„V brance musela nastoupit zdravotně indisponovaná Karasová, neboť Vacíkovou k zápasu nepustily pracovní povinnosti a v základní sestavě se poprvé objevila L. Kiršnerová, pro kterou to bylo zároveň první soutěžní utkání. Přes problémy se sestavou jsme však po bojovném výkonu odvezli z Hrádku všechny body," prozradil složité chvilky před utkáním příbramský trenér Martin Šrámek.

Příbramská děvčata, poučená z minulého týdne, začala velký náporem a již v páté minutě šla do vedení. Po přihrávce Branžovské se trefila Pilousková.
O dvanáct minut později pak Branžovská narazila na hranici šestnáctky míč Řezaninové, která obešla domácí brankařku a zavěsila do prázdné branky – 0:2.

V další obrovské šanci se ocitla Branžovská, ale z deseti metrů překopla branku.

Pak přišla světlá desetiminutovka domácího družstva. Po dvou hrubých chybách v obraně se dvakrát prosadila Hurtová a bylo vyrovnáno.

Do druhé půle nastoupila další novicka v příbramském dresu K. Pacltová. „Po přestávce se většinou hrálo na domácí polovině, s ojedinělými výpady domácího týmu, které však neznamenaly žádné nebezpečí pro naši branku a končily převážně na hranici pokutového území," komentoval průběh druhé části zápasu Šrámek.

Rozhodnutí přišlo v 57. minutě, kdy se po chybě domácí obrany dostala k míči Řezaninová a přehodila vybíhající brankařku – 2:3. Další velkou příležitost ještě nevyužila Branžovská.

Pak už si příbramská děvčata taktickým výkonem vedení pohlídala.

Hrádek – Příbram 2:3 (2:2). Branky: 20. a 29. Hurtová – 5. Pilousková, 17. Řezaninová, 57. Řezaninová. Rozhodčí: Havránek.
Příbram: Karasová – Dědinová (62. Boukalová), Kočová, Štěchová, Koubková – Kopáčková, Pilousková, Krůtová, L. Kiršnerová (46. Pacltová, 82. N. Kiršnerová) – Řezaninová, Branžovská.
Ostatní výsledky: Již. Město – Mělník 1:3, Mn. Hradiště – Ústí 1:3, Ml. Boleslav – St. Lysá 1:1, Trutnov – Jablonec 0:7.

1. Příbram 10 7 3 0 41:8  24
2. Stará Lysá 11 6 4 1 38:17 22
3. Ústí n. L. 11 6 2 3 27:19 20
4. Jablonec 11 5 1 5 40:31 16
5. Hrádek 11 4 2 5 31:23 14
6. Jižní Město 11 4 2 5 16:27 14
7. Sporting Ml. Boleslav 11 3 3 5 13:17 12
8. Mělník 11 4 0 7 16:41 12