Hořovice B - Tochovice
5:2 (2:1)

V 6. minutě si našla cestu do sítě střela z velkého vápna a v 17. minutě už to bylo po sólovém úniku 2:0.

Tochovice vyslaly první střelu na domácí branku o minutu později, kdy po akci Šmuclera střílel Jiří Ivaník. Vzápětí ale hasili další sólový únik domácích až Jiránek s brankářem Šimůnkem.

Tochovice zdramatizovaly vývoj zápasu ve 23. minutě, to se u postranní čáry dokázal uvolnit stoper Bláža a jeho centr trefil asi nejlepší hráč hostů Šmucler – 2:1.

Po půlhodině hry zlikvidoval Šimůnek další sólový nájezd domácích. Pak přišla pro hosty komplikace v podobě zranění Valty, který krátce před poločasem musel odstoupit.

Jestli Tochovice v poločasové přestávce střádaly plány na nějaké body, tak na ně mohly hned v první minutě druhého poločasu zapomenout.

Trestuhodně zapomenutý hráč domácích mohl zpracovat dlouhý centr a měl dostatek času i na úspěšné zakončení – 3:1.

Jiskra naděje svitla pro hosty ještě v 52. minutě. To se probil do vápna Jiří Ivaník a jeho přihrávku už neměl problém uklidit do sítě Pavel Žáček – 3:2.

Domácí si pak vytvořili několik brejkových situací, ve kterých naráželi na výborného Šimůnka nebo na svoji střeleckou nemohoucnost. Organizace obrané hry Tochovic v této době nebyla vůbec žádná a jen štěstí je zachránilo od debaklu.

Domácí svojí střeleckou smůlu protrhli až v 82. a 85. minutě, kdy pojistili své zasloužené vítězství.

Branky: 23. Šmucler, 52. P. Žáček.

Tochovice: Šimůnek, Kutil (41. P. Žáček), Bláža, Havrlík, Weikert – Jiránek, Valta (46. Bíba), Zákoucký, Šmucler - J. Ivaník, Černý.