Hvozdnice – Sp. Příbram
2:7 (1:6)

Brankostroj Spartakovců začal již ve 3. minutě, kdy Houdek dlouhým pasem našel Trefného, a ten se přesně trefil do horního růžku. V 10. minutě Dražan poslal na zteč Jindřicha, který zvýšil na 0:2. Další branka nenechala na sebe dlouho čekat a ve 14. minutě střelec dopoledne Jindřich povýšil skóre již na 0:3.

O pět minut později se i domácí dostali na dostřel Krejčího branky a nastřelili tyč.

Ve 24. minutě opět řádil Jindřich, který svým důrazem zařídil čtvrtou branku. Střelcem páté branky byl o dvě minuty později Dvorský, který využil hrubky gólmana - 0:5.

Ve 32. minutě exligový Hlavsa snížil na 1:5, ale střelecký koncert hostů dále pokračoval a Jindřich ukončil poločasové skóre - 1:6.

Po přestávce se za úmorného vedra čekalo, že do domácí branky budou padat další branky. Trenér Hvozdnice však vyměnil gólmana, který se stal pro hostující střelce již těžko překonatelným.

Přesto jej v 58. minutě Jindřich prudkým volejem překvapil - 1:7.

Po této brance již hosté zvolnili a snažili se pouze kontrolovat hru, a tak se domácí Hlavsa mohl prosadit, když v 60. minutě přeloboval brankáře Krejčího - 2:7.

Dalších třicet minut góly již nepadaly, i když nejméně dvakrát se Dražan dostal do gólových šancí.

Branky: 32. a 60. Hlavsa - 10., 14., 24., 40. a 58. Jindřich, 3. Trefný, 26. Dvorský.

Sp. Příbram: Krejčí – Pacovský (58. Mašek), Štochl, Suchý, Nádherný – Trefný (46. Voříšek), Sláma (66. Kuba), Houdek, Dvorský – Jindřich, Dražan.