Příbram – Dukla Již. Město
5:0 (2:0)

Od začátku byl míč na kopačkách domácích. Už ve třetí minutě poslala Kopáčková krásnou přihrávku do pokutového území a Machutová hezky vystřelila proti směru padající brankářky – 1:0.

„Celý první poločas jsme byli jasně lepším týmem a Dukla jen zřídka ohrožovala Pilouskovou," vrátil se k hodnocení úvodní části trenér Martin Šrámek.

Do konce poločasu ještě Machutová našla v pokutovém území krásnou přihrávkou Drdošovou, a ta ve skluzu překonala podruhé brankářku hostů – 2:0.

Ani ve druhé půli příbramská děvčata nepřestala hrát a stále si vytvářela slibné šance. Do malého vápna se hezky dostala Císařová a mohla už sama střílet, ale ještě přihrála Koubkové, a ta doklepla do prázdné branky – 3:0.

Čtvrtou branku přidala Machutová, když se k ní odrazil míč po dalším závaru a střelou z voleje nedala brankářce šanci – 4:0.

Lídr soutěže už věděl, že z Příbrami body neodveze a tak přitvrdil. Těsně po vystřídaní inkasovala tvrdého koňara Krůtová. To jí však ještě více nabudilo, poslala krásný pas Koubkové, a ta parádně prostřelila brankářku hostů již popáté!

„Dukla měla jeden slibný závar před naší brankou, ale skvělá Pilousková nedala útočnicím Dukly šanci. V přímém souboji o první místo jsme tedy rozdrtili pražskou Duklu JM 5:0!" spokojeně dodal Šrámek.

Branky: Machutová 2, Koubková 2, Drdošová. Rozhodčí: Svoboda.
Příbram: Pilousková – Karasová (71. Blahovcová), Šrámková, Vavrušková, Branžovská – Kopáčková (58. Krůtová), I. Císařová, V. Císařová, Kočová – Machutová (81. Černohorská), Drdošová (46. Koubková).

1. Příbram B 12 10 42:17 30
2. Dukla Jížní Město 12 37:21 29
3. Kaplice 11 45:10 25
4. Příkosice 11 30:16 23
5. Blatná 12 22:16 20
6. Holoubkov 12 37:16 18