VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal z víkendu 7. a 8. listopadu

Střední Čechy – Fotbalové podzimní soutěže vrcholí i v mládežnických kategoriích. Zatímco ligy dorostu a žáků, ale i krajské soutěže mají před sebou ještě jedno kolo, divize dorostu a žáků už svůj podzim zakončily.

10.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

Ze Středočechů mohou být nejspokojenější žáci Příbrami B a SK Kladno, obě družstva podzim v divizi vyhrála. Skvěle si vedou i dorostenci Kladna B, ale i žáci v krajských přeborech, kde svým soutěžím rovněž vládnou. Radost zachvátila i dorostence Velimi, kteří porazili dosud vedoucí Kunice a sami šli do čela tabulky.

ČESKÁ LIGA DOROSTU
14. kolo:
Slavia Praha B – Sparta Praha B 2:3 (starší), 1:3, Teplice B – Hr. Králové B 0:3, 3:0, Motorlet – Most B 3:0, 4:0, Bohemians 1905 B – Sezimovo Ústí 5:1, 3:1, Plzeň B – Dukla Praha 3:0, 3:0, Ml. Boleslav B – Č. Budějovice B 1:1, 3:0, Meteor Praha – Pardubice 1:0, 0:1, Jablonec – Liberec 2:2, 2:1. Dohrávky: Liberec – Plzeň 3:2, 4:1, Jablonec – Ml. Boleslav B 2:3, 4:0.
Starší
1. Liberec 14 10 2 2 34:20 32
2. Pardubice 14 9 2 3 30:13 29
3. Plzeň B 14 7 4 3 23:14 25
4. Bohemians 05 14 7 2 5 28:16 23
5. Sparta Praha 14 7 2 5 33:22 23
6. Motorlet 14 6 4 4 23:18 22
7. Slavia Praha 14 6 3 5 22:17 21
8. Hr. Králové B 14 5 6 3 18:15 21
9. Jablonec 14 6 2 6 27:31 20
10. Teplice B 14 6 1 7 26:35 19
11. Dukla Praha 14 4 5 5 19:19 17
12. Ml. Boleslav B 14 4 2 8 23:22 14
13. Č. Budějovice B 14 4 1 9 21:31 13
14. Meteor Praha 14 3 3 8 15:22 12
15. Most B 14 3 3 8 14:37 12
16. Sezimovo Ústí 14 3 2 9 15:39 11
Mladší
1. Jablonec 14 10 1 3 46:22 31
2. Motorlet 14 9 2 3 29:27 29
3. Teplice B 14 7 3 4 26:19 24
4. Bohemians 05 13 6 5 2 32:24 23
5. Sparta Praha B 14 6 4 4 39:21 22
6. Liberec 14 6 4 4 35:25 22
7. Plzeň B 14 6 4 4 27:23 22
8. Slavia Praha B 12 6 2 4 28:19 20
9. Ml. Boleslav B 14 4 6 4 22:18 18
10. Pardubice 14 4 4 6 23:24 16
11. Dukla Praha 13 3 5 5 11:22 14
12. Budějovice B 14 3 4 7 17:29 13
13. Meteor Praha 14 2 6 6 11:19 12
14. Most B 14 3 3 8 26:39 12
15. Hr. Králové B 14 4 0 10 15:35 12
16. Sezimovo Ústí 14 3 3 8 20:41 12

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
1. kolo:
Český Krumlov – Písek 2:0 (starší), 2:2 (mladší), Motorlet B – Strakonice 1:2, 2:3, Domažlice – Rokycany 1:2, 3:2, SKP Č. Budějovice – Vejprnice 2:2, 2:4, Benešov – Vlašim 1:1, 0:0, Prachatice – Hořovicko 4:4, 3:1, Příbram B – Klatovy 4:0, 9:0.
Starší
1. Příbram B 13 9 3 1 40:15 30
2. SKP Budějovice 13 7 2 4 30:21 23
3. Motorlet B 13 7 2 4 25:18 23
4. Vejprnice 13 6 4 3 27:20 22
5. Strakonice 13 7 1 5 25:20 22
6. Písek 13 6 2 5 27:18 20
7. Prachatice 13 5 3 5 20:22 18
8. Český Krumlov 13 5 2 6 19:24 17
9. Rokycany 13 4 4 5 27:32 16
10. Domažlice 13 4 3 6 19:24 15
11. Benešov 13 4 3 6 24:30 15
12. Hořovicko 13 3 4 6 20:31 13
13. Vlašim 13 3 2 8 13:24 11
14. Klatovy 13 3 1 9 19:36 10
Mladší
1. Vejprnice 13 9 2 2 48:11 29
2. Příbram B 13 9 1 3 41:12 28
3. Rokycany 13 8 2 3 27:10 26
4. Benešov 13 7 2 4 25:27 23
5. Strakonice 13 7 1 5 29:22 22
6. Vlašim 13 7 1 5 20:19 22
7. SKP Budějovice 13 6 2 5 33:18 20
8. Motorlet B 13 6 2 5 29:19 20
9. Domažlice 13 5 2 6 13:27 17
10. Klatovy 13 4 2 7 21:39 14
11. Písek 13 3 4 6 17:19 13
12. Prachatice 13 4 1 8 15:33 13
13. Český Krumlov 13 3 2 8 16:33 11
14. Hořovicko 13 1 0 12 13:58 3
Skupina B
1. kolo:
Libuš – Varnsdorf 4:1, 4:0, Sokolov – Meteor Praha B 3:2, 6:2, Most – Ústí n. L. 3:2, 1:1, Junior Praha – SK Kladno 1:0, 1:0, Loko Č. Lípa – Arsenal Č. Lípa 0:5, 0:6, H. Měcholupy – Vikt. Žižkov 3:4, 1:1, Karlovy Vary – Roudnice 2:1, 2:0.
Starší
1. Sokolov 13 13 0 0 71:13 39
2. Kladno 13 10 1 2 51:10 31
3. Vikt. Žižkov 13 7 3 3 33:23 24
4. Meteor Praha B 13 7 2 4 27:17 23
5. Ústí n. L. 13 6 2 5 29:31 20
6. Most 13 5 3 5 25:29 18
7. Junior Praha 13 5 2 6 18:23 17
8. Libuš 13 5 2 6 22:35 17
9. H. Měcholupy 13 4 4 5 24:26 16
10. Ars. Č. Lípa 13 4 2 7 30:33 14
11. Roudnice 13 4 2 7 19:22 14
12. K. Vary 13 4 1 8 25:49 13
13. Loko. Č. Lípa 13 1 4 8 11:51 7
14. Varnsdorf 13 0 4 9 12:35 4
Mladší
1. Sokolov 13 10 3 0 57:19 33
2. Vikt. Žižkov 13 9 4 0 67:14 31
3. SK Kladno 13 9 2 2 39:14 29
4. Ústí n. L. 13 8 3 2 34:16 27
5. K. Vary 13 9 0 4 37:20 27
6. Meteor Pha B 13 7 1 5 21:21 22
7. Libuš 13 6 1 6 39:18 19
8. Roudnice 13 4 5 4 23:18 17
9. Ars. Č. Lípa 13 4 2 7 25:26 14
10. Junior Praha 13 4 0 9 17:32 12
11. H. Měcholupy 13 3 2 8 16:37 11
12. Most 13 2 3 8 11:37 9
13. Varnsdorf 13 2 2 9 14:39 8
14. Loko. Č. Lípa 13 0 0 13 5:94 0
Skupina C
1. kolo:
Rapid Liberec – Jablonec B 2:1, 1:0, Litomyšl – Jičín 1:3, 1:3, Dvůr Králové – AFK Chrudim 2:2, 0:6, Čáslav – Pěnčín/Turnov 3:2, 8:0, Nový Bydžov – FK Kolín 1:0, 4:3, Olymp. Hr. Králové – Pardubice B 4:1, 3:0, Kosmonosy – Liberec B 2:1, 0:3.
Starší
1. Jablonec B 13 9 3 1 38:11 30
2. Rapid Liberec 12 9 1 2 26:11 28
3. Nový Bydžov 13 8 2 3 24:14 26
4. Liberec B 13 7 2 4 28:19 23
5. AFK Chrudim 13 6 4 3 32:17 22
6. Dvůr Králové 13 6 3 4 23:26 21
7. Ol. Hr. Králové 13 6 2 5 36:26 20
8. Pardubice B 13 5 2 6 21:18 17
9. Čáslav 13 5 1 7 23:30 16
10. FK Kolín 13 4 2 7 23:24 14
11. Kosmonosy 13 2 8 3 18:25 14
12. Jičín 13 2 3 8 14:34 9
13. Pěnčín/Turnov 12 2 1 9 15:35 7
14. Litomyšl 13 2 0 11 13:44 6
Mladší
1. AFK Chrudim 13 12 1 0 52:7 37
2. Nový Bydžov 13 11 1 1 33:16 34
3. Ol. Hr. Králové 13 9 0 4 45:13 27
4. Liberec B 13 8 1 4 33:10 25
5. FK Kolín 13 8 1 4 37:19 25
6. Pardubice B 13 7 2 4 34:23 23
7. Rapid Liberec 12 6 2 4 30:20 20
8. Čáslav 13 6 2 5 33:36 20
9. Jablonec B 13 6 1 6 36:20 19
10. Jičín 13 4 0 9 17:33 12
11. Kosmonosy 13 2 4 7 18:28 10
12. Dvůr Králové 13 2 1 10 11:41 7
13. Litomyšl 13 1 0 12 9:46 3
14. Pěnčín/Tur. 12 0 0 12 4:80 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
14. kolo:
Slavia Praha – Příbram 8:0 (starší), 5:2 (mladší), Liberec – Hr. Králové 4:1, 1:1, Č. Budějovice – Chrudim 4:1, 4:1, Pardubice – Ml. Boleslav 1:0, 0:3, Most – Bohemians 1905 1:0, 0:3, Plzeň – Motorlet 5:2, 1:1, Sparta Praha – Sokolov 2:3, 3:0, Jablonec – Teplice 3:1, 1:1.
Starší
1. Slavia Praha 14 14 0 0 63:4 42
2. Liberec 14 8 3 3 28:17 27
3. Č. Budějovice 14 8 1 5 24:17 25
4. Jablonec 14 7 4 3 19:16 25
5. Hr. Králové 14 7 3 4 35:25 24
6. Motorlet 14 7 3 4 33:24 24
7. Sparta Praha 14 7 1 6 39:23 22
8. Teplice 14 6 2 6 25:26 20
9. Plzeň 14 5 4 5 31:28 19
10. Pardubice 14 5 2 7 18:24 17
11. Bohemians 05 14 5 2 7 18:28 17
12. Ml. Boleslav 14 5 1 8 18:28 16
13. Most 14 4 1 9 13:36 13
14. Příbram 14 4 0 10 30:50 12
15. Chrudim 14 1 6 7 17:34 9
16. Sokolov 14 1 3 10 16:47 6
Mladší
1. Slavia Praha 14 12 0 2 53:17 36
2. Sparta Praha 14 11 2 1 55:13 35
3. Bohemians 05 14 9 2 3 38:9 29
4. Příbram 14 9 0 5 30:21 27
5. Teplice 14 8 2 4 28:20 26
6. AFK Chrudim 14 7 2 5 35:32 23
7. Hr. Králové 14 6 4 4 37:21 22
8. Č. Budějovice 14 6 4 4 30:31 22
9. Ml. Boleslav 14 4 6 4 19:20 18
10. Sokolov 14 5 1 8 20:34 16
11. Most 14 4 2 8 19:34 14
12. Motorlet 14 3 4 7 16:24 13
13. Plzeň 14 4 1 9 19:28 13
14. Liberec 14 2 5 7 15:32 11
15. Jablonec 14 2 3 9 15:54 9
16. Pardubice 14 0 2 12 9:48 2

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
1. kolo:
Sušice – Č. Budějovice B 3:2 (starší), 0:1 (mladší), Podolí – Beroun 3:1, 2:1, Dukla Praha – Doubravka 3:1, 2:1, Vejprnice – Tachov 0:3, 4:0, Tábor – Plzeň B 2:1, 3:1, Prachatice – Písek 1:1, 0:2, Příbram B – Hořovicko 3:3, 3:1.
Starší
1. Příbram B 13 10 2 1 56:22 32
2. Dukla Praha 13 8 3 2 30:17 27
3. Doubravka 13 7 3 3 30:14 24
4. Písek 13 7 3 3 16:10 24
5. Budějovice B 13 7 1 5 32:22 22
6. Tábor 13 6 3 4 24:18 21
7. Podolí 13 7 0 6 25:27 21
8. Plzeň B 13 6 2 5 20:14 20
9. Sušice 13 5 2 6 21:31 17
10. Beroun 13 5 2 6 15:25 17
11. Tachov 13 3 3 7 28:37 12
12. Hořovicko 13 2 4 7 20:28 10
13. Prachatice 13 3 1 9 16:38 10
14. Vejprnice 13 0 1 12 9:39 1
Mladší
1. Písek 13 10 2 1 37:12 32
2. Tábor 13 9 2 2 41:9 29
3. Beroun 13 9 1 3 37:17 28
4. Prachatice 13 8 3 2 58:17 27
5. Příbram B 13 8 2 3 26:14 26
6. Plzeň B 13 7 2 4 27:22 23
7. Dukla Praha 13 6 3 4 23:18 21
8. Podolí 13 6 2 5 27:22 20
9. Č.Budějovice B 13 6 2 5 23:20 20
10. Doubravka 13 3 1 9 13:30 10
11. Vejprnice 13 2 3 8 16:28 9
12. Hořovicko 13 2 1 10 21:45 7
13. Sušice 13 2 1 10 19:49 7
14. Tachov 13 0 1 12 6:71 1
Skupina B
1. kolo:
Česká Lípa – Neratovice 1:0, 0:0, Kladno – Meteor Praha 3:0, 3:0, Bohemians B-Střešovice 1:1, 1:1, Most B – Junior Praha 6:0, 1:2, Ústí n. L. – Děčín 2:0, 1:0, Sparta Praha B – Teplice B 3:1, 6:0, Rakovník – Sokolov B 4:0, 1:2. Dohrávka: Teplice B – Bohemians B 0:6, 2:3.
Starší
1. Kladno 13 12 1 0 56:9 37
2. Meteor Praha 13 10 0 3 36:13 30
3. Sparta Praha B 13 10 0 3 34:15 30
4. Bohemians B 13 7 2 4 27:18 23
5. Teplice B 13 7 0 6 27:26 21
6. Ústí n. L. 13 6 1 6 24:28 19
7. Rakovník 13 6 0 7 30:38 18
8. Most B 13 5 1 7 26:22 16
9. Neratovice 13 5 1 7 17:17 16
10. Česká Lípa 13 5 0 8 28:37 15
11. Děčín 13 5 0 8 17:31 15
12. Střešovice 13 4 1 8 17:27 13
13. Junior Praha 13 4 0 9 16:43 12
14. Sokolov B 13 1 1 11 9:40 4
Mladší
1. Sparta Praha B 13 11 2 0 67:10 35
2. Kladno 13 11 1 1 56:16 34
3. Meteor Praha 13 9 2 2 43:12 29
4. Bohemians B 13 8 3 2 35:20 27
5. Střešovice 13 7 2 4 32:19 23
6. Ústí n.L. 13 6 2 5 19:17 20
7. Česká Lípa 13 6 2 5 23:32 20
8. Sokolov B 13 5 2 6 18:18 17
9. Most B 13 4 3 6 26:26 15
10. Teplice B 13 4 3 6 25:33 15
11. Junior Praha 13 3 0 10 9:39 9
12. Děčín 13 2 1 10 12:45 7
13. Neratovice 13 1 3 9 10:40 6
14. Rakovník 13 1 0 12 10:58 3
Skupina C
1. kolo:
Hr. Králové B – Nymburk 4:1, 2:1, Náchod/Deštné – Ml. Boleslav B 1:0, 3:2, Vysoké Mýto – Nový Bydžov 0:1, 3:1, Liberec B – Čáslav 3:2, 0:3, Vikt. Žižkov – FK Kolín 1:2, 0:2, Úpa – Pardubice B 1:0, 5:0, Slavia Praha B – Letohrad 2:1, 15:0.
Starší
1. Slavia Praha B 13 9 3 1 42:15 30
2. Náchod/Deštné 13 9 2 2 24:8 29
3. Úpa 13 8 3 2 24:13 27
4. FK Kolín 13 7 2 4 24:17 23
5. Letohrad 13 6 1 6 22:21 19
6. Nový Bydžov 13 5 4 4 18:17 19
7. Žižkov 13 5 3 5 22:17 18
8. Hr. Králové B 13 5 2 6 16:15 17
9. Pardubice B 13 5 2 6 18:21 17
10. Čáslav 13 5 0 8 12:27 15
11. Liberec B 13 4 1 8 17:29 13
12. Vysoké Mýto 13 3 3 7 12:17 12
13. Ml. Boleslav B 13 3 1 9 9:26 10
14. Nymburk 13 2 3 8 12:29 9
Mladší
1. Slavia B 13 13 0 0 109:5 39
2. Vysoké Mýto 13 12 0 1 56:16 36
3. Náchod/Deš. 13 9 1 3 60:21 28
4. Nový Bydžov 13 9 0 4 43:30 27
5. Žižkov 13 8 2 3 49:16 26
6. Ml. Boleslav 13 8 1 4 38:21 25
7. FK Kolín 13 7 0 6 33:27 21
8. H. Králové B 13 6 1 6 34:37 19
9. Úpa 13 5 2 6 33:34 17
10. Čáslav 13 3 1 9 22:25 10
11. Pardubice B 13 3 0 10 18:55 9
12. Letohrad 13 2 0 11 9:63 6
13. Liberec B 13 2 0 11 9:66 6
14. Nymburk 13 0 0 13 7:104 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
14. kolo:
SK Rakovník – Kročehlavy 2:1 (starší), 2:1 (mladší), Novo Kladno – Kutná Hora 3:1, 3:0, Čelákovice – Slaný 3:1, 5:1, SK Kladno B – Poděbrady 6:0, 6:1, Sedlčany – Brandýs/Boleslav 2:3, 3:0, Neratovice – Pš. Mělník 1:0, 4:1, Sp. Příbram – Nymburk 6:1, 2:3, AFK Kolín – Jun. Kralupy odloženo.
Starší
1. Kladno B 14 11 3 0 67:10 36
2. Brandýs/Bol. 14 9 4 1 46:23 31
3. SK Rakovník 14 9 2 3 37:20 29
4. Neratovice 14 8 2 4 30:16 26
5. Sp. Příbram 14 7 4 3 41:20 25
6. Čelákovice 14 7 1 6 24:16 22
7. Novo Kladno 14 7 1 6 34:41 22
8. Kročehlavy 14 6 3 5 23:27 21
9. Slaný 14 6 2 6 41:28 20
10. AFK Kolín 13 5 2 6 22:48 17
11. Sedlčany 14 5 1 8 26:31 16
12. Poděbrady 14 4 4 6 24:34 16
13. Nymburk 14 4 3 7 21:37 15
14. Pš. Mělník 14 2 3 9 18:37 9
15. Kutná Hora 14 3 0 11 22:47 9
16. Kralupy 13 0 1 12 13:54 1
Mladší
1. SK Rakovník 14 12 1 1 62:16 37
2. Neratovice 14 10 2 2 55:13 32
3. Kladno B 14 9 2 3 41:17 29
4. Brandýs/Bol. 14 9 0 5 38:29 27
5. Kročehlavy 14 8 2 4 34:19 26
6. Sp. Příbram 14 8 1 5 36:21 25
7. Čelákovice 14 7 3 4 33:22 24
8. B. Poděbrady 14 8 0 6 25:33 24
9. Kutná Hora 14 7 0 7 27:33 21
10. Nymburk 14 6 1 7 25:26 19
11. Slaný 14 5 1 8 31:44 16
12. Sedlčany 14 4 2 8 33:40 14
13. Novo Kladno 14 4 1 9 25:34 13
14. Pš. Mělník 14 4 1 9 16:32 13
15. AFK Kolín 13 1 0 12 8:56 3
16. Kralupy 13 0 1 12 8:62 1

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
12. kolo:
Loděnice – Nové. Strašecí 1:6, Rudná – Zdice 6:1, Vysoký Újezd – Králův Dvůr 2:5, Lužná – Libiš 2:0, Velvary – Klecany 4:1, Beroun – FC Mělník 2:0, Hostouň – Tn. Rakovník 5:2.
1. Tn Rakovník 12 11 0 1 68:14 33
2. Beroun 12 11 0 1 47:15 33
3. Hostouň 12 10 0 2 41:16 30
4. Velvary 12 6 3 3 43:30 21
5. FC Mělník 12 6 2 4 25:27 20
6. Lužná 12 5 2 5 25:29 17
7. Nové Strašecí 12 5 1 6 33:28 16
8. Libiš 12 5 1 6 17:22 16
9. Králův Dvůr 12 5 0 7 34:38 15
10. Zdice 12 4 3 5 25:40 15
11. Vysoký Újezd 12 4 0 8 30:42 12
12. Rudná 12 3 0 9 21:35 9
13. Klecany 12 1 2 9 11:40 5
14. Loděnice 12 1 0 11 7:51 3
Skupina B
12. kolo:
Mnichovohradištský SK – Pěčice 2:1, Krnsko – Slovan. Poděbrady 2:0, Luštěnice – Všechlapy 3:1, Velký Borek – Bakov n. Jiz. 1:3, Milovice – Byšice 1:4, Dolnobousovský SK – Brandýs/ Boleslav B 2:3, Čejetice – Semice 2:1.
1. Mn. Hradiště 12 10 1 1 50:10 31
2. Bakov n. J 12 9 1 2 48:12 28
3. Čejetice 12 8 2 2 34:16 26
4. Byšice 12 8 1 3 34:23 25
5. Brandýs/Bol B 12 7 0 5 45:40 21
6. Velký Borek 12 6 0 6 32:27 18
7. Luštěnice 12 6 0 6 18:24 18
8. Semice 12 4 4 4 38:27 16
9. Pěčice 12 5 1 6 35:27 16
10. Krnsko 12 5 0 7 18:34 15
11. Sn. Poděbrady 12 3 2 7 13:37 11
12. Dol. Bousov 12 2 2 8 16:29 8
13. Všechlapy 12 2 2 8 15:56 8
14. Milovice 12 1 0 11 12:46 3
Skupina C
12. kolo:
Jirny – Kouřim 1:1, Malešov – Pečky 1:1, Zeleneč – Říčany 1:2, FK Kolín B – Polepy 2:0, Uhl. Janovice – Český Brod 2:6, Ovčáry – Libodřice 5:2, Velim – Kunice 7:0.
1. Velim 12 11 0 1 56:12 33
2. Kunice 12 10 1 1 40:11 31
3. Jirny 12 8 3 1 39:13 27
4. Polepy 12 7 1 4 38:25 22
5. Pečky 12 6 2 4 39:23 20
6. Zeleneč 12 5 3 4 24:18 18
7. Český Brod 12 5 1 6 31:32 16
8. FK Kolín B 12 5 1 6 30:32 16
9. Říčany 12 4 3 5 23:23 15
10. Malešov 12 3 4 5 26:30 13
11. Uhl. Janovice 12 4 1 7 24:41 13
12. Ovčáry 12 3 1 8 24:49 10
13. Kouřim 12 2 1 9 26:51 7
14. Libodřice 12 0 0 12 9:69 0
Skupina D
12. kolo:
Podlesí – Nový Knín 3:1, Milín – Jílové 1:4, Mirošovice – Petrovice 7:2, Jankov – Dobříš 1:5, Týnec n. S. – Teplýšovice 3:0, Lety – Benešov B 2:0, Sedlec/ Prčice – Votice 0:1.
1. Dobříš 12 11 1 0 56:7 34
2. Votice 12 7 2 3 24:18 23
3. Jílové 12 7 1 4 40:15 22
4. Jankov 12 7 1 4 36:24 22
5. Lety 12 7 0 5 20:34 21
6. Benešov B 12 5 3 4 21:19 18
7. Nový Knín 12 5 2 5 25:38 17
8. Mirošovice 12 5 1 6 30:29 16
9. Týnec n. S 12 5 1 6 20:22 16
10. Sedlec/Prčice 12 5 0 7 19:23 15
11. Milín 12 4 1 7 23:29 13
12. Petrovice 12 3 2 7 25:44 11
13. Podlesí 12 3 1 8 17:33 10
14. Teplýšovice 12 2 0 10 16:37 6

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
14. kolo:
Tn. Rakovník – Sp. Příbram 0:5 (starší), 0:0 (mladší), Pš. Mělník – SK Kladno B 1:4, 2:2, AFK Kolín – Sedlčany 0:1, 1:3, Vlašim – Benešov 1:4, 1:2, Velký Borek – Čelákovice 3:1, 0:4, Kutná Hora – Mn. Hradiště 4:1, 2:1, Kosmonosy – Lysá n. L. 2:1, 1:1, Králův Dvůr – Brandýs/Boleslav odloženo.
Starší
1. SK Kladno 14 13 1 0 53:7 40
2. Benešov 14 12 1 1 44:8 37
3. Sedlčany 14 11 1 2 62:21 34
4. Velký Borek 14 8 4 2 32:16 28
5. Kutná Hora 14 9 0 5 34:20 27
6. Sp. Příbram 14 8 2 4 51:18 26
7. Kosmonosy 14 7 2 5 34:26 23
8. Brandýs/Bol. 13 6 2 5 25:17 20
9. Lysá n. L. 14 6 0 8 18:29 18
10. Čelákovice 14 5 0 9 22:36 15
11. Mn. Hradiště 14 4 2 8 16:27 14
12. Pš. Mělník 14 4 0 10 21:39 12
13. Vlašim 14 3 1 10 13:40 10
14. Králův Dvůr 13 3 1 9 14:61 10
15. AFK Kolín 14 1 4 9 12:38 7
16. Tn. Rakovník 14 0 1 13 6:54 1
Mladší
1. Benešov 14 13 1 0 70:9 40
2. Sedlčany 14 12 2 0 70:16 38
3. Vlašim 14 10 0 4 34:14 30
4. Kosmonosy 13 9 2 2 34:14 29
5. T. Rakovník 13 7 2 4 23:16 23
6. Brandýs/Bol 13 7 0 6 38:21 21
7. SK Kladno 14 6 3 5 20:19 21
8. Pš. Mělník 14 6 2 6 41:28 20
9. Čelákovice 14 6 2 6 31:36 20
10. AFK Kolín 14 6 1 7 31:27 19
11. Králův Dvůr 13 5 0 8 15:34 15
12. Lysá n. L. 14 4 2 8 13:46 14
13. Kutná Hora 14 4 0 10 16:31 12
14. Mn. Hradiště 14 3 1 10 9:43 10
15. Sp. Příbram 14 2 2 10 16:33 8
16. Velký Borek 14 0 0 14 3:77 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
12. kolo:
SK Rakovník B – Nové Strašecí 4:1 (starší), 8:2 (mladší), Milín – Beroun 1:4, 0:4, Kročehlavy – Jun. Kralupy 2:2, 2:1, Slaný – Dobříš 1:2, 1:2, Sp. Kladno – Brandýsek 7:0, 9:0.
Starší
1. Sp. Kladno 10 10 0 0 50:5 30
2. Nové Strašecí 10 8 0 2 38:17 24
3. SK Rakovník 11 7 1 3 17:8 22
4. Kročehlavy 10 6 1 3 23:17 19
5. Dobříš 11 6 1 4 25:30 19
6. Beroun 10 6 0 4 28:21 18
7. Kralupy 10 5 1 4 26:14 16
8. Mníšek p. B. 10 3 2 5 14:17 11
9. Odolena Voda 10 3 1 6 19:25 10
10. Milín 10 1 1 8 13:50 4
11. Slaný 10 1 0 9 16:32 3
12. Brandýsek 10 1 0 9 4:37 3
Mladší
1. Dobříš 11 9 1 1 61:12 28
2. Odolena Voda 10 8 2 0 45:5 26
3. Sp. Kladno 10 7 1 2 37:8 22
4. Beroun 10 5 2 3 28:20 17
5. Slaný 10 5 1 4 31:9 16
6. Kročehlavy 10 5 1 4 28:17 16
7. Mníšek p. B. 10 5 1 4 22:20 16
8. SK Rakovník B 11 4 0 7 27:31 12
9. Nové Strašecí 10 3 3 4 21:26 12
10. Kralupy 10 2 1 7 27:28 7
11. Brandýsek 10 1 1 8 13:67 4
12. Milín 10 0 0 10 3:100 0
Skupina B
12. kolo:
Benátky n. J. – Velim 0:4, 0:1, FC Mělník – Nymburk B 2:0, 4:0, Boh. Poděbrady – Milovice 0:3, 8:0, Libiš – Sadská 4:0, 3:0, Jestřabí Lhota – Český Brod 2:1, 0:3, AFK Pečky – Brandýs/ Boleslav B 0:4, 0:9.
Starší
1. Brandýs/Bol. 12 10 1 1 48:14 31
2. Velim 11 10 0 1 55:6 30
3. Libiš 11 7 2 2 25:18 23
4. Benátky n. J. 11 7 1 3 47:10 22
5. FC Mělník 11 5 1 5 19:21 16
6. Český Brod 11 4 2 5 26:19 14
7. Milovice 11 4 2 5 9:22 14
8. Nymburk B 11 3 3 5 18:33 12
9. Jestř. Lhota 11 4 0 7 10:27 12
10. B. Poděbrady 11 3 2 6 21:43 11
11. Sadská 11 3 1 7 20:29 10
12. AFK Pečky 11 2 3 6 9:36 9
13. Semice 11 1 0 10 14:43 3
Mladší
1. Velim 11 9 2 0 50:9 29
2. Brandýs/Bol.B 12 9 1 2 55:14 28
3. Libiš 11 8 2 1 55:6 26
4. Nymburk B 11 7 1 3 47:19 22
5. FC Mělník 11 7 0 4 31:14 21
6. B. Poděbrady 11 6 2 3 53:25 20
7. Český Brod 11 5 3 3 33:11 18
8. Milovice 11 4 1 6 18:33 13
9. AFK Pečky 11 3 2 6 15:39 11
10. Benátky n. J. 11 2 3 6 11:26 9
11. Jestřabí Lhota 11 2 1 8 9:43 7
12. Sadská 11 1 0 10 9:69 3
13. Semice 11 0 0 11 3:81 0
Skupina C
12. kolo:
Votice – Sedlec/Prčice 0:5, 2:0, Sázava – Čerčany 2:3, 0:4, Jesenice – Říčany 0:3, 1:15, FK Kolín B – Čáslav B 2:0, 1:4, Týnec n. S. – Benešov B 2:1, 1:1, Kouřim – Kunice 0:2, 4:2.
Starší
1.  Říčany 11 10 0 1 39:8 30
2. Čerčany 11 10 0 1 41:11 30
3. Kunice 11 9 0 2 47:8 27
4. Týnec n. S 11 9 0 2 30:10 27
5. Sedlec/Prčice 11 7 0 4 25:26 21
6. Benešov B 11 5 0 6 18:21 15
7. Dobřejovice 11 5 0 6 22:34 15
8. Čáslav B 11 4 1 6 24:40 13
9. FK Kolín B 11 3 1 7 18:31 10
10. Jesenice 11 3 0 8 28:34 9
11. Sázava 11 3 0 8 17:30 9
12. Kouřim 12 2 1 9 9:28 7
13. Votice 11 0 1 10 8:45 1
Mladší
1. Čáslav B 11 11 0 0 59:4 33
2. Votice 11 9 0 2 34:14 27
3. Týnec n. S 11 8 2 1 40:8 26
4. Benešov B 11 5 3 3 30:18 18
5. Čerčany 11 5 3 3 23:14 18
6. Dobřejovice 11 6 0 5 36:29 18
7. Říčany 11 5 2 4 34:15 17
8. Kunice 11 4 2 5 33:19 14
9. Kouřim 12 4 2 6 19:26 14
10. FK Kolín B 11 4 1 6 20:23 13
11. Sedlec/Prčice 11 2 0 9 15:50 6
12. Sázava 11 1 1 9 13:51 4
13. Jesenice 11 0 0 11 7:92 0

Autor: Vlastimil Dudáček

10.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Březnická ulice v Příbrami.

Dražba domů v Březnické ulici v Příbrami se odkládá

Antonín Dvořák III.

Český rozhlas Region přivítá Antonína Dvořáka

K obnově zeleně v Dobříši má veřejnost stále co říct

Dobříš – Revitalizace městské zeleně v Dobříši patří mezi nejzásadnější projekty letošního roku. Již podruhé se kvůli tomu sešli odborníci s veřejností u kulatého stolu v kulturním domě.

V galerii bude výstava Czech Press Photo

Příbram – V příbramské Galerii Františka Drtikola v Zámečku-Ernestinu se v těchto dnech připravuje výstava soutěžních snímků novinářské fotografie Czech Press Photo 2016.

Výchově školáků pomůže mobilní dopravní hřiště

Dobříš – Městu Dobříš se podařilo získat od Ministerstva dopravy pro podporu dopravní výchovy žáků základních škol mobilní dětské dopravní hřiště, které bude od dubna do června letošního roku umístěno na ploše zimního stadionu v Dobříši.

V Brdech budou v příští sezoně běžecké tratě

Příbramsko - Zima sice dospěla ke svému konci, ale milovníci zimních sportů už musí myslet na tu příští. Chráněná krajinná oblast Brdy totiž v ideálním počasí poskytuje spousty sportovních aktivit zvláště pro milovníky běžek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies