Útočník Spartaku Příbram Jindřich nasázel Hvozdnici pět branek

Příbram - Další utkání I. A třídy fotbalistům Spartaku Příbram nadmíru vyšlo. Ve Hvozdnici již ve 26. minutě vedli 0:5 a bylo jasné, že odvezou všechny body.

1.5.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Hvozdnice – Sp. Příbram
2:7 (1:6)

Brankostroj Spartakovců začal již ve 3. minutě, kdy Houdek dlouhým pasem našel Trefného, a ten se přesně trefil do horního růžku. V 10. minutě Dražan poslal na zteč Jindřicha, který zvýšil na 0:2. Další branka nenechala na sebe dlouho čekat a ve 14. minutě střelec dopoledne Jindřich povýšil skóre již na 0:3.

O pět minut později se i domácí dostali na dostřel Krejčího branky a nastřelili tyč.

Ve 24. minutě opět řádil Jindřich, který svým důrazem zařídil čtvrtou branku. Střelcem páté branky byl o dvě minuty později Dvorský, který využil hrubky gólmana - 0:5.

Ve 32. minutě exligový Hlavsa snížil na 1:5, ale střelecký koncert hostů dále pokračoval a Jindřich ukončil poločasové skóre - 1:6.

Po přestávce se za úmorného vedra čekalo, že do domácí branky budou padat další branky. Trenér Hvozdnice však vyměnil gólmana, který se stal pro hostující střelce již těžko překonatelným.

Přesto jej v 58. minutě Jindřich prudkým volejem překvapil - 1:7.

Po této brance již hosté zvolnili a snažili se pouze kontrolovat hru, a tak se domácí Hlavsa mohl prosadit, když v 60. minutě přeloboval brankáře Krejčího - 2:7.

Dalších třicet minut góly již nepadaly, i když nejméně dvakrát se Dražan dostal do gólových šancí.

Branky: 32. a 60. Hlavsa - 10., 14., 24., 40. a 58. Jindřich, 3. Trefný, 26. Dvorský.

Sp. Příbram: Krejčí – Pacovský (58. Mašek), Štochl, Suchý, Nádherný – Trefný (46. Voříšek), Sláma (66. Kuba), Houdek, Dvorský – Jindřich, Dražan.

JOSEF BACÍK

Autor: Redakce

1.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Město Dobříš.

K obnově zeleně v Dobříši má veřejnost stále co říct

Výstava Czech Press Photo byla zahájena na pražské Staroměstské radnici.

V galerii bude výstava Czech Press Photo

Výchově školáků pomůže mobilní dopravní hřiště

Dobříš – Městu Dobříš se podařilo získat od Ministerstva dopravy pro podporu dopravní výchovy žáků základních škol mobilní dětské dopravní hřiště, které bude od dubna do června letošního roku umístěno na ploše zimního stadionu v Dobříši.

V Brdech budou v příští sezoně běžecké tratě

Příbramsko - Zima sice dospěla ke svému konci, ale milovníci zimních sportů už musí myslet na tu příští. Chráněná krajinná oblast Brdy totiž v ideálním počasí poskytuje spousty sportovních aktivit zvláště pro milovníky běžek.

Parkovacích míst přibývá a stále je to málo

Příbram – Parkování v Příbrami je stejně jako v řadě měst věčné téma. I když postupně parkovacích míst přibývá, jako je například třicet nových u hřbitova Na Hvězdičce nebo u příbramské nemocnice, největší problém najít místo je ráno v blízkosti školek nebo navečer na sídlištích.