Útočník Spartaku Příbram Jindřich nasázel Hvozdnici pět branek

Příbram - Další utkání I. A třídy fotbalistům Spartaku Příbram nadmíru vyšlo. Ve Hvozdnici již ve 26. minutě vedli 0:5 a bylo jasné, že odvezou všechny body.

1.5.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Hvozdnice – Sp. Příbram
2:7 (1:6)

Brankostroj Spartakovců začal již ve 3. minutě, kdy Houdek dlouhým pasem našel Trefného, a ten se přesně trefil do horního růžku. V 10. minutě Dražan poslal na zteč Jindřicha, který zvýšil na 0:2. Další branka nenechala na sebe dlouho čekat a ve 14. minutě střelec dopoledne Jindřich povýšil skóre již na 0:3.

O pět minut později se i domácí dostali na dostřel Krejčího branky a nastřelili tyč.

Ve 24. minutě opět řádil Jindřich, který svým důrazem zařídil čtvrtou branku. Střelcem páté branky byl o dvě minuty později Dvorský, který využil hrubky gólmana - 0:5.

Ve 32. minutě exligový Hlavsa snížil na 1:5, ale střelecký koncert hostů dále pokračoval a Jindřich ukončil poločasové skóre - 1:6.

Po přestávce se za úmorného vedra čekalo, že do domácí branky budou padat další branky. Trenér Hvozdnice však vyměnil gólmana, který se stal pro hostující střelce již těžko překonatelným.

Přesto jej v 58. minutě Jindřich prudkým volejem překvapil - 1:7.

Po této brance již hosté zvolnili a snažili se pouze kontrolovat hru, a tak se domácí Hlavsa mohl prosadit, když v 60. minutě přeloboval brankáře Krejčího - 2:7.

Dalších třicet minut góly již nepadaly, i když nejméně dvakrát se Dražan dostal do gólových šancí.

Branky: 32. a 60. Hlavsa - 10., 14., 24., 40. a 58. Jindřich, 3. Trefný, 26. Dvorský.

Sp. Příbram: Krejčí – Pacovský (58. Mašek), Štochl, Suchý, Nádherný – Trefný (46. Voříšek), Sláma (66. Kuba), Houdek, Dvorský – Jindřich, Dražan.

JOSEF BACÍK

Autor: Redakce

1.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Euro Sitex Příbram - Jihostroj České Budějovice.

Je konec, ani vynaložení všech sil Kocourům k postupu nestačilo

Hrach: DownTown je pro nás především velká výzva

Dopad hazardního hraní? Málo se mluví o velkých dluzích a zničených rodinách

Příbram - Chtělo se vám hrát o víc a víc peněz? Lhali jste někdy kvůli hraní někomu, na kom vám záleží? Tak zní dvě základní diagnostické otázky, které člověku, který se se závislostí potýká, rychle nastaví smutné zrcadlo. Takových lidí je v České republice odhadem 100 tisíc. Těch ohrožených hráčstvím ještě jednou tolik. Na to, jak lze závislost léčit, odpovídala adiktoložka Hana Vavřincová z nízkoprahového centra Magdaléna v Příbrami.

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

Muže ve Staré Huti zranila větev, přiletěl pro něj vrtulník

Stará Huť - Ve Staré Huti na Příbramsku se dnes dopoledne zranil osmačtyřicetiletý muž při prořezávání stromů. Spadla na něj větev, muž poté ztratil vědomí. Vrtulník záchranné služby ho přepravil do nemocnice.

Pohřeb kardinála Vlka: rozloučit se přišly stovky lidí, nechyběli členové vlády

Stovky lidí se přišli do chrámu sv. Víta na Pražském hradě rozloučit s kardinálem Miloslavem Vlkem. Samotná zádušní mše má být zahájena v 11:00 po průvodu církevních hodnostářů z Arcibiskupského paláce do chrámu. Mši bude sloužit pražský arcibiskup Dominik Duka. Vlk zemřel po těžké nemoci minulou sobotu ve věku 84 let.