VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápis z STK OFS Příbram č. 29-13/14

Příbram - Členové STK OFS Příbram na své schůzi kontumovali nesehraná utkání a upozornili kluby, že všechna utkání, která nebudou sehrána do příští schůze, budou kontumována také.

19.6.2014
SDÍLEJ:

OFS Příbram.Foto: archiv

Zápis STK č. 29/ 13-14 ze dne 17.06 2014

Přítomni: Kuba Josef, Pechar Jiří, Borovička Jiří, Rys Václav, Velebil Josef, Weber Radim.

1/ Změna udělené pokuty:
Zástupce TJ Sokola Hluboš doložil, že u VM v zápase 11. kola IV. třídy A Hluboš – Sedlice šlo o chybné ID číslo a že majitel ID čísla je členem FAČR. Uložená pokuta 500.- Kč se mění na pokutu 100,- Kč, ( Viz Zápis 28/13-14 bod 5)

2/ Kontumace:
Utkání 26 . kola OP. č. A1A2601 SK Spartak Příbram B – SK Nový Knín B se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů družstvu SK Spartak Příbram B. Družstvo SK Nový Knín B se k utkání nedostavilo. Klubu SK Nový Knín se ukládá pokuta 6 000.- Kč dle RMC čl. 30/a
Utkání 12. kola IV. tř. sk. A č. A3A1201 TJ Sedlice – SK Litavan Bohutín B se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů družstvu TJ Sedlice. Družstvo SK Litavan Bohutín B se k utkání nedostavilo. Klubu SK Litavan Bohutín se ukládá pokuta 3 000.- Kč dle RMC čl. 30/a
Utkání 13. kola IV. tř. sk. B č.A3B1305 Sokol Malá Hraštice B – FC Višňová B se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů družstvu Sokol Malá Hraštice B. Bez postihu. Částečná chyba STK.

3/ Změny hracího dne, času a hřiště:
STK na svém příští zasedání uzavře všechny mistrovské soutěže ročníku 2013 – 2014, Utkání, která nebudou do té doby sehraná kontumuje. Jedná se o utkání starších a mladších žáků.

4/ Chybně, nebo nečitelně uvedeny ID kódy v zápise o utkání:
IV. třída
12. kolo Věšín – Rožmitál B AR2 Rožmitál - chybné ID HP Věšín – chybné ID
12. holo Dolní Hbity B – Klučenice hráč. 9 Dolní Hbity - chybné ID
12. kolo Kamýk B – Kosova Hora B není uveden HP a jeho ID – jen podpis

Udělené pokuty dle SŘ čl.57, RMS čl. 29/10: Rožmitál 100,- Kč, Věšín 100.- Kř Dolní Hbity 50,- Kč, Kamýk 200.- Kč.

5/ Hra v brýlích:
V zápise o utkání 12 kola IV. třídy Drahlín B – Hluboš je uvedena citace z pravidel kopané o hře v brýlích a někým podepsaná. Se zápisu však není zřejmé který hráč a z jakého klubu v brýlích hraje. RO utkání se předává k řešení IaPÚ.
V zápise o utkání 10 kola OP dorostu Višňová - Hbity/Zduchovice je uvedena citace o hře v brýlích, jméno a číslo hráče, není však uveden klub, za který hráč hraje. RO utkání se předává k řešení IaPÚ.

6/ Začátek utkáních řízena oddílovým rozhodčí a nebo laikem:
V zápise utkání IV. třídy Nová Ves C – Nečín B je uvedeno že se nedostavil delegovaný rozhodčí. Začátek tohoto utkání měl být v 17:20 – čekací doba na rozhodčího. Pokud je utkání laikem zahájeno v úřední čas, musí být ze zápisu o utkání zřejmé, že pořadatel utkání věděl, že se k utkání delegovaný rozhodčí nedostaví. 

7/ Upozornění STK:
Přihlášky do mistrovských soutěží OFS pro ročník 2014 - 2015 musí být podány do 25. června 2014. Pokud přihláška nebude k dispozici na OFS ve středu 25. června 2014 a klub přihlásí družstvo k soutěži po tomto termínu, bude pozdě přihlášené družstvo zařazeno do nejnižší soutěže příslušné věkové kategorie. RMS čl. 38/6. STK upozorňuje družstva, že s přihláškami je třeba vyplnit a zaslat přílohu přihlášek do soutěží. Jedná se o statutární zástupce fotbalového klubu, vedoucí a trenéry jednotlivých družstev.

Losovací aktiv OFS Příbram se koná pátek 18.07.2014 od 16:00 hodin v Rybníkách.

Zapsal: Kuba Josef

Autor: Redakce

19.6.2014
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Mistrovství v ručním česání chmele u Kutílků
2

Na ruční česání přijela posila z Moravy

OBRAZEM: O víkendu Dobříš patřila psím sportům

Dobříš - Již 12. ročník Mezinárodního kynologického festivalu CACIT se uskutečnil o víkendu v Dobříši. Jde o jednu z největších sportovně kynologických akcí ve střední Evropě. Soutěžilo se až do nedělního odpoledne v pěti kynologických disciplínách.

V příbramském letním kině si prvně zahráli The Tap Tap

Příbram /FOTOGALERIE/ – Šest hodin dobré zábavy a hudby si mohli diváci užívat v sobotu odpoledne a večer v Letním kině Příbram na společném koncertu Jaroslava Uhlíře a skupin The Tap Tap a Keks.

Na Karlštejn se vrátila kopie císařské koruny

Karlštejn /FOTOGALERIE/ – I o víkendu mířili návštěvníci na hrad Karlštejn, kde je od začátku srpna kopie císařské koruny, která je vystavena spolu s českou Svatováclavskou korunou až do 14. října v Klenotnici hradu na konci I. prohlídkové trasy.

Příbramská policie dopadla sprejery

Příbram – Dva mladíci ve věku 20 a 21 let si posilněni alkoholem a dost možná i jinými návykovými látkami krátili dlouhou chvíli ničením cizího majetku. V Příbrami v ulici Boženy Němcové pobíhali se se sprejem a poničili s ním zaparkovaná auta a popelnice. Jedno z aut bylo podle policie dokonce jednoho z vandalů. Někdo na ně zavolal policii.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení