Sp. Příbram – ČL Beroun
2:0 (1:0)

Úvod zápasu vycházel lépe hostům a již ve 4. minutě se objevil v šanci Lundák, ale jeho střelu vytěsnil Poplštein na roh. Spartakovci opláceli hlavně po častých rohových kopech. Ve 20. minutě se vyznamenal i hostující gólman Hejcman, který vytáhl Voříškovu gólovou hlavičku. Krátce poté si berounský gólman poradil i s pohotovou střelou Tošovského.

Ve 35. minutě došlo na druhou jarní spartakovskou branku. To unikl Šutek po straně, poslal načechraný balón na Smejkala, a ten nekompromisně hlavou zavěsil – 1:0.

Soupeř mohl vzápětí srovnat, když Nguyen běžel sám na Poplšteina, ale ten opět čaroval.

Po změně stran aktivní Voříšek centrem našel Smejkala a jeho střelu výborný Hejcman vyrazil na roh. V 68. minutě střídající Trefný perfektně našel Voříška, který přesnou střelou zajistil Spartaku uklidňující dvoubrankové vedení.

Zvýšit skóre mohl Janů, ale jeho falšovaná střela se vytočila těsně vedle tyče. Berounští mohli snížit Lundákem, jeho tutovku však Poplštein skvělým zákrokem zmařil.

„Mě se náš výkon líbil. Kluci bojovali a hráli slušně. Oproti prvním mistrákům to bylo o dost lepší.Jediné, z čeho jsem byl po utkání mrzutý, byly hlasy některých rádoby fanoušků, že jsme vyhráli jen díky tomu, že soupeř byl slabý a že vítězství bylo utrápené," komentoval zápas nový příbramský trenér Miloš Nepivoda.

Branky: 35. Smejkal, 6á. Voříšek. Rozhodčí: Čermoch. Diváci: 100.
Sp. Příbram: Poplštein – Tošovský, Kocourek, Lantora, Šutek – Voříšek, Janů, Pravda (81. Branžovský), Dražan – Smejkal (60. Trefný), Kaňa (86. Matějka).