Fotbalistky 1.FK poprvé v letošní sezoně prohrály

Příbram – Po sérii čtyř zápasů bez porážky vyšly příbramské fotbalistky v České lize poprvé naprázdno, když neuspěly v souboji o první místo tabulky.

8.10.2015

1.FK Příbram.Foto: Deník

„Neproměňování vyložených šancí nás tentokrát ve vyrovnaném zápase stálo jakýkoliv bodový zisk. Kdybychom hráli do půlnoci, tak branku nevstřelíme. Výborný výkon podala brankařka Vacíková, která hlavně v první půli hasila chyby v naší obranné hře," komentoval zápas příbramský kouč Martin Šrámek.

V prvním poločase dostal jeho tým po chybách v obraně během jediné minuty dva góly. Druhý poločas pak začala příbramská děvčata náporem a během deseti minut mohla otočit skóre ve svůj prospěch, ale Řezaninová ani Pilousková nedokázaly překonat domácí gólmanku.

Domácí tým poté využil dvou standardních situací a zvýšil na 4:0. Nezdar příbramských fotbalistek podtrhla Krůtová, když z metru netrefila prázdnou branku.

V sobotu hraje Příbram v Mělníku.

St. Lysá – 1. FK Příbram 4:0 (2:0). Branky: 22. Červeňáková, 23. Jedličková, 57. Černá, 65. Mansfeldová. Rozhodčí: Kubečka. Diváci: 55.
Příbram: Vacíková – Dědinová (57. Boukalová), Drdošová, Kočová, Kopáčková (46. Krůtová) – Řezaninová, I. Císařová (57. Koubková), V. Císařová, Štěchová – Řezaninová, Pilousková.

Ostatní výsledky 5. kola: Již. Město - Jablonec 5:2, Trutnov - Mělník 3:1, Ml. Boleslav - Ústí n. L. 1:3, Hrádek - Mn. Hradiště 7:1.

Pořadí: 1. Stará Lysá 13 b., 2. Příbram 10, 3. Ústí 10, 4. Již. Město 10, 5. Jablonec 9, 6. Mn. Hradiště 9, 7. Hrádek 6, 8. Trutnov 4, 9. Sporting Ml. Boleslav 1, 10. Mělník.

8.10.2015

Sníh na Monínci. Srpnová teplota byla spíš na plavky, ale „Sněhurky“ si rády zapózovaly u hromad umělého sněhu.
3

OBRAZEM: Sníh v srpnu na Příbramsku? Nic nemožného!

KrimiMix: Příbramák vyhrožoval ženě podpálením domu

Marie Krejčová oslavila 101. narozeniny

Dobříš - První narozeniny v druhém století svého života oslavila v neděli klientka Domova seniorů Dobříš paní Marie Krejčová. K velkému životnímu jubileu přijela oslavenkyni popřát Jaroslava Němcová, radní pro oblast sociálních věcí. Ke gratulantům se připojila ředitelka domova Marie Doležalová, personál s klienty a v neposlední řadě rodina oslavenkyně.

Hledáme redaktora/ku zpravodajství pro Příbramský deník

Příbram  - Zajímáte se o regionální dění? Baví vás psát, fotit či natáčet krátká videa? Přidejte se k nám!

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".