VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zprávy z OFS Příbram

Příbram/ Zpráva z OFS Příbram - delegace rozhodčích na utkání 18. a 19. října.

15.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Okresní přebor mužů (15.30 hod)

Březnice - Milín B SO Hudeček

Sedlčany B - Borotice NE Němec, Ledínský, Petrásek

Spartak B - Jesenice NE Šimůnek, Kobík, Hejda

Višňová - D. Dušníky SO Petrásek

Rosovice - Dublovice SO Krátký

Krásná Hora - Dobříš B NE Škvára, Krátký, Havránek

Tochovice - N. Knín B SO Marek

III. tř., sk. A (15.30 hod)

Drahlín - Trh. Dušníky SO Švidkov

Pečice - Obecnice SO Burian

Smolotely - Jince NE Škvára v 10.15 hod

Kovohutě - Sedlice SO Ledínský

D. Hbity - Bohutín SO Sandr

Láz - Hluboš SO Ručka

Luhy - Věšín SO Kobík

III. tř., sk. B (15.30 hod)

Obory - Klučenice SO Kuba

M. Hraštice - Kosova Hora SO Čičatka

Mokrovraty - Krásná Hora B SO Kymla

Počepice - Obořiště SO Havránek

Zduchovice - Kamýk SO Toužimský

Hříměždice - Pr. Lhota SO Paukner

Petrovice B - Stará Huť SO Mezek (hř.Stará Huť)

IV. tř., sk. A (15.30 hod)

Pičín - Tochovice B SO Němec

Hvožďany - Březnice B SO Žebrakovský

Višňová B - Rožmitál B NE Soukup

Jince B - Zduchovice B NE Čičatka

D. Hbity B - Bohutín B NE Lebeda

Narysov - Jablonná NE Marek

IV. tř., sk. B (15.30 hod)

Obory B - N. Ves B NE Švidkov

V. Lečice - Hříměždice B SO Soukup

D. Dušníky B - Dublovice B NE Kuba

Kňovice - Kamýk B SO Prinz

Jesenice B - Vys. Chlumec NE Prinz

Dorost A (10.15 hod)

Pičín - Tochovice NE Soukup

Milín B - Drahlín NE Burian

Jince - Rožmitál SO Hejda

D. Hbity - Obecnice NE Havránek

Podlesí - Březnice NE Ručka ve 14.00 hod

Dorost B (10.15 hod)

Višňová - Pr. Lhota NE Krátký

Sedlčany B - Krásná Hora SO Kymla ve 12.30 hod

Kosova Hora - Zduchovice NE Kymla

D. Dušníky - Dublovice NE Burian

Hříměždice - Stará Huť SO Piskáček

Žáci A (13.15 hod)

Březnice - Trh. Dušníky SO Hudeček

Podlesí - Obecnice SO Švidkov ve 12.45 hod

Kovohutě - Jince SO Ledínský

Višňová - D. Dušníky SO Petrásek

D. Hbity - Bohutín SO Sandr

Tochovice - Milín SO Marek

Žáci B (13.15 hod)

N. Knín - Klučenice NE Piskáček

Pečice - Kosova Hora SO Burian ve 12.30 hod

Zduchovice - Kamýk SO Toužimský

Hříměždice - Borotice SO Paukner

Petrovice - Vys. Chlumec SO Havránek (hř.V.Chlumec)

Dublovice - Stará Huť NE Žebrakovský

Divize dorostu

1.FK Příbram - Strakonice SO Svoboda ve 13.00 hod

Spartak Pb. - Sez. Ústí NE Toužimský v 10.00 hod

Krajský přebor

MFK Dobříš - Slaný NE Kobík v 10.15 hod

I. A tř. dorostu

Sedlčany - Všenory SO Petrásek, Prinz v 10.15 hod

Petrovice - Týnec NE Ledínský, Havránek v 10.15 hod

I. A tř. žáků

Rožmitál - Rakovník NE Marek, Svoboda v 9.30 a 11.10 hod

Omluvy do pondělního večera!

Zimní seminář rozhodčích se uskuteční od 9. do 11. ledna.

15.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Městská policie. Ilustrační foto.

Při dvou nehodách v regionu se zranili čtyři lidi

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

V areálu Spartaku Příbram se koná mezinárodní fotbalový turnaj

Příbram – Rok se s rokem sešel a v areálu Spartaku Příbram už se vše pilně připravuje na další ročník velkého fotbalového turnaje mladších žáků.

Tipy na víkend: na Korzo nebo za permoníky, vyberte si

Příbram – Po týdnu jsme pro vás připravili několik zajímavých tipů na nadcházející víkend.

Kam o víkendu na Příbramsku za sportem

Příbramsko – O nadcházejícím víkendu se hraje další porce fotbalových zápasů, ale fandit můžete jít také na tenis, softbal, národní házenou, orientační běh nebo plážový fotbal.

Nová cyklostezka bude, až se vyřeší pozemky

Dobříš - Druhou sezonu v Dobříši funguje půjčovna kol, nyní už chybí jen cyklostezka, která by cyklisty zavedla na zajímavá místa. Právě se na ní pracuje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies