V sobotu 5. srpna se tak utkala mužstva z celého regionu o skvělé ceny a poháry. "Celý turnaj se nesl ve znamení velké fotbalové kvality a nasazení, avšak vše bylo hráno v duchu fair play," říká jeden z pořadatelů Jan Pinkava.

Na turnaj dohlíželi čtyři kvalifikovaní rozhodčí z FAMK Příbram. Soutěžit o poháry a skvělé ceny přijelo deset týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Do pořadí ve skupinách zasáhly mimo výkonů dosažených na hřišti i dovednostní soutěže a fotbalový kvíz.

5. Golden Liquid – 4 body – 7:11

Do vyřazovacích bojů postupovaly všechny týmy a rozdělené byly podle pořadí ve skupinách. V play-off byly k vidění vskutku strhující bitvy.

Hokejistky české reprezentace prohrály s Moskvou
Příbramsko – Solenice a Kamýk byly před 15 roky nejpostiženější obcí regionu při katastrofální povodni 2002. Když se povodňová vlna hnala Vltavskou kaskádou, zatopila Solenice pod hrází Vodního díla Orlík a pod vodou se vzápětí ocitá i Kamýk nad Vltavou.

Nejlepší střelec – Jindřich Štrup (CJ) 13 branek
Nejlepší brankář – Mirek Dymák (Hospoda)
Nejstarší hráč – René Zwettler (CJ) 47 let

První tři místa si nakonec rozebrala mužstva ze SKUPINY A. Finále ovládl zkušenější tým CJ izolace, když dokázal otočit zápas s velmi talentovanými mladíky z týmu Boca Juniors, pro které to byla jediná porážka v turnaji.