Semice - Dobříš 4:2 (4:1)

Ve 2. minutě pronikl středem obrany mezi stopery Farkaš a překonal Jechorta 1:0. Ale to nebylo vše. V 18. minutě se po rychlé akci po levém křídle centrovaný míč dostal ve vápně k neobsazenému Holanovi, a ten pohodlně zvýšil na 2:0. A když v 23. minutě opět Holan využil chybné rozehrávky a zvýšil na 3:0 , vypadalo to na brankové hody Semic.

Dobříšští dokázali ve 35. minutě po akci, kterou založil Karas a následném centru Semančíka, snížit technickou střelou Řechky na 3:1. Semice však do poločasu opět hostům odskočily na rozdíl tří branek po hlavičce Břízy ve 39. minutě.

Ve druhém poločase nasazení ze strany Semic opadlo, a tak Dobříšští vycítili šanci na korigování výsledku. V 60. minutě mohl skórovat Pinc, ale jeho střelu zastavila tyč. O minutu později se hosté marně dožadovali penlty po zákroku semického brankaře na Řechku. Ten se tak své druhé branky dočkal až v 77. minutě, když tečoval za záda Vacka trestný kop Šimonovského a snížil na 4:2. Na tomto výsledku už nic nezměnila ani šance Pince, který v 82. minutě z deseti metrů nepřekonal domácího brankaře ve vyložené příležitosti.

A tak si Semičtí připsali důležité body potřebné k záchraně.

Branky: 18. a 23. Holan, 2. Farkaš, 39. Bříza - 35. a 77. Řechka. ŽK: Holan, Jar. Semecký, Bubeník, Neuhausel, T. Semecký - Procházka. Rozhodčí: Prokeš - Hůla, Košťálek. Diváků: 200.

Dobříš: Jechort - Procházka, Jiří Zbíral (83. J. Peták), Weber, Karas - Semančík (68. Pešička), Pinc , Poláček, Šimonovský - Modlík, Řechka.

V sobotu od 17.00 přivítá Dobříš na stadionu v Lipkách Jesenici.