N. Ves – Čáslav B
3:1 (3:1)

Základ svému úspěchu položili domácí fotbalisté už v padesáté vteřině, kdy obraně utekl Rom, poslal míč na nabíhajícího Šindeláře, a ten jej usměrnil do branky.

Rezerva druholigové Čáslavi se ještě pořádně nestihla vzpamatovat z inkasované branky a už prohrávala o dva góly. To když přetažený centr poslal v 11. minutě do sítě hlavou Jakub Kokštejn.

Novovesští v tlaku neustávali a svou aktivní hrou narušovali rozehrávku Čáslavi B už v jejím počátku. Důraz se jim pak obzvláště vyplatil po půlhodině hry. Ze souboje se třemi protihráči neuhnul Šindelář, vybojovaný míč poslal uličkou na Jakuba Kokštejna, ten obešel gólmana a znovu zavěsil – 3:0.

Čáslavští se oklepali až v úplném závěru poločasu, kdy dlouhý míč do pokutového území poslal o tyč do sítě Maxa.

Ve druhé půli se domácí soustředili na udržení výsledku, což se jim podařilo. Hned v premiéře tak mohli slavit zisk tří bodů.

„Utkání mělo velkou kvalitu. I přesto, že Čáslav B u nás nebodovala, podali její hráči aktivní výkon a bezpochyby budou v dalších zápasech vyhrávat," řekl po zápase spokojený předseda klubu Jiří Kvasnička.

Branky: 11. a 32. Jak. Kokštejn, 1. Šindelář - 44. Maxa.

N. Ves: Holan – Pastyrik, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Venta, Šorna, Šindelář, Krupa (83. Pinc) – Rom, Jak. Kokštejn.