Dobříš navlékla desátý korálek na šňůru neporazitelnosti

Dobříš – V 10. kole I. A třídy fotbalistů se představil dosud neporažený tým Dobříše proti mužstvu z SK Hvozdnice. Oba týmy od sebe dělily pouhé tři body, a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj.

16.10.2012

MFK Dobříš.Foto: Deník

Dobříš – Hvozdnice
8:3 (4:1)

V první desetiminutovce se hrálo převážně ve středu hřiště. Jako první se ve 12. minutě osmělili hosté. Křižný centr si převzal Plamínek a prudkou střelou propálil Jechorta – 0:1.

Domácí zareagovali o dvě minuty později. Maryška se důrazně prodral do vápna, zde byl sražen a penaltu proměnil zkušený Dort – 1:1.

V 19. minutě zahrozil opět rychlonohý Plamínek, jenže jeho bomba skončila vysoko nad bránou. O pět minut později si Maryška pohrál s Pěničkou, ale jeho technická střela trefila boční síť.

Po půlhodině hry už mířil přesně, když uklidil kolmici od Karase k tyči – 2:1.

Další dvě gólové akce si domácí fotbalisté nechali do závěru poločasu. Nejprve Weberův nadýchaný centr trknul hlavou do sítě Karas a ve 42. minutě pak utekl obráncům Maryška a trefil se přesně za záda bezmocného Hofty – 4:1.

Také vstup do druhé půle Dobříši vyšel. Maryška našel střídajícího T. Šebka, a ten se nemýlil 5:1. O pět minut později se hostující brankář nedohodl s obráncem a pro Procházku už nebyl problém doklepnout míč do prázdné svatyně – 6:1.

Pak ale přišly světlé momenty hostů. V 63. minutě se po nepřesné rozehrávce domácí obrany prosadil Zavadil a v 78. minutě domácí kapitán Puchmajer nešťastně podklouzl, míč přebral opět Zavadil, který si tentokrát Jechorta položil a snížil už na 6:3.

Drama se ale nekonalo. V poslední desetiminutovce zasadil po rychlém útoku Karas hostům sedmý zásah a v 90. minutě ukončil střelecké hody střídající M. Liška – 8:3.

Branky: 29. a 42. Maryška, 39. a 80. Karas, 12. Dort, 53. T. Šebek, 58. Procházka, 90. M. Liška – 63. a 78. Zavadil, 12. Plamínek. Rozhodčí: Klečka. Diváci: 150.

Dobříš: Jechort – Weber, Petrák, Talůžek (69. M. Liška), Pokorný (65. Machač) – Procházka, Nikl, Dort (46. T. Šebek), Puchmajer – Maryška, Karas.

JIŘÍ PILECKÝ

Autor: Redakce

16.10.2012

Z přípravného utkání hokejistů: Strakonice - Příbram (4:5).

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Vepřín v Letech
4

Odkoupíme vepřín v Letech, schválila vláda

KrimiMix: Policie hledala nemocnou dívku

Příbram – Ve čtvrtek 17. srpna přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o pohřešování sedmnáctileté dívce, která trpí autismem. Podle uvedených údajů měla odejít zřejmě se psem do přilehlého lesa, a to v jedné obci na Příbramsku.

Postřižiny se definitivně rozloučí v Mníšku

Mníšek pod Brdy - Sedm úspěšných sezon a desítky vyprodaných představení po celé republice má za sebou původní muzikál Postřižiny. Letošní sezona je osmá a derniérová. Kdo ještě neviděl Maryšku a paní hostinskou koupající se v pivovarském sudu, pana De Giorgiho skákajícího z komína či Francina na prskajícím motocyklu, má poslední příležitost v pátek 25. srpna v Mníšku pod Brdy.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Dobříš - Fotbalisté Dobříše jeli ve druhém kole divize na hřiště soupeře. Po dobrém výkonu uspěli a zaslouženě si odvezli první tři body.