Tachov vzdoroval Nové Vsi až do oslabení, Krejčí dal hattrick

Nová Ves – Ve 13. kole Divize měli fotbalisté Nové Vsi za soupeře Tachov. Ten se ukázal jako velmi kvalitní protivník a své zbraně složil až ve chvíli, kdy šel do oslabení.

6.11.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Tachov – Nová Ves
2:4 (1:1)

Domácí vyrukovali na svého soupeře s důrazným napadáním, a to se jim vyplatilo již ve třetí minutě. Na hranici šestnáctky vybojovali míč, který střelou z dvaceti metrů poslal do sítě Stružka.

Hosté byli jako opaření a bylo vidět, že jim způsob hry hráčů Tachova činí velké problémy. Po celý první poločas byli pod neustálým tlakem a i díky brankáři Štěpanovskému přežili několik dalších nebezpačných příležitostí domácích.

Do první šance se Nová Ves dostala ve 43. minutě a hned z ní padl vyrovnávací gól, když centr Šindeláře z pravé strany proměnil hlavou Jakub Kokštejn.

I na začátku druhého poločasu byli domácí aktivnější, ale trvalý tlak už to nebyl i proto, že hosté lépe kombinovali a podnikali rychlé protiútoky. Při jednom z nich v 61. minutě svedl výtězný souboj s domácím Králem Jakub Kokštejn. Ten ho následně zezadu fauloval, inkasoval žlutou kartu a protože už jednu měl, musel předčasně pod sprchy.

Od té chvíle byli hosté lepším mužstvem a svojí početní výhodu dokonale využívali.

V 71. minutě vybojoval na levé straně míč Pavel Pilík, protáhl se s ním do šestnáctky a přesně přihrál Krejčímu, který ho doklepl do branky. Třetí gól přidala Nová Ves v 82. minutě. Po akci Roma z pravé strany se míč dostal k Jakubu Kokštejnovi, od něj putoval na volného Krejčího, a ten už si s koncovkou poradil.

Tachovu se podařilo zápas zdramatizovat z ojedinělého protiútoku v 87. minutě, když předchozí střelu svého spoluhráče, dorazil do branky Habart.
Ale poslední slovo měl hostující Krejčí. Ten dokonal hatrick v 93. minutě, když po sólovém úniku, do kterého ho vyslal Jakub Kokštejn, přehodil domácího brankáře.

Branky: 3. Stružka, 87. Habart – 71., 82.a 93. Krejčí, 43. Kokštejn. ŽK: 2:2. ČK: 61. Král (Tach.).
Nová Ves: Štěpanovský – Šindelář, Macháček, Kvída, Velas – P. Pilík (88. Krupa), Dort, Videgla, Kraus (56. Rom) – Jak. Kokštejn, Krejčí.
Poslední podzimní domácí utkání sehrají hráči Nové Vsi v sobotu od 14 hodin v arálu 1.FK Příbram.

Autor: Redakce