VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Informace z STK OFS Příbram č. 1

Příbram - Před startem fotbalové sezony upřesnily týmy hrající na hlášenky termíny svých domácích utkání.

17.8.2012
SDÍLEJ:

OFS Příbram.Foto: archiv

Informace STK č.1 / 12-13

1. Hlášenky A1A – OP muži

SK SPARTAK Příbram B: hřiště č.1, 2 tráva – alternativou je hřiště č.3 UMT 3G
2. kolo - Sokol Malá Hraštice NE 02.09.2012 od 17:00 hod.
4. kolo - TJ Prostřední Lhota SO 15.09.2012 od 16:30 hod.
6. kolo - Sokol Pičín SO 29.09.2012 od 16:30 hod.
8. kolo - SK Jince 1921 NE 14.10.2012 od 16:00 hod.
10. kolo - TJ Krásná Hora SO 27.10.2012 od 14:30 hod.
12. kolo - TJ Ligmet Milín SO 10.11.2012 od 14:00 hod.

TJ Ligmet Milín: hřiště č.1 tráva
2. kolo - TJ Vltavan Borotice SO 01.09.2012 od 13:30 hod.
4. kolo - Sokol Dublovice SO 15.09.2012 od 16:30 hod.
6. kolo - TJ Sokol Jesenice SO 29.09.2012 od 13:30 hod
8. kolo - TJ Prostřední Lhota SO 13.10.2012 od 13:00 hod.
10. kolo - SK Jince 1921 SO 27.10.2012 od 13:00 hod.
13. kolo – SK Nový Knín SO 17.11.2012 od 13:00 hod.

Tatran Sedlčany B: hřiště č.1tráva
1. kolo - SK Jince 1921 NE 26.08.2012 od 17:00 hod.
3. kolo - TJ Ligmet Milín NE 09.09.2012 od 17:00 hod.
5. kolo - Sokol Daleké Dušníky NE 23.09.2012 od 16:30 hod.
7. kolo - SK SPARTAK Příbram B NE 07.10.2012 od 16:00 hod.
8. kolo – Sokol Dublovice NE 14.10.2012 od 16:00 hod.
10. kolo - Sokol Jesenice SO 27.10.2012 od 14:30 hod.
12. kolo - TJ Prostřední Lhota SO 10.11.2012 od 14:00 hod.

2. Hlášenky A2A – III. třída sk. B

MFK Dobříš C: hřiště č.1, tráva – alternativou je hřiště č.2 UMT 3G
2. kolo - Mokrovraty NE 02.09.2012 od 17:00 hod.
4. kolo - Sokol Velká lečice NE 16.09.2012 od 16:30 hod.
7. kolo - Sokol Kamýk NE 07.10.2012 od 16:00 hod.
9. kolo - Sokol Počepice NE 21.10.2012 od 15:30 hod.
11. kolo - Sokol Daleké Dušníky B NE 04.11.2012 od 14:00 hod.
13. kolo - SK Petrovice B NE 18.11.2012 od 13:30 hod.

3. Hlášenky A3C – IV. třída sk. C

Sokol Nečín B: hřiště č.1, tráva
1. kolo - FC Kňovice SO 25.08.2012 od 17:00 hod.
3. kolo - Sokol Kamýk B SO 08.09.2012 od 17:00 hod.
5. kolo - Sokol Kosova Hora B NE 23.09.2012 od 10:15 hod.
7. kolo - Sokol Jesenice B SO 06.10.2012 od 16:00 hod.
8. kolo - TJ Krásná Hora B SO 13.10.2012 od 16:00 hod.

4. Hlášenky E1B – OP žáci sk. B

MFK Dobříš: hřiště č.1, tráva – alternativou je hřiště č.2 UMT 3G

2. kolo - TJ Krásná Hora SO 01.09.2012 od 12:30 hod.
7. kolo - Sokol Dublovice NE 07.10.2012 od 10:00 hod.
9. kolo - Sokol Daleké Dušníky ST 17.10.2012 od 16:30 hod.
11 . kolo - SK Petrovice ÚT 30.10.2012 od 16:30 hod.

5. Hlášenky F1A – OP mladší žáci sk. A

Spartak Rožmitál:
3. kolo - SK Březnice 1918 PO 10.09.2012 od 17:00 hod.
5. kolo - SK Litavan Bohutín PO 24.09.2012 od 17:00 hod.
7. kolo - Sokol Hvožďany PO 08.10.2012 od 17:00 hod.
1. kolo - Sokol Pičín PO 15.10.2012 od 17:00 hod.
9. kolo - Kovohutě Příbram PO 29.10.2012 od 16:30 hod.
11. kolo – Sokol Hluboš PO 12.11.2012 od 16:30 hod.

Sokol Hluboš, hřiště Trhové Dušníky:
3. kolo - SK Litavan Bohutín NE 09.09.2012 od 14:45 hod.
4. kolo – Spartak Rožmitál NE 16.09.2012 od 14:15 hod.
6. kolo - Sokol Hvožďany NE 30.09.2012 od 14:15 hod.
1. kolo - Kovohutě Příbram NE 14.10.2012 od 13:45 hod.
9. kolo - SK Březnice 1918 NE 28.10.2012 od 12:15 hod.

SK Březnice 1918:
2. kolo - Sokol Hluboš NE 02.09.2012 od 15:00 hod.
5. kolo - Sokol Hvožďany NE 23.09.2012 od 14:30 hod.
6. kolo - Sokol Pičín NE 30.09.2012 od 14:30 hod.
1. kolo - SK Litavan Bohutín NE 14.10.2012 od 14:00 hod.
10. kolo – Spartak Rožmitál NE 04.11.2012 od 14:00 hod.

Kovohutě Příbram:
2. kolo - Spartak Rožmitál SO 01.09.2012 od 14:45 hod.
4. kolo – Sokol Hvožďany SO 15.09.2012 od 14:15 hod.
7. kolo - SK Březnice 1918 SO 06.10.2012 od 13:45 hod.
8. kolo - Sokol Hluboš SO 20.10.2012 od 13:15 hod.
11. kolo - Sokol Hvožďany SO 10.11.2012 od 11:45 hod.

6. Hlášenky F1B – OP mladší žáci sk. B

MFK Dobříš: hřiště č.1, tráva – alternativou je hřiště č.2 UMT 3G
2. kolo - SK Klučenice PA 31.08.2012 od 17:00 hod.
4. kolo - Stará Huť PA 14.09.2012 od 17:00 hod.
6. kolo - Sokol Dolní Hbity PA 28.09.2012 od 17:00 hod.
8. kolo - 1. FK Příbram PA 19.10.2012 od 17:00 hod.
10. kolo - Sokol Nečín PA 02.11.2012 od 17:00 hod. UMT umělé osvětlení

SK Nový Knín, hřiště Malá Hraštice:
3. kolo - 1. FK Příbram NE 09.09.2012 od 12:15 hod.
5. kolo – MFK Dobříš NE 23.09.2012 od 12:15 hod.
6. kolo - SK Jince 1921 NE 30.09.2012 od 12:15 hod.
1. kolo - Stará Huť NE 14.10.2012 od 12:15 hod.
9. kolo - Sokol Dolní Hbity NE 28.10.2012 od 12:15 hod.
11.kolo – Sokol Nečín NE 11.11.2012 od 12:15 hod.

7. Hlášenky G1A – OP starší přípravka sk. A

SK SPARTAK Příbram A: hřiště č. 1, 2 tráva – alternativou je hřiště č.3 UMT 3G
2. kolo - Slavoj Obecnice NE 02.09.2012 od 10:00 hod.
4. kolo - Spartak Rožmitál NE 16.09.2012 od 10:00 hod.
6. kolo - SK Litavan Bohutín NE 30.09.2012 od 10:00 hod.
8. kolo - SK Březnice 1918 SO 20.10.2012 od 10:00 hod.
10. kolo - Sokol Podlesí NE 04.11.2012 od 10:00 hod.

Sokol Drahlín:
3. kolo - SK Březnice 1918 SO 08.09.2012 od 14:45 hod.
5. kolo - SK SPARTAK Příbram A SO 22.09.2012 od 14:15 hod.
6. kolo - 1. FK Příbram A SO 29.09.2012 od 14:15 hod.
1. kolo - Spartak Rožmitál SO 13.10.2012 od 13:45 hod.
9. kolo - SK Litavan Bohutín SO 27.10.2012 od 12:15 hod.
11. kolo – Sokol Podlesí SO 10.11.2012 od 11:45 hod.

Spartak Rožmitál:
2. kolo - 1. FK Příbram A ST 05.09.2012 od 17:00 hod.
5. kolo - SK Litavan Bohutín ST 19.09.2012 od 17:00 hod.
7. kolo - Sokol Podlesí NE 07.10.2012 od 13:00 hod.
8. kolo - Sokol Drahlín ST 17.10.2012 od 16:00 hod.
10. kolo - Slavoj Obecnice ST 24.10.2012 od 16:00 hod.
11. kolo – SK SPARTAK Příbram A ST 07.11.2012 od 15:30 hod.

SK Březnice 1918:
3. kolo - Sokol Podlesí NE 02.09.2012 od 09:30 hod.
4. kolo - 1. FK Příbram A NE 16.09.2012 od 09:30 hod.
6. kolo - Spartak Rožmitál NE 30.09.2012 od 09:30 hod.
1. kolo – SK SPARTAK Příbram A NE 14.10.2012 od 09:30 hod.
10.kolo - Sokol Drahlín NE 04.11.2012 od 09:30 hod.

8. Hlášenky G1B – OP starší přípravka sk. B

MFK Dobříš: hřiště č.1, tráva – alternativou je hřiště č.2 UMT 3G
3. kolo - SK SPARTAK Příbram B SO 08.09.2012 od 10:00 hod.
5. kolo - Kovohutě Příbram SO 22.09.2012 od 10:00 hod.
6. kolo - Sokol Daleké Dušníky SO 29.09.2012 od 10:00 hod.
1. kolo - Tatran Sedlčany SO 13.10.2012 od 10:00 hod.
9. kolo - 1. FK Příbram B SO 27.10.2012 od 10:00 hod.
11. kolo – TJ Ligmet Milín SO 10.11.2012 od 10:00 hod.

SK SPARTAK Příbram B: hřiště č. 1, 2 tráva – alternativou je hřiště č.3 UMT 3G
2. kolo -TJ Ligmet Milín NE 02.09.2012 od 10:00 hod.
4. kolo - Sokol daleké Dušníky NE 16.09.2012 od 10:00 hod.
6. kolo - Tatran Sedlčany NE 30.09.2012 od 10:00 hod.
1. kolo - Kovohutě Příbram NE 14.10.2012 od 10:00 hod.
10. kolo - MFK Dobříš NE 04.11.2012 od 10:00 hod.

Sokol Daleké Dušníky:
3. kolo - 1. FK Příbram B SO 08.09.2012 od 10:00 hod.
5. kolo - TJ Ligmet Milín NE 23.09.2012 od 10:00 hod.
7. kolo - Kovohutě Příbram SO 06.10.2012 od 10:00 hod.
1. kolo - Sokol Malá Hraštice SO 13.10.2012 od 13:00 hod.
9. kolo – Tatran Sedlčany SO 27.10.2012 od 10:00 hod.
11. kolo – SK SPARTAK Příbram B SO 10.11.2012 od 10:00 hod.

Kovohutě Příbram:
2. kolo - Sokol Malá Hraštice SO 01.09.2012 od 10:30 hod.
4. kolo – Tatran Sedlčany SO 15.09.2012 od 10:30 hod.
6. kolo - 1. FK Příbram B SO 29.09.2012 od 10:30 hod.
8. kolo - SK SPARTAK Příbram B SO 20.10.2012 od 10:30 hod.
10. kolo - TJ Ligmet Milín SO 03.11.2012 od 10:30 hod.

Sokol Malá Hraštice:
3. kolo - Tatran Sedlčany SO 08.09.2012 od 10:00 hod.
5. kolo – SK SPARTAK Příbram B SO 22.09.2012 od 10:00 hod.
7. kolo - MFK Dobříš SO 06.10.2012 od 10:00 hod.
8. kolo - Sokol Daleké Dušníky SO 20.10.2012 od 10:00 hod.
9. kolo - Kovohutě Příbram SO 27.10.2012 od 10:00 hod.
11. kolo – 1. FK Příbram B SO 10.11.2012 od 10:00 hod.

9. Hlášenky H1A – OP mladší přípravka

MFK Dobříš: hřiště č.1, tráva – alternativou je hřiště č.2 UMT 3G
1. kolo - 1. FK Příbram ČT 30.08.2012 od 17:00 hod.
2. kolo - TJ Ligmet Milín ČT 06.09.2012 od 17:00 hod.
4. kolo - Tatran Sedlčany ČT 13.09.2012 od 17:00 hod.
6. kolo - Sokol Rosovice ČT 27.09.2012 od 17:00 hod.
8. kolo – SK SPARTAK Příbram B ČT 11.10.2012 od 17:00 hod.
10. kolo – Sokol Pičín ČT 25.10.2012 od 17:00 hod.
12. kolo - SK Litavan Bohutín ČT 08.11.2012 od 17:00 hod. UMT umělé osvětlení

SK SPARTAK Příbram A: hřiště č.1, 2 tráva – alternativou je hřiště č.3 UMT 3G
1. kolo - SK SPARTAK Příbram B SO 25.08.2012 od 14:00 hod.
3. kolo - Sokol Pičín SO 08.09.2012 od 15:00 hod.
5. kolo - SK Litavan Bohutín SO 22.09.2012 od 15:00 hod.
7. kolo - MFK Dobříš SO 06.10.2012 od 15:00 hod.
11. kolo – SK Nový Knín SO 03.11.2012 od 14:00 hod.
13. kolo - 1. FK Příbram SO 17.11.2012 od 14:00 hod.

SK SPARTAK Příbram B: hřiště č.1, 2 tráva – alternativou je hřiště č.3 UMT 3G
3. kolo - Spartak Rožmitál SO 08.08.2012 od 15:00 hod.
5. kolo - Kovohutě Příbram SO 22.09.2012 od 15:00 hod.
7. kolo - Sokol Nová Ves SO 06.10.2012 od 15:00 hod.
9. kolo - TJ Ligmet Milín NE 21.10.2012 od 15:00 hod
11. kolo – Tatran Sedlčany SO 03.11.2012 od 14:00 hod.
13. kolo - Sokol Rosovice SO 17.11.2012 od 14:00 hod.

Spartak Rožmitál:
2. kolo - SK SPARTAK Příbram A SO 01.09.2012 od 17:00 hod.
5. kolo - Sokol Pičín ČT 20.09.2012 od 17:00 hod.
7. kolo - SK Litavan Bohutín NE 07.10.2012 od 10:00 hod.
9. kolo - MFK Dobříš ČT 18.10.2012 od 16:00 hod.
13. kolo – SK Nový Knín SO 17.11.2012 od 10:00 hod.

Kovohutě Příbram:
2. kolo - SK Nový Knín SO 01.09.2012 od 09:00 hod.
4. kolo - SK SPARTAK Příbram A SO 15.09.2012 od 09:00 hod.
6. kolo - Spartak Rožmitál SO 29.09.2012 od 09:00 hod.
9. kolo - Litavan Bohutín SO 20.10.2012 od 09:00 hod.
11. kolo – MFK Dobříš SO 03.11.2012 od 09:00 hod.

Sokol Nová Ves:
4. kolo - SK Nový Knín NE 16.09.2012 od 10:00 hod.
6. kolo - SK SPARTAK Příbram A NE 30.09.2012 od 10:00 hod.
8. kolo - Spartak Rožmitál NE 14.10.2012 od 10:00 hod.
10. kolo - Kovohutě Příbram NE 28.10.2012 od 10:00 hod.
13. kolo – MFK Dobříš NE 18.11.2012 od 10:00 hod.

SK Nový Knín:
1. kolo - Sokol Pičín SO 25.08.2012 od 10:00 hod.
3. kolo - SK Litavan Bohutín SO 08.09.2012 od 10:00 hod.
5. kolo - MFK Dobříš SO 22.09.2012 od 10:00 hod.
9. kolo - 1. FK Příbram SO 20.10.2012 od 10:00 hod.
10. kolo – Sokol Rosovice SO 27.10.2012 od 10:00 hod.
12. kolo - SK SPARTAK Příbram B SO 10.11.2012 od 10:00 hod. 

Autor: Redakce

17.8.2012
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Červený Hrádek u Sedlčan

Benefiční festival pomůže dětem s ichtyózou

Konvent plný loutek a dětí.
3

Březnický konvent opět ožije loutkami a hudbou

Hospoda Cup vyhrál tým CJ Izolace

Bohutín - Turnaj s velkou tradicí, to je Hospoda cup v Bohutíně. Turnaje hraného od roku 1998 se letos zhostil tým EventPeople a uvedl jej do nového kabátu. 

AKTUALIZOVÁNO

Máte vážně nemocné příbuzné? Dostanete až tři měsíce placeného volna

Lidé dostanou možnost čerpat až tříměsíční placené ošetřovatelské volno na péči o vážně nemocné příbuzné. Senát dnes schválil vládní novelu o nemocenském pojištění, která volno uzákoní. 

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Kamýk byl při povodni nejvíce postiženou obcí

Příbramsko /FOTOGALERIE/ - Solenice a Kamýk byly před 15 roky při katastrofální povodni nejpostiženější obcí regionu. Když se povodňová vlna hnala Vltavskou kaskádou, zatopila Solenice pod hrází Vodního díla Orlík a pod vodou se vzápětí ocitl i Kamýk nad Vltavou. Zaplaveno bylo 60 objektů, z toho 37 rodinných domů.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení