Sedlčany – Dobříš
2:5 (1:2)

Nejprve zahrozili domácí. Po úniku Soldáta překopl branku Lípa. Zato ve 13. minutě na druhé straně kopal Maryška přímý volný kop a míč z 20 metrů uklidil poprvé k tyči Zrůbkovy branky.

Další možnost měl hlavou Talůžek, ale míč skončil těsně nad břevnem. Ve 20. minutě důrazný Liška vybojoval míč, přihrál Maryškovi, který jej neservíroval Karasovi, a ten zvýšil na 0:2.

O pět minut později se radovali i domácí. Po Talůžkově nepřesné přihrávce se dostal do šance Lípa a Svárovský ho zastavil za cenu faulu. Penaltu bezpečně proměnil Bartoš.

Sedlčanští přidali, dobrou šanci však neproměnil R.Valsa, branku překopl M. Valsa a M. Dvořákovi zabránil vyrovnat Jechort.

V úvodu druhé půle střela Nikla otřásla břevnem sedlčanské brány. Domácí se pak tlačili do útoku, ale dobříšská obrana pracovala spolehlivě. Naopak rychlé protiútoky hostů byly velmi nebezpečné.

Po jednom z nich se Karas ač držen a strkán prodral do šestnáctky. Tam však již rovnováhu neudržel. V této době jedinou nebezpečnou střelu M. Valsy stačil Talůžek stačil vykopnout na roh.

V dobré šanci se hned po příchodu na hřiště ocitl Šebek, ale hledal ještě Karase a obránce stačil zasáhnout. V 65. minutě však již byli bezmocní, když po rohu Šebka na přední tyč Karas hlavou usměrnil míč do sítě – 1:3.

Domácí fotbalisté poté získali převahu. V 89. minutě přidržel Ducho v pokutovém území sedlčanského hráče a byla z toho penalta a červená karta pro faulujícího. Bartoš se ani podruhé nemýlil – 2:3.

V následném pětiminutovém prodloužení měli domácí ještě šanci na bod, ovšem úspěšní byli hráči z Dobříše. V 94. minutě prošel podél brankové čáry Šebek, po jeho přihrávce se před Zrůbkem nejlépe orientoval Liška a přidal čtvrtý gól. O minutu později pak Procházka vstřelil ještě pátý úspěch hostů.

Dobříšští tak mají po dvou kolech jako jediní v krajském přeboru plný počet bodů, zatím co Sedlčanští na první body dál čekají.

V příštím kole hraje Dobříš doma výjimečně v neděli od 10.15 hodin s Benátkami, Sedlčany se ve stejný den představí od 17 hodin v Nymburku.

Branky: 25. z pk a 89. z pk Bartoš – 20. a 65. Karas, 13. Maryška, 94. Liška, 95. Procházka. Rozhodčí: Kabyl. Diváci: 400.

Sedlčany: Zrůbek – Pešek, Bartoš, Brotánek, M. Dvořák – Lípa (84. Spálenka), Čejda (65. J. Dvořák), R. Valsa (72. Matoušek), Pudil – M. Valsa, Soldát.
Dobříš: Jechort – Puchmajer (87. Weber), Talůžek, Svárovský, Ducho – Procházka, Nikl, J. Liška, Vostrý – Maryška (56. T. Šebek), Karas (83. Karásek).