VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

7.11.2016

Útočník pořezal muže nožem na koberce, skončil ve vězení

Příbram - Devětadvacetiletý muž byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví. Za to mu hrozí tři roky až deset let vězení. Podle policie bezdůvodně zaútočil na jednadvacetiletého muže, se kterým ten den poprvé pracoval v jednom příbramském domě.

1.11.2016

Neodkládejte si v obchodech tašky, chmatáci mohou být hned vedle vás

Příbram – Návštěvníci obchodů by měli být pořádně opatrní, zvlášť v těch, kde bývá hlava na hlavě. Své o tom ví policie a lidé, kterým v tlačenici zmizela hotovost nebo bezhotovostní platební karta.

1.11.2016

Policie pátrá po lupičích, kteří v létě okradli v Dobříši muže o mobil a telefon

Příbramsko /PÁTRÁNÍ/ - Příbramští kriminalisté prověřují zločin loupeže, ke kterému došlo dne 14. srpna mezi půlnocí a jednou hodinou ranní na Mírovém náměstí v Dobříši. 

21.10.2016

Muž je podezřelý z podvodu, hledá ho policie

Příbram - Příbramští kriminalisté pátrají po Petrovi Řezníčkovi z Petrovic. Na muže vydal Obvodní soud pro Prahu 7 příkaz k dodání do výkonu trestu, hledaný je podezřelý ze spáchání trestného činu podvodu.

20.10.2016

Vandalové poškodili osm aut, pomozte policii

Příbram – V okresním městě bylo za uplynulý víkend zaznamenáno větší množství poškozených zaparkovaných aut.

AKTUALIZOVÁNO
20.10.2016

To už snad není náhoda: za dva měsíce šestý požár

Obecnice - Šestý požár v Obecnici od srpna. Zatím někdo zapaloval „jen" bioodpad a klestí, ale tentokrát už šlo o lidský život. Dvacet metrů vysoké plameny, několik hasičských aut, strach a šok, si vyžádal požár zahradního domku v Obecnici, který hasiči likvidovali krátce před půlnocí z úterý na středu.

20.10.2016

V Obecnici v noci hořel domek, škoda půl milionu korun

Obecnice /AKTUALIZACE/ - V Obecnici v noci na středu hořel zahradní domek, škoda činí půl milionu korun. Záchranáři převezli starší ženu do nemocnice kvůli stresové reakci. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé. ČTK to řekli mluvčí středočeských hasičů a záchranné služby Petr Svoboda a Petra Effenbergerová.

20.10.2016

Do vězení chtěl někdo v balíčcích propašovat drogy

Příbram /KRIMKY/ – Během jednoho týdne našli zaměstnanci věznice na Bytízu tři podezřelé zásilky, které byly určeny pro odsouzené.

19.10.2016

Muž odjel do Prahy a od té doby je nezvěstný

Příbram - Policie vyhlásila pátrání po dvou mužích. 

17.10.2016

Muže těžce zranil vlak u Junior klubu

Příbram - Policisté prošetřují případ srážky vlaku s dvaadvacetiletým mladíkem. „Neštěstí se stalo v neděli krátce po páté hodině ranní nedaleko Junior klubu v Příbrami. Muž zde ležel v kolejišti. S velmi vážným zraněním byl následně poškozený přepraven do pražské nemocnice," informovala policejní mluvčí Monika Schindlová. Bližší okolnosti případu jsou nyní předmětem šetření.

13.10.2016

Dvě nehody autobusů se naštěstí obešly bez zranění

Příbram – Během dvou dnů se staly na Příbramsku dvě nehody autobusů. V pondělí se střetlo osobní vozidlo s autobusem v Sedlčanech na náměstí T. G. Masaryka.

11.10.2016

Za jeden den jedenáct nehod

Příbram /JAK POSTUPOVAT PŘI NEHODĚ/ – Namoklé silnice, mlhy a někdy i ranní mrazíky. To vše nás stále častěji bude čekat za volantem a mnozí z řidičů tato rizika podceňují. O tom ví své dopravní policisté, kteří jen v jednom dni museli vyjíždět k více kolizím, jako tomu bylo minulý týden ve čtvrtek 6. října.

10.10.2016

Příbramská policie dopadla dalšího oznamovatele bomby

Příbram – Začátkem září zavolal anonymně v nočních hodinách na linku 158 a nahlásil bombu v restauraci v Bohutíně. Hlídky z objektu musely evakuovat dvanáct lidí a na místo přijel psovod se speciálně vycvičeným psem na vyhledávání výbušnin. Prohlídka prostor byla nakonec negativní. To všechno zřejmě jen kvůli alkoholovému opojení. Policie už vypátrala, kdo za nahlášením bomby stojí.

5.10.2016

V Příbrami okradl zloděj lidi spící na lavičce

Příbram /KRIMKY/ - Během posledních dvou dnů řádil v Příbrami zatím nezjištěný zloděj, který kradl, co mu přišlo do cesty. V noci z neděle na pondělí byl okraden 37letý muž, který usnul na lavičce v ulici Pod Čertovým pahorkem.

3.10.2016

Od začátku roku do konce září řešili policisté přes tisícovku nehod

Příbramsko - Za devět měsíců letošního roku řešili dopravní policisté na Příbramsku 1055 dopravních nehod, což je o 123 více než za stejné obdobní předchozího roku. Z toho se v září stalo 121 nehod - pět osob při nich utrpělo těžké zranění, 30 osob zranění lehčího charakteru a jeden člověk zemřel.

27.9.2016

Vrtulník ráno zasahoval u nehody, odpoledne se srazilo auto s drezínou

Příbramsko – Vážné dopravní nehody zaměstnávají v úterý složky integrovaného záchranného systému. Odpoledne se na silnici 1734 mezi Březnicí a obcí Martinice srazil na železničním přejezdu osobní vůz s drezínou. Doprava byla řízena kyvadlově a na místě zasahovali hasiči, policie a záchranná služba.

27.9.2016

Motorkářka zůstala zaklíněna pod motorkou

Příbramsko /KRIMKY/  – O víkendu se staly na Příbramsku dvě vážné nehody. V sobotu odpoledne jel přes obec Vševily sedmdesátiletý řidič, který v křižovatce nerespektoval značku Dej přednost v jízdě a narazil do projíždějícího osobního auta, které bylo na hlavní komunikaci. Spolujezdec z tohoto vozu utrpěl vážné zranění. Škoda byla vyčíslena na 60 tisíc korun.

20.9.2016

Policie hledá svědky nehody, při níž byl vážně zraněn chlapec

Příbram - V pondělí 19. září se stala v 14:20 hodin dopravní nehoda v Milínské ulici v Příbrami. Sedmdesátiletý řidič jel ve voze značky Peugeot 306 v přímém směru na náměstí T. G. Masaryka a křižovatkou projížděl podle jeho vyjádření na světelný signál volno.

19.9.2016

Víkend na silnicích: patnáct řidičů pod vlivem alkoholu nebo drog

Příbramsko /KRIMKY/  – Od pátečního večera do nedělního odpoledne se podařilo příbramským policistům při silničních kontrolách odhalit 15 řidičů, kteří usedli za volant pod vlivem návykových látek. Z větší části šlo o motoristy, kteří odjížděli z rekreačního střediska u obce Věšín na Rožmitálsku, kde probíhala hudební produkce. Ve třech případech byli šoféři pod vlivem marihuany a nejvyšší naměřenou hodnotu alkoholu v dechu měl čtyřiatřicetiletý muž. Na displeji přístroje se objevila hodnota 2,35 promile. Nyní se bude zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

16.9.2016

Zadržený muž vykrádal auta a sebral i pokladnu ze Svaté Hory

Příbram /KRIMKY/  – Policistům se podařilo v Příbrami zadržet dalšího pachatele, který vykrádal automobily. Pomohl k tomu všímavý svědek, který oznámil městským strážníkům, že někdo v noci chodí mezi zaparkovanými vozidly s malou svítilnou a nahlíží do nich.

12.9.2016

Po nehodě žena nadýchala téměř čtyři promile

Příbram /KRIMKY/ - V sobotu se staly na Příbramsku dvě nehody kvůli opilosti řidičů. Ve 14:20 havarovala ve Voznici třicetiletá žena, která narazila do oplocení domu. Škoda byla odhadnuta na 22 tisíc korun.

11.9.2016

Policie: Kriminalita na Příbramsku je stále nižší

Příbram – Podle policejní statistiky neustále na Příbramsku klesá kriminalita oproti předchozím rokům. Za prvních osm měsíců letošního roku došlo v okrese k poklesu kriminality o 164 případů, to je o 10,5 % méně než za stejné období roku 2015. Na Příbramsku bylo spácháno celkem 1394 trestných činů. Z toho bylo objasněno 608 případů, což je téměř 44 % a objasněnost se podařilo zvýšit o 7 %.

9.9.2016

Zatčený příbramský podnikatel je ve vazbě

Praha – Vydírání, nebezpečné vyhrožování, nebezpečné pronásledování – a k tomu ještě nedovolené ozbrojování. To jsou podle slov mluvčí příbramské policie Moniky Schindlové trestné činy, ze kterých kriminalisté obvinili známého podnikatele z Příbrami. Podle Českého rozhlasu se jedná o Roberta Hrabého. Podle reportéra Českého rozhlasu Janka Kroupy je Hrabý spojován s velkými zločiny v 90. letech a patří mezi lidi blízké Františku Mrázkovi a Tomáši Pitrovi.

AKTUALIZOVÁNO
9.9.2016

Zadržený muž byl obviněn nejen z vydírání a nedovoleného ozbrojování

Příbram – S velkou pozorností se nejen na Příbramsku setkal středeční zásah policie, při němž byl v jednom v příbramských sport barů v oblasti v okolí „Křižáku" zadržen tamější podnikatel Robert Hrabý. Jde o muže, o němž se proslýchá, že jeho aktivity jsou poměrně rozsáhlé a rozmanité, takže je těžké spekulovat, čeho se aktuálně řešené kauza může týkat.

8.9.2016

Český rozhlas: Při policejní razii byl zadržen podnikatel Hrabý

Příbram - Ve středu od rána se v Příbrami u jednho z barů v okolí "Křižáku" uskutečnily rozsáhlé policejní manévry. Policie se k razii, kde byli vidět policisté se zbraněmi nechtěla vyjádřit.

6.9.2016

Zloději vykradli dvě auta

Příbramsko /KRIMKY/ - Neznámí pachatelé vykradli v neděli odpoledne dvě vozidla. V prvním případě stálo auto asi čtvrt hodiny u vodní nádrže poblíž šachty č. 19 u Příbrami. Zloděj rozbil okno a z vozu sebral peněženku s hotovostí, platebními kartami a doklady. Majiteli vznikla škoda ve výši 7000 korun.  

6.9.2016

Autobus u Mokrska zachvátily plameny, cestující vyvázli bez zranění

Příbramsko - V pondělí po 10. hodině byl na tísňovou linku Středočeských hasičů náhlášen požár autobusu mezi obcemi Mokrsko a Čelina na Příbramsku. Pasažéři vyvázli bez zranění.

5.9.2016

Policejní pes hledal v restauraci anonymně nahlášenou bombu

Bohutín – Rušno bylo v sobotu večer v Bohutíně. Po desáté hodině večerní zavolal na tísňovou linku 158 anonym, který oznámil, že v restauraci v obci Bohutín se nachází bomba.

2.9.2016

Počet nehod na Příbramsku oproti loňskému roku narostl

Příbram – Za osm měsíců letošního roku řešili dopravní policisté na Příbramsku 934 dopravních nehod. To je o 121 více než za stejné obdobní předchozího roku. Z toho se v měsíci srpnu stalo 132 nehod.

2.9.2016

Poslední den prázdnin: pět nehod se zraněním

Příbram - Poslední prázdninový den se staly na Příbramsku tři nehody se zraněním. V ranních hodinách havarovala v katastru obce Obořiště 23letá řidička. Po projetí zatáčky vjela na nezpevněnou krajnici, poté sjela do příkopu a narazila do zděného oplocení hřbitova. Auto skončilo na střeše. Žena vyvázla při havárii s lehkým poraněním. Hmotná škoda je 50 tisíc korun.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies