Fotbalistky rozhodly generálku třemi góly v první půli

Příbram – Fotbalistky Příbrami mají za sebou vítěznou generálku.

28.3.2013

1.FK Příbram.Foto: Deník

Příbram B – Bohemians 1905
3:2 (3:0)

Od začátku zápasu byla hra zcela v režii domácích. Až na pár nepřesností hrála děvčata celkem pohledný fotbal a navíc se hned v úvodu prosadila Machutová. „Celý poločas jsme odehráli s míčem na našich kopačkách a soupeři jsme mnoho nedovolili," hodnotil úvodní dějství posledního přípravného zápasu nový trenér Martin Šrámek.

Po dalším úniku Machutové Příbram vedla již 2:0 a do přestávky ještě stačila zvýšit Kopáčková.

Druhý poločas byl však úplně odlišný od prvního. „Kombinace se nám nedařila a mnoho přesných přihrávek nebylo. Naopak soupeř vycítil šanci a začal se tlačit dopředu. Hra občas připomínala spíše přetlačovanou a pohledný fotbal se opravdu nehrál," nešetřil kritikou Šrámek.

Po nepřesné kombinaci a chybách v obraně, inkasovaly Příbramačky dva góly. Vedení však nakonec udržely a mohly se tak radovat z vítězné generálky.

Branky Příbrami: Machutová 2, Kopáčková. Rozhodčí: Benedik.

Příbram B: Černá – Blahovcová, Vavrušková, Šrámková (46. Karasová), Branžovská – Krůtová (46. Drdošová), Černohorská (46. I. Císařová), Kočová, Koubková (46. V. Císařová) – Kopáčková, Machutová.

Tento víkend již začíná jarní část 3. ligy, do níž jdou příbramská děvčata ze druhého místa. „Hned v prvním utkání svedeme boj o první místo v tabulce s pražskou Duklou JM. Přijďte holkám fandit!" zve Martin Šrámek.

Zápas se hraje v neděli ve 14.00 v areálu 1.FK Příbram na umělé trávě.

28.3.2013

Euro Sitex Příbram - Jihostroj České Budějovice.

Je konec, ani vynaložení všech sil Kocourům k postupu nestačilo

Hrach: DownTown je pro nás především velká výzva

Dopad hazardního hraní? Málo se mluví o velkých dluzích a zničených rodinách

Příbram - Chtělo se vám hrát o víc a víc peněz? Lhali jste někdy kvůli hraní někomu, na kom vám záleží? Tak zní dvě základní diagnostické otázky, které člověku, který se se závislostí potýká, rychle nastaví smutné zrcadlo. Takových lidí je v České republice odhadem 100 tisíc. Těch ohrožených hráčstvím ještě jednou tolik. Na to, jak lze závislost léčit, odpovídala adiktoložka Hana Vavřincová z nízkoprahového centra Magdaléna v Příbrami.

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

Muže ve Staré Huti zranila větev, přiletěl pro něj vrtulník

Stará Huť - Ve Staré Huti na Příbramsku se dnes dopoledne zranil osmačtyřicetiletý muž při prořezávání stromů. Spadla na něj větev, muž poté ztratil vědomí. Vrtulník záchranné služby ho přepravil do nemocnice.

Pohřeb kardinála Vlka: rozloučit se přišly stovky lidí, nechyběli členové vlády

Stovky lidí se přišli do chrámu sv. Víta na Pražském hradě rozloučit s kardinálem Miloslavem Vlkem. Samotná zádušní mše má být zahájena v 11:00 po průvodu církevních hodnostářů z Arcibiskupského paláce do chrámu. Mši bude sloužit pražský arcibiskup Dominik Duka. Vlk zemřel po těžké nemoci minulou sobotu ve věku 84 let.