Sp. Příbram – MFK Dobříš
4:0 (0:0)

Po půlhodině hry se domácím zranil jeden z klíčových hráčů Pravda, a tak se dá říci, že v první půli byli lepší hosté.

Spartak se mohl dostat do vedení v 38. minutě, kdy po sražení střídajícího Voříška rozhodčí Zuskin nařídil penaltu. Zkušený Pacovský ji však  neproměnil. Slabou střelu k tyči mu vychytal gólman Vančát.

Do přestávky mohl ještě skórovat Trefný, ale jeho střela skončila na tyči. Šanci měli i hosté, kdy po jejich střele tečoval smolař Pacovský, ale Krejčí skvěle zasáhl.

I druhý poločas byl zpočátku ve znamení hostů, kteří těžili ze hry exligového Filipa Dorta, a tak obrana musela čelit častým brejkovým útokům s vypětím sil. Zvláště stopér Suchý byl pro hosty nepřekonatelnou překážkou. Co prošlo, pochytal dobře chytající Krejčí.

V 53. minutě vstřelil první gól zápasu Voříšek, 1:0.

V 56. minutě pro zranění odstoupil Pacovský, kterého nahradil dnes dobře naložený Dostálek. V 70. minutě po Dražanově akci se právě Dostálek dostal do gólové šance, kterou až na druhý pokus proměnil, 2:0.

Soupeř ale nerezignoval a přesuny v sestavě ovládl hru. V těchto chvílích tlak hostů byl až drtivý. Při šanci Dorta Spartakovce výborně podržel Krejčí. Při dalších šancích M. Lišky, znovu Dorta a také po hlavičce Puchmajera stála při domácích velká dávka štěstí.

V tu dobu se fotbalisté Spartaku začali bát o výsledek, ale při hře vabank hosté často zapomínali na zadní vrátka, což se jim vymstilo. Došlo na okřídlené „nedáš, dostaneš“.

Dvě minuty před koncem se jinak výborný gólman Vančát dopustil chyby při rozehrání a Dostálek se snadno dostal ke své druhé brance, 3:0.

V poslední minutě utkání pak Dražan nepohrdl precizní přihrávkou od dobře hrajícího Voříška a zpečetil skóre na 4:0.

Za předvedenou hru si hosté tak vysokou prohru nezasloužili, ale v tomto utkání byl Spartak podstatně více efektivní.

Branky: 70. a 88. Dostálek, 53. Voříšek, 90. Dražan. Rozhodčí: Zuskin. Diváci: 150.

Sp. Příbram: Krejčí – Pacovský (56. Dostálek), Štochl, Suchý, Nádherný – Trefný, Ševr, Pravda (31. Voříšek), Dvorský (75. Jindřich) – Houdek, Dražan.
Dobříš: Vančát – Weber (46. M. Liška), Poláček, Petrák (18. Pilecký), Pokorný – Procházka, Puchmajer, Šrain, J. Liška (75. Kozohorský) – Dort, Maryška.