VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal z víkendu 17. a 18. dubna

Střední Čechy - Další díl se svého fotbalového maratónu ukrojily i mládežnické soutěže. Body se opět rozdávaly nejen v ligových a divizních soutěžích dorostu a žáků, ale i ve všech krajských soutěžích.

21.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU

21. kolo: Ml. Boleslav B – Motorlet 0:1 (starší), 1:2 (mladší), Dukla Praha – Slavia Praha B 1:1, 1:2, Meteor Praha – Teplice 3:1, 1:0, Plzeň B – Bohemians 1905 B 1:1, 2:0, Jablonec – Sparta Praha B 4:2, 5:0, Liberec – Hr. Králové B 3:1, 3:3, Pardubice – Most 4:2, 4:2, C. Budějovice B – Sez. Ústí 0:1, 2:0.

Starší
1. Liberec 21 15 2 4 56:29 47
2. Pardubice 21 15 2 4 45:20 47
3. Plzeň B 21 11 6 4 38:21 39
4. Motorlet 21 8 8 5 29:23 32
5. Slavia Praha B 21 9 4 8 33:26 31
6. Sparta Praha B 21 9 3 9 44:34 30
7. Hr. Králové B 21 7 8 6 27:26 29
8. Meteor Praha 21 8 4 9 31:27 28
9. Jablonec 21 8 4 9 39:42 28
10. Bohemians B 21 7 4 10 31:28 25
11. Teplice B 21 8 1 12 31:49 25
12. Most B 21 6 5 10 27:52 23
13. Sezimovo Ústí 21 7 2 12 24:53 23
14. Ml. Boleslav B 21 6 4 11 30:30 22
15. Dukla Praha 21 5 7 9 24:34 22
16. Č. Budějovice B 21 6 2 13 27:42 20

Mladší
1. Jablonec 21 16 2 3 77:27 50
2. Sparta Praha B 21 12 4 5 60:34 40
3. Plzeň B 21 12 4 5 54:31 40
4. Slavia Praha B 21 12 4 5 47:28 40
5. Liberec 21 10 6 5 58:36 36
6. Motorlet 21 11 3 7 39:45 36
7. Bohemians B 21 10 5 6 43:40 35
8. Ml. Boleslav B 21 8 7 6 35:24 31
9. Teplice B 21 7 4 10 31:34 25
10. Dukla Praha 21 6 6 9 22:37 24
11. Pardubice 21 6 5 10 31:38 23
12. Č. Budějovice B 21 6 5 10 29:42 23
13. Meteor Praha 21 5 6 10 19:29 21
14. Most B 21 5 3 13 38:62 18
15. Hr. Králové B 21 4 2 15 24:57 14
16. Sezimovo Ústí 21 3 4 14 20:63 13

DIVIZE DOROSTU

Skupina A
17. kolo:
Hořovicko – Písek 0:3 (starší), 0:7 (mladší), Benešov – Strakonice 1:2, 1:4, Příbram B – Vejprnice 2:2, 1:2, Klatovy – Vlašim 0:3, 0:2, Č. Budějovice – Č. Krumlov 1:0, 3:1, Domažlice – Motorlet B 2:4, 1:1, Prachatice – Rokycany 0:4, 2:6.

Starší
1. Příbram B 17 10 5 2 53:25 35
2. Motorlet B 17 9 3 5 33:24 30
3. Strakonice 17 9 3 5 32:24 30
4. Písek 17 9 2 6 36:24 29
5. Vejprnice 17 8 5 4 34:26 29
6. SKP Budějovice 17 8 2 7 32:27 26
7. Rokycany 17 6 5 6 37:37 23
8. Prachatice 17 6 3 8 24:31 21
9. Č. Krumlov 17 6 2 9 22:29 20
10. Domažlice 17 5 4 8 25:32 19
11. Benešov 17 5 4 8 31:40 19
12. Vlašim 17 5 3 9 24:30 18
13. Klatovy 17 5 2 10 26:42 17
14. Hořovicko 17 4 5 8 24:42 17

Mladší
1. Vejprnice 17 13 2 2 63:15 41
2. Příbram B 17 12 1 4 51:16 37
3. Rokycany 17 10 3 4 38:14 33
4. Strakonice 17 10 2 5 39:25 32
5. Vlašim 17 9 2 6 24:20 29
6. Motorlet B 17 8 4 5 38:21 28
7. Benešov 17 8 3 6 28:37 27
8. SKP Budějovice 17 7 3 7 39:26 24
9. Písek 17 6 4 7 28:20 22
10. Domažlice 17 5 3 9 14:38 18
11. Prachatice 17 5 1 11 22:45 16
12. Č. Krumlov 17 4 2 11 20:43 14
13. Klatovy 17 4 2 11 22:50 14
14. Hořovicko 17 2 0 15 19:75 6

Skupina B
17. kolo:
Karlovy Vary – SK Kladno 0:3, 1:1, Vikt. Žižkov – Varnsdorf 4:0, 7:1, Junior Praha – Libuš 3:3, 2:1, Most – Sokolov 2:0, 3:6, Loko Česká Lípa – Meteor Praha B 1:4, 2:1, H. Měcholupy – Ústí n. L. 3:2, 0:1, Roudnice – Arsenal Č. Lípa 2:0, 2:4.

Starší
1. Sokolov 17 16 0 1 83:17 48
2. Kladno 17 14 1 2 65:11 43
3. Vikt. Žižkov 17 10 3 4 45:27 33
4. Meteor Praha B 17 9 2 6 34:24 29
5. Ústí n. L. 17 8 3 6 39:36 27
6. Libuš 17 7 3 7 40:44 24
7. Roudnice 17 7 2 8 29:28 23
8. H. Měcholupy 17 6 5 6 29:32 23
9. Most 17 6 4 7 29:40 22
10. Ars. Č. Lípa 17 6 3 8 35:37 21
11. Junior Praha 17 6 3 8 24:35 21
12. Karlovy Vary 17 4 1 12 29:61 13
13. Loko Č. Lípa 17 1 4 12 14:65 7
14. Varnsdorf 17 0 4 13 14:52 4

Mladší
1. Sokolov 17 13 3 1 73:24 42
2. Vikt. Žižkov 17 12 4 1 81:20 40
3. Ústí n. L. 17 12 3 2 51:19 39
4. Kladno 17 11 4 2 55:21 37
5. Meteor Praha 17 9 2 6 30:26 29
6. Karlovy Vary 17 9 1 7 39:26 28
7. Roudnice 17 7 5 5 38:26 26
8. Ars. Č. Lípa. 17 8 2 7 39:30 26
9. Libuš 17 8 1 8 51:31 25
10. Junior Praha 17 5 1 11 23:43 16
11. H. Měcholupy 17 3 2 12 19:52 11
12. Most 17 2 4 11 20:56 10
13. Varnsdorf 17 2 2 13 17:58 8
14. Loko Č. Lípa 17 1 0 16 11:115 3

Skupina C
17. kolo:
Čáslav – Rapid Liberec 1:2, 2:4, Kosmonosy – Pěnčín/Turnov 0:0, 3:0, Liberec B – Kolín 0:0, 4:1, Pardubice B – Jablonec B 1:0, 2:2, Dvůr Králové – Litomyšl 1:0, 2:2, Nový Bydžov – Jičín 4:0, 2:1, Hr. Králové B – AFK Chrudim 3:0, 2:2.

Starší
1. Rapid Liberec 15 12 1 2 32:12 37
2. Nový Bydžov 17 11 2 4 31:17 35
3. Jablonec B 17 10 4 3 43:17 34
4. Pardubice 17 9 2 6 32:18 29
5. Ol. Hr. Králové 17 9 2 6 41:29 29
6. Liberec B 17 8 4 5 36:24 28
7. Dvůr Králové 17 8 3 6 26:36 27
8. Chrudim 17 7 4 6 40:23 25
9. Čáslav 17 7 2 8 27:33 23
10. FK Kolín 17 6 3 8 29:25 21
11. Kosmonosy 17 2 9 6 18:39 15
12. Jičín 17 2 4 11 15:41 10
13. Litomyšl 16 3 0 13 16:49 9
14. Pěnčín/Turnov 16 2 2 12 17:40 8

Mladší
1. Chrudim 17 14 2 1 61:14 44
2. Novvý Bydžov 17 12 3 2 38:23 39
3. Liberec B 17 12 1 4 45:14 37
4. Ol. Hr. Králové 17 10 2 5 58:19 32
5. FK Kolín 17 9 3 5 44:27 30
6. Pardubice 17 8 4 5 40:29 28
7. Čáslav 17 8 3 6 45:43 27
8. Jablonec B 17 8 2 7 51:26 26
9. Rapid Liberec 15 8 2 5 39:29 26
10. Jičín 17 6 0 11 25:39 18
11. Kosmonosy 17 3 5 9 26:37 14
12. Dvůr Králové 17 2 2 13 14:52 8
13. Litomyšl 16 1 1 14 12:59 4
14. Pěnčín/Turnov 16 0 2 14 8:95 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

21. kolo: Jablonec – 1. FK Příbram 4:2 (starší), 0:6 (starší), Motorlet – FK Mladá Boleslav 1:4, 1:1, Bohemians 1905 – Slavia Praha 0:1, 2:0, Sparta Praha – Liberec 4:1, 3:1, Plzeň – České Budějovice 1:0, 1:0, Most – Pardubice 2:0, 1:1, Teplice – Hr. Králové 2:2, 0:2, Sokolov – Chrudim 2:1, 3:1.

Starší
1. Slavie Praha 21 19 0 2 76:7 57
2. Jablonec 21 13 4 4 38:23 43
3. Sparta Praha 21 13 2 6 70:28 41
4. Plzeň 21 11 5 5 44:31 38
5. Hr. Králové 21 10 4 7 42:36 34
6. Motorlet 21 10 3 8 45:42 33
7. Teplice 21 10 3 8 36:37 33
8. Liberec 21 9 5 7 35:32 32
9. Č. Budějovice 21 9 3 9 30:27 30
10. Pardubice 21 8 2 11 25:31 26
11. Ml. Boleslav 21 8 2 11 32:42 26
12. Bohemians 21 6 3 12 28:42 21
13. Most 21 6 1 14 20:48 19
14. Sokolov 21 5 3 13 24:57 18
15. Příbram 21 5 2 14 40:71 17
16. Chrudim 21 2 6 13 22:53 12

Mladší
1. Slavia Praha 21 16 1 4 72:26 49
2. Sparta Praha 21 14 3 4 76:31 45
3. Bohemians 05 21 13 4 4 58:13 43
4. Příbram 21 14 0 7 48:31 42
5. Hr. Králové 21 12 5 4 58:26 41
6. Ml. Boleslav 21 9 7 5 38:26 34
7. Chrudim 21 10 3 8 52:48 33
8. Teplice 21 10 3 8 37:36 33
9. Sokolov 21 9 3 9 40:48 30
10. Č. Budějovice 21 6 6 9 36:49 24
11. Motorlet 21 5 6 10 27:41 21
12. Most 21 5 4 12 29:48 19
13. Plzeň 21 5 3 13 23:42 18
14. Liberec 21 3 8 10 23:50 17
15. Pardubice 21 3 4 14 20:57 13
16. Jablonec 21 2 4 15 19:84 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
17. kolo:
Příbram B – Tachov 9:0 (starší), 3:2 (mladší), Hořovicko – Plzeň B 1:1, 0:0, Tábor – Beroun 0:1, 4:2, Písek – Č. Budějovice B 1:1, 4:0, Vejprnice – Sušice 0:2, 0:1, Dukla Praha – Podolí 3:1, 1:2, Prachatice – Doubravka 2:1, 7:1.

Starší
1. Příbram B 17 14 2 1 80:23 44
2. Dukla Praha 17 9 5 3 34:21 32
3. Písek 17 9 4 4 30:14 31
4. Doubravka 17 8 5 4 35:18 29
5. Č. Budějovice B 17 9 2 6 39:26 29
6. Sušice 17 8 3 6 28:33 27
7. Tábor 17 7 4 6 30:25 25
8. Plzeň B 17 7 4 6 24:24 25
9. Podolí 17 8 1 8 28:32 25
10. Beroun 17 7 3 7 19:28 24
11. Prachatice 17 5 2 10 22:46 17
12. Tachov 17 4 3 10 34:52 15
13. Hořovicko 17 2 5 10 22:45 11
14. Vejprnice 17 0 1 16 11:49 1

Mladší
1. Písek 17 13 3 1 56:16 42
2. Prachatice 17 11 4 2 76:23 37
3. Tábor 17 11 2 4 49:18 35
4. Beroun 17 10 2 5 41:22 32
5. Příbram B 17 10 2 5 38:24 32
6. Plzeň B 17 9 3 5 39:30 30
7. Č. Budějovice B 17 9 2 6 34:29 29
8. Dukla Praha 17 8 4 5 30:21 28
9. Podolí 17 8 2 7 33:26 26
10. Vejprnice 17 4 4 9 19:30 16
11. Doubravka 17 4 1 12 17:40 13
12. Sušice 17 3 1 13 24:62 10
13. Hořovicko 17 2 2 13 24:67 8
14. Tachov 17 0 2 15 9:81 2

Skupina B
17. kolo:
Teplice B – Neratovice 1:0, 2:2, Bohemians 1905 B – Kladno 0:2, 0:4, SK Rakovník – Junior Praha 4:2, 1:3, Most B – Česká Lípa 6:0, 3:0, Ústí n. L. – Meteor Praha 1:0, 0:3, Sparta Praha – Střešovice 7:0, 3:0, Sokolov B – Děčín 2:1, 1:0.

Starší
1. Kladno 17 15 2 0 66:10 47
2. Sparta Praha B 17 14 0 3 49:16 42
3. Meteor Praha 17 11 1 5 40:18 34
4. Bohemians B 17 8 3 6 32:25 27
5. Teplice B 17 9 0 8 36:33 27
6. Ústí n. L. 17 8 2 7 28:31 26
7. Rakovník 17 8 2 7 43:47 26
8. Most B 17 7 2 8 38:29 23
9. Neratovice 17 6 1 10 23:24 19
10. Střešovice 17 5 3 9 24:40 18
11. Děčín 17 5 2 10 22:41 17
12. Česká Lípa 17 5 0 12 28:55 15
13. Junior Praha 17 5 0 12 22:51 15
14. Sokolov B 17 3 2 12 16:47 11

Mladší
1. Sparta Praha B 17 14 2 1 80:11 44
2. Kladno 17 14 1 2 72:20 43
3. Meteor Praha 17 13 2 2 54:14 41
4. Střešovice 17 9 2 6 39:28 29
5. Bohemians 05 B 17 8 4 5 38:29 28
6. Ústí n.L. 17 8 2 7 36:23 26
7. Most B 17 7 3 7 36:34 24
8. Sokolov B 17 7 3 7 22:20 24
9. Teplice B 17 6 5 6 32:36 23
10. Česká Lípa 17 6 3 8 27:45 21
11. Neratovice 17 3 4 10 17:50 13
12. Junior Praha 17 4 0 13 14:52 12
13. Děčín 17 2 1 14 13:68 7
14. Rakovník 17 2 0 15 17:67 6

Skupina C
17. kolo:
Pardubice B – Nymburk 3:0, 5:2, Vikt. Žižkov – Ml. Boleslav B 4:2, 2:2, Letohrad – Kolín 1:3, 0:4, Slavia Praha B – Čáslav 7:0, 5:1, Liberec B – Hr. Králové B 3:1, 1:4, Vysoké Mýto– Náchod/Deštné 1:2, 2:0, Úpa – Nový Bydžov 3:3, 1:0.

Starší
1. Slavia Praha B 17 13 3 1 58:17 42
2. Náchod/Deštné 17 12 2 3 35:11 38
3. Úpa 17 9 4 4 32:19 31
4. FK Kolín 17 9 3 5 29:21 30
5. Žižkov 17 7 4 6 29:24 25
6. Pardubice B 17 7 3 7 24:25 24
7. Hr. Králové B 17 7 2 8 22:21 23
8. Nový Bydžov 17 6 5 6 27:27 23
9. Letohrad 17 6 3 8 28:32 21
10. Liberec B 17 6 1 10 27:37 19
11. Vysoké Mýto 17 5 3 9 15:22 18
12. Čáslav 17 6 0 11 15:41 18
13. Ml. Boleslav B 17 4 1 12 14:35 13
14. Nymburk 17 3 4 10 17:40 13

Mladší
1. Slavia Pha B 17 17 0 0 145:7 51
2. Vysoké Mýto 17 13 2 2 61:20 41
3. Nový Bydžov 17 12 0 5 53:34 36
4. Náchod/Dešt. 17 11 2 4 72:24 35
5. M. Boleslav B 17 9 3 5 47:26 30
6. FK Kolín 17 10 0 7 43:38 30
7. Žižkov 17 8 4 5 52:24 28
8. Hr. Králové B 17 8 3 6 41:40 27
9. Úpa 17 7 2 8 39:43 23
10. Čáslav 17 5 2 10 35:32 17
11. Pardubice B 17 4 1 12 25:73 13
12. Letohrad 17 3 1 13 13:79 10
13. Liberec B 17 2 0 15 13:88 6
14. Nymburk 17 0 0 17 10:121 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

21. kolo: Poděbrady – SK Rakovník 1:2 (starší), 2:2 (mladší), Neratovice – Novo Kladno 5:0, 2:0, Sedlčany – AFK Kolín 5:0, 2:3, SK Kladno B – Čelákovice 5:1, 7:1, Sp. Příbram – Kročehlavy 6:2, 2:2, Nymburk – Kutná Hora 3:1, 0:4, Brandýs/Boleslav – Slaný 3:0, 1:1.

Starší
1. Kladno B 19 16 3 0 87:16 51
2. Brandýs/Boles. 19 14 4 1 59:25 46
3. Neratovice 18 11 2 5 46:20 35
4. SK Rakovník 19 10 4 5 46:29 34
5. Sp. Příbram 18 9 5 4 54:28 32
6. Čelákovice 19 8 3 8 32:26 27
7. Nymburk 18 7 3 8 30:43 24
8. Slaný 19 7 2 10 37:47 23
9. Novo Kladno 19 7 2 10 37:56 23
10. Kročehlavy 19 6 4 9 26:45 22
11. Sedlčany 18 6 2 10 38:39 20
12. AFK Kolín 19 6 2 11 29:78 20
13. Poděbrady 19 4 4 11 31:48 16
14. Pš. Mělník 18 4 3 11 25:44 15
15. Kutná Hora 19 3 1 15 34:67 10

Mladší
1. SK Rakovník 19 15 3 1 70:20 48
2. Neratovice 18 14 2 2 67:18 44
3. Kladno B 19 13 2 4 59:22 41
4. Kročehlavy 19 10 4 5 35:27 34
5. B. Poděbrady 19 10 2 7 38:41 32
6. Kutná Hora 19 10 0 9 53:42 30
7. Brandýs/Boles. 19 9 1 9 44:41 28
8. Čelákovice 19 8 4 7 40:40 28
9. Sp. Příbram 18 8 3 7 39:30 27
10. Nymburk 18 6 3 9 30:39 21
11. Slaný 19 5 4 10 35:58 19
12. Novo Kladno 19 5 2 12 22:43 17
13. Pš. Mělník 18 5 1 12 21:44 16
14. Sedlčany 18 3 3 12 35:54 12
15. AFK Kolín 19 2 0 17 13:82 6

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
17. kolo:
Klecany – Loděnice 0:0, Velvary – Rudná 4:1, Lužná – Vysoký Újezd 3:1, Beroun – N. Strašecí 3:2, Hostouň – Zdice 12:2, Tn. Rakovník – Králův Dvůr 11:1, FC Mělník – Libiš 2:0.

1. Beroun 17 16 0 1 63:19 48
2. Tn Rakovník 17 14 2 1 100:20 44
3. Hostouň 17 13 1 3 65:27 40
4. FC Mělník 17 9 4 4 38:34 31
5. Velvary 17 9 3 5 56:44 30
6. Lužná 17 9 2 6 42:35 29
7. Králův Dvůr 17 8 0 9 52:55 24
8. Vysoký Újezd 17 7 0 10 44:51 21
9. Libiš 17 6 2 9 22:33 20
10. Nové Strašecí 17 6 1 10 46:43 19
11. Rudná 17 5 0 12 34:55 15
12. Zdice 17 4 3 10 27:72 15
13. Klecany 17 1 3 13 14:51 6
14. Loděnice 17 1 1 15 12:76 4

Skupina B
17. kolo:
Byšice – Mnichovohradištský SK 1:6, Milovice – Krnsko 1:3, Velký Borek – Luštěnice 2:0, Dolnobousovský SK – Pěčice 3:2, Čejetice – Sn. Poděbrady 3:1, Semice – Všechlapy 4:1, Brandýs/ Boleslav B – Bakov n. Jiz. 2:0.

1. Mn. Hradiště 17 14 2 1 76:12 44
2. Bakov n. J 17 12 1 4 72:20 37
3. Čejetice 17 11 3 3 45:26 36
4. Byšice 17 9 4 4 43:32 31
5. Velký Borek 17 10 1 6 41:30 31
6. Brandýs/Bol. B 17 9 2 6 54:46 29
7. Pěčice 17 8 1 8 54:33 25
8. Semice 17 6 5 6 48:41 23
9. Luštěnice 17 7 1 9 22:35 22
10. Krnsko 17 6 1 10 24:56 19
11. Sn. Poděbrady 17 5 3 9 21:45 18
12. Dol. Bousov 17 4 2 11 26:45 14
13. Všechlapy 17 2 3 12 18:70 9
14. Milovice 17 1 1 15 15:68 4

Skupina C
17. kolo:
Český Brod – Jirny 1:4, Uhl. Janovice – Malešov 1:1, FK Kolín B – Zeleneč 1:1, Ovčáry – Kouřim 4:7, Velim – Pečky 1:2, Kunice – Říčany 2:0, Libodřice – Polepy 1:3.

1. Kunice 17 13 2 2 53:16 41
2. Jirny 17 12 4 1 62:18 40
3. Velim 17 12 1 4 70:19 37
4. Polepy 17 12 1 4 54:27 37
5. Pečky 17 11 2 4 65:28 35
6. Zeleneč 17 7 4 6 33:27 25
7. FK Kolín B 17 7 2 8 44:44 23
8. Český Brod 17 7 2 8 41:41 23
9. Říčany 17 6 4 7 30:31 22
10. Malešov 17 4 6 7 33:45 18
11. Kouřim 17 4 2 11 46:70 14
12. Uhl. Janovice 17 4 2 11 27:60 14
13. Ovčáry 17 3 2 12 31:76 11
14. Libodřice 17 0 0 17 14:101 0

Skupina D
17. kolo:
Teplýšovice – Podlesí 1:0, Týnec n. S. – Milín 3:0, Jankov – Mirošovice 5:0, Lety – Nový Knín 5:1, Sedl./Prčice – Jílové 1:3, Votice – Petrovice 1:2, Benešov B – Dobříš 1:1.

1. Dobříš 17 15 2 0 81:11 47
2. Jankov 17 11 2 4 52:28 35
3. Lety 17 11 0 6 35:42 33
4. Votice 17 9 3 5 33:30 30
5. Jílové 17 9 1 7 55:32 28
6. Benešov B 17 6 5 6 26:28 23
7. Nový Knín 17 7 2 8 33:52 23
8. Týnec n. S 17 7 1 9 30:40 22
9. Sedlex/Prčice 17 7 0 10 27:36 21
10. Mirošovice 17 6 1 10 40:49 19
11. Podlesí 17 6 1 10 26:41 19
12. Petrovice 17 5 3 9 39:51 18
13. Milín 17 5 1 11 29:45 16
14. Teplýšovice 17 4 0 13 24:45 12

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

21. kolo: Čelákovice – Tn. Rakovník 1:2 (starší), 0:2 (mladší), Kutná Hora – Pš. Mělník 1:1, 3:1, Králův Dvůr – AFK Kolín 1:3, 0:2, Velký Borek – Vlašim 3:2, 0:4, Kosmonosy – Sp. Příbram 2:1, 3:1, Lysá n. L. – SK Kladno B 0:1, 1:5, Mn. Hradiště – Sedlčany 0:4, 1:4, Brandýs/Boleslav – Benešov 0:1, 0:0. Dohrávky: Kosmonosy – Čelákovice 11:0, 2:0, Lysá n. L. – Benešov 0:1, 1:3.

Starší
1. SK Kladno 20 17 3 0 78:8 54
2. Benešov 20 17 1 2 54:11 52
3. Sedlčany 19 15 1 3 86:26 46
4. Brandýs/Bol 20 13 2 5 47:20 41
5. Sp. Příbram 20 12 3 5 61:21 39
6. Kosmonosy 20 11 3 6 52:30 36
7. Velký Borek 20 10 4 6 38:30 34
8. Kutná Hora 20 9 2 9 38:36 29
9. Čelákovice 20 7 0 13 34:53 21
10. Lysá n. L. 20 7 0 13 23:45 21
11. Pš. Mělník 20 6 2 12 28:48 20
12. Mn. Hradiště 19 5 2 12 19:37 17
13. AFK Kolín 20 4 4 12 20:55 16
14. Vlašim 20 5 1 14 23:59 16
15. Králův Dvůr 19 3 1 15 15:87 10
16. Tn. Rakovník 19 2 1 16 15:65 7

Mladší
1. Benešov 20 18 2 0 91:11 56
2. Sedlčany 19 16 2 1 93:23 50
3. Kosmonosy 19 13 2 4 44:18 41
4. Vlašim 20 13 1 6 47:25 40
5. SK Kladno 20 12 3 5 43:23 39
6. Brandýs/Bol. 20 10 4 6 51:26 34
7. Tn. Rakovník 18 10 3 5 32:22 33
8. AFK Kolín 20 9 1 10 40:34 28
9. Čelákovice 20 7 3 10 36:51 24
10. Králův Dvůr 19 7 1 11 24:46 22
11. Pš. Mělník 20 6 3 11 44:45 21
12. Lysá n. L. 20 6 2 12 25:60 20
13. Sp. Příbram 20 5 3 12 30:41 18
14. Kutná Hora 20 5 0 15 25:56 15
15. Mn. Hradiště 19 3 3 13 12:56 12
16. Velký Borek 20 0 1 19 5:105 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
17. kolo:
Odolena Voda – SK Rakovník B 2:0 (starší), 3:0 (mladší), Slaný – Kročehlavy 9:0, 4:1, Sp. Kladno – N. Strašecí 1:0, 4:0, Brandýsek – Dobříš 0:0, 1:10.

Starší
1. Sp. Kladno 14 13 1 0 65:7 40
2. Nové Strašecí 13 10 0 3 58:17 30
3. SK Rakovník B 14 8 1 5 32:12 25
4. Beroun 12 7 0 5 34:23 21
5. Dobříš 12 6 2 4 26:31 20
6. Kralupy 11 6 1 4 30:20 19
7. Kročehlavy 14 6 1 7 27:44 19
8. Odolena Voda 12 5 0 7 26:28 15
9. Slaný 14 3 0 11 31:44 9
10. Brandýsek 13 2 1 10 6:44 7
11. Milín 13 1 1 11 18:83 4
12. Mníšek p. B ze soutěže odstoupil

Mladší
1. Sp. Kladno 14 11 1 2 53:7 34
2. Odolena Voda 12 10 2 0 54:6 32
3. Dobříš 12 9 1 2 64:15 28
4. Slaný 14 8 2 4 49:11 26
5. Kročehlavy 14 6 1 7 32:30 19
6. Rakovník B 14 6 0 8 34:35 18
7. Beroun 12 5 2 5 28:22 17
8. Nové Strašecí 13 5 2 6 36:34 17
9. Jun. Kralu 11 2 2 7 28:33 8
10. Brandýsek 13 2 1 10 18:83 7
11. Milín 13 0 0 13 3:123 0
12. Mníšek p. B. ze soutěže odstoupil

Skupina B
17. kolo:
Český Brod – Benátky n. J. 1:3 , 0:0, Jestřabí Lhota – FC Mělník 2:0, 2:0, Libiš – B. Poděbrady 8:0, 6:0, AFK Pečky – Velim 2:8, 5:1, Semice – Milovice 2:3, 4:5, Brandýs/Boleslav B – Sadská 3:2, 3:0.

Starší
1. Velim 16 14 1 1 79:10 43
2. Brandýs/Bol. B 16 13 1 2 61:22 40
3. Benátky n. J. 16 11 1 4 71:19 34
4. Libiš 16 9 4 3 38:22 31
5. Milovice 15 7 3 5 19:25 24
6. Nymburk B 15 6 3 6 39:39 21
7. Český Brod 15 6 2 7 35:26 20
8. FC Mělník 16 6 1 9 23:34 19
9. Jestřabí Lhota 16 6 1 9 18:37 19
10. Sadská 15 4 3 8 26:34 15
11. B. Poděbrady 16 3 2 11 21:81 11
12. AFK Pečky 16 2 4 10 14:59 10
13. Semice 16 2 0 14 22:58 6

Mladší
1. Libiš 16 13 2 1 79:11 41
2. Velim 16 13 2 1 71:12 41
3. Brandýs/Bol. 16 11 1 4 83:20 34
4. Český Brod 15 9 4 2 60:10 31
5. Nymburk B 15 9 1 5 63:26 28
6. FC Mělník 16 7 2 7 36:27 23
7. B. Poděbrady 16 6 3 7 57:50 21
8. Milovice 15 6 1 8 24:46 19
9. Benátky n. J. 16 4 5 7 29:36 17
10. AFK Pečky 16 5 2 9 21:56 17
11. Jestřabí Lhota 16 4 2 10 13:50 14
12. Sadská 15 2 1 12 19:76 7
13. Semice 16 0 0 16 8:143 0

Skupina C
17. kolo:
Benešov B – Votice 8:1, 2:3, Týnec n. S. – Sázava 1:1, 9:0, FK Kolín B – Sl. Jesenice 8:0, 8:0, Dobřejovice – Sedl./Prčice 3:2, 2:4, Kouřim – Čerčany 3:4, 3:0, Kunice – Říčany 3:0, 1:4.

Starší
1. Čerčany 16 14 1 1 77:18 43
2. Říčany 16 14 0 2 62:13 42
3. Kunice 15 13 0 2 60:9 39
4. Týnec n. S 16 9 2 5 37:20 29
5. Sedlec/Prčice 16 9 1 6 34:34 28
6. Sázava 16 7 1 8 34:35 22
7. Dobřejovice 16 7 0 9 32:59 21
8. Benešov B 15 6 1 8 29:30 19
9. Čáslav B 15 6 1 8 29:48 19
10. FK Kolín B 16 4 1 11 27:50 13
11. Jesenice 16 4 1 11 33:59 13
12. Kouřim 16 3 2 11 15:39 11
13. Votice 15 0 1 14 10:65 1

Mladší
1. Čáslav B 15 14 0 1 74:8 42
2. Týnec n. S 16 12 3 1 58:10 39
3. Votice 15 12 1 2 66:19 37
4. Říčany 16 9 3 4 50:17 30
5. Čerčany 16 7 3 6 32:24 24
6. Benešov B 15 6 4 5 37:27 22
7. FK Kolín B 16 7 1 8 38:29 22
8. Kunice 15 5 3 7 42:31 18
9. Kouřim 16 5 3 8 24:30 18
10. Sedlec/Prčice 16 6 0 10 41:58 18
11. Dobřejovice 16 6 0 10 38:55 18
12. Sázava 16 1 1 14 17:81 4
13. Sl. Jesenice 16 1 0 15 10:138 3

Autor: Vlastimil Dudáček

21.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda 110 R.
AUTOMIX.CZ
13

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Záchytka. Ilustrační foto.
3

Opilci dluží za pobyt na záchytce statisíce

Robinovo trasou šlo do Prčice téměř tři a půl tisíce lidí

Sedlčansko - Šestnáct pěších tras a čtyři cyklotrasy měli letos opět na výběr účastníci nejslavnějšího pochodu Praha-Prčice. Dvě z nich startovaly také na Příbramsku – ze Sedlčan i z Petrovic to měli pochodníci do cíle 30 kilometrů.

AKTUALIZOVÁNO

Záchranáři zasahovali v Brdech u zraněného cyklisty, letěl pro něho vrtulník

Brdy -  Cyklista spadl v Chráněné krajinné oblasti Brdy do hlubokého příkopu. Letěl pro něho vrtulník.

Stavba nového skateparku začne v létě

Příbram - Ať je slunečno nebo pod mrakem, příbramský skatepark bývá oblíbeným místem pro trénování triků na prknech nebo odolných bmx kolech. Nějakou dobu si ale příznivci tohoto sportu budou muset vystačit jinde. Skatepark totiž už v létě čeká velká změna. Má se stát místem k pořádáním soutěží na republikové úrovni. A to se bez modernizace neobejde.

Školáci se týden budou učit cirkusovému umění

Krásná Hora – Profesionální artisté dnes na celý týden přijedou vyučovat žáky krásnohorské školy a starší předškoláky cirkusovým disciplínám jako jsou žongléři, fakíři kouzelníci, akrobati, černé divadlo a další. Děti budou pracovat v různých věkových skupinách.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies