Příbram - Nezvyklý pohled. Před příbramským Kauflandem nebyl ráno ani zákazník. Namísto toho parkoviště hlídala policie a nákupní středisko prohledávali pyrotechnici. Anonym tam v úterý brzy ráno nahlásil bombu. 

4.1.2016

Pět řidičů pod vlivem alkoholu, zloději kradli v restauracích

Příbram – Za poslední čtyři dny, do neděle 3. ledna, řešili dopravní policisté na Příbramsku pouze jednu dopravní nehodu. Ta se stala 31. prosince, kdy vběhl srnec u Dolních Hbit pod kola projíždějícího vozidla značky Škoda Octavia. Hmotná škoda byla stanovena na 30 tisíc korun.

30.12.2015

V jednom dni zachvátily plameny dva objekty na Sedlčansku

Sedlčansko - V pondělí krátce po druhé hodině ráno byla nahlášen požár v Dublovicích. K požáru autodílny vyrazila jednotka HZS Sedlčany společně s dobrovolníky ze Sedlčan a Dublovic. 

29.12.2015

Auto porazilo chodce, řidič ujel

Bohutín /KRIMIMIX/ – V neděli 27. prosince kolem půlnoci srazil neznámý řidič osmadvacetiletého chodce. „Událost se stala mezi obcemi Vranovice a Bohutín. Projíždějící auto zachytilo o muže a řidič z místa nehody ujel. Chodec byl letecky přepraven do pražské nemocnice z důvodu podezření na poranění páteře. V jeho dechu policie naměřila téměř tři promile alkoholu," uvedla k nehodě policejní mluvčí Monika Schindlová.

21.12.2015

Policisté řešili dvě loupeže, byly ale smyšlené

Příbram /KRIMIMIX/ – Příbramští policisté během týdne řešili dvě oznámení o loupežích, které, jak se krátce poté ukázalo, byly smyšlené. „Oba oznamovatelé se tím snažili řešit své finanční problémy. Minulý týden 16. prosince nahlásil sedmadvacetiletý muž, že byl přepaden na náměstí v Příbrami, kde ho měli fyzicky napadnout čtyři muži a odcizit mu 5000 korun. Na policejní služebně neustále měnil svou výpověď a nakonec se přiznal, že si vše vymyslel. Navíc policisté zjistili, že je pod vlivem marihuany a pervitinu," uvedla k případu policejní mluvčí Monika Schindlová.

18.12.2015

K požáru stodoly se sjelo pět cisteren a plošina

Nečín - Ve čtvrtek po jedné hodině ranní byly vyslány jednotky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ze stanic Dobříš a Příbram k požáru stodoly (bývalý ovčín) v obci Nečín. Společně s těmito jednotkami zasahovaly také jednotky sboru dobrovolných hasičů z obcí Nečín a Kamýk nad Vltavou.

16.12.2015

Řidič usnul za volantem a naboural

Rožmitál /KRIMIMIX/ – Čtyřicetiletý muž havaroval 14. prosince v Rožmitále pod Třemšínem. „Po třetí hodině odpolední projížděl Nádražní ulicí a za jízdy usnul. Poté přejel do levé poloviny vozovky, kde narazil do dvou zaparkovaných vozidel. Motorista byl jednorázově ošetřen v sanitce. Hmotná škoda byla stanovena na 75 tisíc korun," uvedla k nehodě policejní mluvčí Monika Schindlová.

15.12.2015

Řidička srazila v Příbrami dvě chodkyně, jedna zraněním podlehla

Příbram - Devětadvacetiletá řidička osobního auta srazila v pondělí večer v Příbrami dvě ženy na přechodu pro chodce. Obě utrpěly těžká zranění, jedna později v nemocnici zemřela. 

11.12.2015

Do osobního auta na přejezdu narazil vlak

Sedlčany /KRIMIMIX/ - V Sedlčanech se ve čtvrtek 10. prosince v odpoledních hodinách srazilo osobní auto s vlakem. „Třiačtyřicetiletý řidič jedoucí ve voze značky Citroën Xsara směrem na Kosovu Horu zastavil na příkaz dopravní značky, následně ale přehlédl zprava přijíždějící vlak a vjel na železniční přejezd. Poté zaslechl zvukový signál dávaný strojvedoucím a začal couvat. Střetu však již nestačil zabránit," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Vzniklá škoda je odhadnuta na 23 tisíc korun.

3.12.2015

Tři zranění chodci za dva dny

Příbram - Během dvou dnů došlo na Příbramsku ke sražení tří chodců, kteří po střetu s vozidlem utrpěli naštěstí jen lehká poranění. První nehoda se stala 30. listopadu navečer v Brodské ulici v Příbrami. Šedesátiletý řidič zde přehlédl 21letého muže, který šel po přechodu pro chodce.

2.12.2015

Při nehodách na silnicích Příbramska zemřelo šest lidí

Příbramsko – Podle policejních statistik už od začátku roku k poslednímu dni měsíce listopadu došlo na Příbramsku k 1206 dopravním nehodám. To je o 58 více než předchozí rok.

28.11.2015

Policie odhalila pět zlodějů

Příbramsko - Kriminalisté sdělili obvinění z krádeže a poškození cizí věci šestadvacetiletému muži. Z 2. na 3. listopadu vnikl v Husově ulici v Příbrami do budovy knihovny a odcizil tam dvacet dřevěných propisovaček a dva obrazy za celkem 2000 korun. Poškozením okna a čtyř dveří způsobil další škodu ve výši 10 tisíc korun. Muž se dopustil krádeže přesto, že je v „podmínce".

27.11.2015

Policie hledá pachatele, který hrozil bombou, advent nebude ani v jiném termínu

Příbram – Policisté pátrají po pachateli bombové výhrůžky v Příbrami, kvůli níž bylo zrušeno čtvrteční zahájení adventu na náměstí T. G. Masaryka. Z náměstí a okolních budov evakuovala kvůli anonymní výhrůžce policie 500 lidí. Žádnou bombu policie nenašla a náměstí s okolím zůstalo uzavřené až do zhruba půl jedenácté večer. V pátek ráno bylo rozhodnuto, že advent nebude ani v náhradním termínu.

AKTUALIZUJEME
26.11.2015

Zahájení adventu zrušilo nahlášení výbušného systému

Příbram - Vedení města Příbram na doporučení Policie ČR rozhodlo z důvodu zvýšeného bezpečnostního rizika zrušit čtvrteční slavnostní zahájení Adventu na náměstí T. G. M. "Toto rozhodnutí bylo učiněno na základě anonymního sdělení ohledně umístění výbušného nástražného systému," informoval odpoledne starosta Jindřich Vařeka.

25.11.2015

Policie: Všímavý občan pomohl dopadnout tři zloděje

Příbram /KRIMIMIX/ – V úterý kolem 23. hodiny se policii podařilo dopadnout tři zloděje, kteří v Příbrami vykradli vozidlo.

24.11.2015

Policie pátrá po neznámých útočnících

Příbram - Policie pátrá po skupině neznámých útočníků. Ti 17. října, asi dvacet minut po půlnoci, fyzicky napadli dva muže. K incidentu došlo v Příbrami v ulici Boženy Němcové v blízkosti Color baru. Zraněné muže musela následně převést záchranka do příbramské nemocnice.

23.11.2015

Čtyřicetiletý řidič narazil s autem do stromu, v nemocnici zemřel

Těchařovice - Vážná dopravní nehoda se stala v sobotu kolem čtvrté hodiny ranní na silnici I/4 v katastru obce Těchařovice. „Čtyřicetiletý cizinec z dosud nezjištěných příčin vyjel na rovném úseku vlevo do protisměru, kde následně narazil bokem a střechou vozidla značky Mitsubishi Space do vzrostlého stromu. Řidič utrpěl těžká poranění, kterým následně v pražské nemocnici podlehl," informovala policejní mluvčí Monika Schindlová.

18.11.2015

Řidič vjel do předzahrádky, nadýchal alkohol

Příbram – V úterý dopoledne havaroval v Příbrami na náměstí T. G. Masaryka šestadvacetiletý řidič. Když vyjel z kruhového objezdu, nezvládl řízení a najel na krajnici. Poté narazil do dřevěné předzahrádky před restaurací, kterou poničil. Jak se ukázalo, muž byl pod vlivem alkoholu. Policisté u něj naměřili hodnotu 0,9 promile. Na místě byl motoristovi zadržen řidičský průkaz. Škoda je 20 tisíc korun.

15.11.2015

Při nehodách pomáhaly pražské posádce i vrtulníky z jihu a východu Čech

Příbram, Praha - Vážná nehoda, u níž zasahovaly dvě helikoptéry se zdravotnickou posádkou, zatarasila v neděli půl druhé hodiny před polednem hlavní silnici I/4 u Chraštic na Příbramsku. Střetly se tam autobus a osobní automobil, přičemž obě vozidla skončila po nehodě na boku. V autobuse přišel k úrazu jen řidič, který utrpěl lehké zranění ošetřené přímo na místě; 44 cestujících vyvázlo zcela bez úhony (pokud za ni nepovažujeme skutečnost, že pasažéři museli počkat na náhradní odvoz).

13.11.2015

Policie dopadla dva dealery drog, podvodnice okradly seniora

Příbram /KRIMIMIX/ - Dvěma dealerům pervitinu překazili jejich „živnost" příbramští policisté. Tento týden jim sdělili obvinění z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

12.11.2015

Muž se hádal s majiteli obchodu a pak polil benzínem dveře a chodník

Příbram /KRIMIMIX/ - Kriminalisté obvinili z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví sedmatřicetiletého muže. Minulý týden přišel pod vlivem alkoholu a omamných látek do jedné příbramské prodejny, kde došlo mezi ním a majiteli obchodu ke slovní hádce.

9.11.2015

Po nárazu do stromu začal hořet motor

Příbramsko /KRIMIMIX/ - O víkendu se v regionu stalo šest dopravních nehod, které skončily s lehkým poraněním. První nehoda se stala v sobotu ráno v Bohutíně.

3.11.2015

Policie: Pobodání si chlapec vymyslel kvůli vyřizování osobních účtů

Příbram - V jednom z příbramských internetových médií se v úterý objevila zpráva o loupežném přepadení poblíž autobusového nádraží v Příbrami, jehož obětí měl být v pondělí odpoledne jedenáctiletý chlapec. Ten měl údajně skončit s četnými bodnými ranami v nemocnici. 

29.10.2015

Policie radí chatařům: Pozor na zloděje, jsou velmi všímaví

Příbram – Chataři a chalupáři opouští na zimu své nemovitosti a nastává tak příležitost pro zloděje. To může potvrdit příbramská policie, protože se už případy takovýchto krádeží zabývá.

28.10.2015

Kradli, kde se dalo, už je dopadla policie

Příbram – Policejní akce měla výborné výsledky. Kriminalisté při ní dopadli dva neúnavné zloděje, kteří krádežemi natropili téměř čtvrtmilionovou škodu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies