Nová Ves – Nymburk
3:0 (2:0)

Na perfektně střiženém a připraveném trávníku se hrál zajímavý a útočný fotbal.

Domácí byli aktivnější a častěji drželi míč na svých kopačkách, hosté se zase snažili o rychlé kontry, a tak nebylo o rušné momenty před brankami nouze.

První gól Nové Vsi vstřelil hlavou ve 22. minutě Jakub Kokštejn po centru Roma. Na 2:0 pak zvýšil o deset minut později po pěkné uličce Kunce Rom, který si vychutnal hostujícího brankáře.

Ve druhém poločase zvýšili Nymburští aktivitu a snažili se vstřelit kontaktní branku, kterou by zdramatizovali utkání. Domácího gólmana se jim však překonat nepodařilo, a tak na druhé straně trestal v 87. minutě Rom, kterého vybídl ke skórování Kordule.

Branky: 32. a 87. Rom, 22. Jak. Kokštejn.
Nová Ves: Holan – Pastyrik, Novák, Staroba, Velas – Krupa (69. Kordule), Šindelář, Kunc, Jan Kokštejn, Jak. Kokštejn, Rom.