To však nebyl případ Dobříše. Účastník krajského přeboru nastoupil už ke třetímu duelu, na vítězství však nadále čeká.

Po příjezdu ze soustředění nastoupil tým trenéra Martina Šraina proti Podlesí. Hosté, hrající I.A třídu, byli v úvodu utkání nebezpečnější a zaslouženě se ujali v 18. minutě vedení brankou Macka, který zakončil hezkou kombinační akcí. Domácí poté přidali a v 34. minutě Procházka hlavou vyrovnal.

Začátek druhé půle zastihl dobříšské hráče v nedbalkách. Hosté nejprve nastřelili tyč a pak rozhodli o výsledku. Ve 48. minutě se trefil Soucha z přímého kopu a o dvě minuty později i Vacík za přispění dobříšského obránce. I když domácí získali v závěru výraznou převahu, skórovat se jim již nepodařilo.

Dobříš – Podlesí 1:3 (1:1)
Branky: 34. Procházka – 18. Macek, 48. Soucha, 50. Vacík. Rozhodčí: Máša.
Dobříš: Weber (46. Souček) – Kozohorský, Rychlík, Gregor, Liška (46. Mann) – Procházka, M. Puchmajer, Šrain, O. Puchmajer (70. Junek) – Maryška, Junek (46. Valsa).
Podlesí: Černohorský – Riegel, Hausleitner, Macek, J. Mezera, Soucha, Vojtíšek, Kuba, Růžek, Sedláček, Vacík. Stř.: Kadlec, Kocourek.

Třetí přípravný zápas měl na programu také Spartak Příbram. Proti Dalekým Dušníkům si nečekaně otevřel střelnici.

Aktivita kamnářů byla odměněna šťastným úspěchem přímo z rohu a poté začalo skóre rychle růst. Ve druhém poločase sice koncentrace příbramských fotbalistů opadla, ale přesto dotáhli výsledek až ke dvojcifernému skóre.

Sp. Příbram – Daleké Dušníky 11:2 (7:0)
Branky Spartaku: 32., 72.a 77. Štochl, 24. a 44. Binar, 27. a 43. Matějka, 17. Mráz, 34. Vondra, 67. Janů, 80. Jandera. Rozhodčí: Schořovský
Sp. Příbram: Zykán (46. Javorský) – Hušek, Krejča (46. Molnár), Janů, Mezera – Štochl, Trefný (65. Slabihoudek), Vondra (70. Drašnar) – Mráz (46. Plecitý), Matějka (62. Binar), Binar (46. Jandera).

Další výsledky
N. Knín – Hostomice 3:2 (0:0). Branky: 67. a 73. Foltýn, 48. Pouček. N. Knín: Petřík – Sekýt, Lomoz, Ducho, Vlasák – Kukla, Fiala, Foltýn, Vostrý – Slezák, Pouček. Stř.: Stočes, Štěpánek.

Sp. Příbram B – Březnice 0:1.