Tuchlovice - N. Ves
0:1 (0:1)

Utkání začalo pro hosty nešťastně, když se hned v úvodu při hlavičkovém souboji zranil na hlavě Rom a musel být převezen do kladenské nemocnice. Místo něj přišel na hřiště Zikán, a právě on nakonec zajistil poslední potřebné body k postupu.

Ve 42. minutě se totiž protlačil přes dva obránce a dal míči správný směr - 0:1.

Zápas měl oboustranně vysoký náboj, šance se střídaly na obou stranách a k vidění byl pohledný kombinační fotbal. Ale víc branek nepadlo. Nejblíže k ní byl v závěrečné minutě domácí Fitko, ale trefil pouze spojnici Holanovy branky. A tak mohla Nová Ves začít slavit. K postupu jim přišli do kabiny se šampusem poblahopřát i domácí.

Nová Ves pod Pleší se tak již může začít připravovat na svou historickou účast v nejvyšší krajské soutěži.

Branka: 42. Zikán. Rozhodčí: Bartůšek - Hocek, Čermoch. Diváci: 250.

N. Ves: Holan - Jan Kokštejn, Staroba, Novák, Lantora, Krupa, Šorna, Venta, Doležal, Jak. Kokštejn (72. Kunc), Rom (6. Zikán).