Utkání se hrálo za úmorného vedra a v prvním poločase moc vyložených příležitostí nenabídlo. Už ve 4. min. vyzkoušel domácí Petráček povedenou střelou z 25 metrů brankáře Krásu, který dokázal míč vytlačit na roh.

V 9. min. se mohli hosté dostat do vedení, když na dlouhý míč mířící na hranici pokutového území vyběhl brankář Miška, míč netrefil a Šedivý mohl z úhlu trefit prázdnou branku, ale vracející se Žižka za pomocí tyče zabránil pohromě. V 17. min. přišel před domácí branku přetažený centr z pravé strany a zcela volný P. Krása nedokázal hlavou trefit prostor mezi tyčemi.

Okolo dvacáté minuty došlo před brankou hostí k sérii rohových kopů, narodilo se několik závarů, zelenobílí z nich nic nevytěžili. V 25. min. kopali hosté přímý kousek a Pavlík jen těsně minul cíl. V 37. min. prohrál souboj Vyskočil souboj s P. Krásou, ale ten zakončil nájezd střelou vedle. V 41. min. vyslal povedenou střelu ze střední vzdálenosti pod břevno Mráz, Krása jí zvládl vyrazit na roh. „O půli jsme si říkali, že musíme eliminovat náběhy za obrany, po kterých soupeř hrozil. To se také zpočátku povedlo," řekl trenér Loděnice Jan Bežó.

Po přestávce utkání začalo utkání pro domácí celek výborně. V 47. min. zastavil únik Herejta u rohu pokutového území Machač jen za cenu žluté karty a nařízený přímý kop poslal Novák na zadní tyč. Brankář Krása na jeho pokus nedosáhl – 1:0.

Branka domácím hráčům pomohla, začali víc kontrolovat průběh utkání a v 58. min. byli hodně blízko přidat gólovou pojistku. Povedený volej Prokopa dokázal hostující brankář vyrazit jen před sebe, dobíhající Herejt ve vyložené šanci selhal a poslal míč vedle branky. V 63. min. unikl hostující obraně Křížek, v pokutovém území našel Herejta, který pouze nastřelil brankáře. V 75. min. Novák našel F. Pospíšila, který v dobré pozici branku přestřelil.

A všechny promarněné šance nakonec zelenobílé moc mrzely. „Mohlo to být 3:0 a byl klid, mohli jsme zápas kontrolovat," zlobil se trenér domácích Jan Bežó.

A trest za neproměněné šance přišel. Běžela 82. minuta, když hosté kopli dlouhý míč až před domácí pokutové území, kde si míč výborně zpracoval V. Sklenář a pohotovou střelou přes obránce Mich. Mišku poslal míč po zemi k tyči, daleko od branky stojící brankář Mir. Miška nemohl zasáhnout – 1:1.

V 86. min. byla domácí pohroma dokončena, když centr z přímého kopu našel mezi desítkou a brankovým územím hlavu Houdka a míč doskákal k pravé tyči – 1:2.

Zoufalý pokus Loděnice o nápor nic nepřinesl, naopak v 93. minutě přišel brejk do otevřené obrany a střídající J. Sklenář dorazil míč do odkryté branky – 1:3.

Domácí celek vyšel v premiéře bodově naprázdno především kvůli nevyužitým šancím po vedoucí brance. Hosté naopak udeřili vlastně z první příležitosti po přestávce a docela lacino otočili vývoj zápasu. „Daleké Dušníky prokázaly bojovné srdce, trenér hráče vyzýval, aby se kousli, což se jim vyplatilo. Myslím, že hosté budou opět patřit k nejlepším týmům v soutěži. Nás mrzí to, že jsme nezvládli vývoj pro nás dobře se vyvíjejícího utkání," dodal kouč Loděnice.

Loděnice – Daleké Dušníky 1:3 (0:0)
Branky: 47. Novák – 82. V. Sklenář, 86. Houdek, 93. J. Sklenář. Rozhodčí: Stránský. ŽK: 4:4. Diváci: 80.
Dal. Dušníky: T. Krása - Kobík, Šedivý, Machač, Nováček, P. Krása (65. J. Sklenář), Žáček, Drnec, Pavlík (77. Borodin), V. Sklenář, Houdek (88. Račák).