MFK Dobříš – FK Kněževes 7:2 (2:1)

Zápas týmů z konce tabulky začali domácí velkým náporem. Střelu Pince, stejně jako Budínského, brankář vyrazil a třikrát se do šancí dostal Kuchař, ale ani jednou se neprosadil. Pak musel Uher zachránit situaci včasným vyběhnutím, ale v 18. minutě se po nedorozumění Steinbauera a Uhra hosté ujali vedení gólem Kutílka. Krátce na to Pincovu střelu s námahou vytáhl gólman na roh aPoláček i Kuchař hlavou mířili nad bránu.

Teprve ve 32. minutě Pinc po samostatné akci vyrovnal ave 40. minutě stejný hráč přízemní střelou po přihrávce Lišky otočil skóre. Dvě minuty na to Vltavského pokus chytil brankář.

Ve druhé půli sice na chvíli Kněževští získali převahu, avšak Žaloudek po kombinaci Budínského s Liškou dal v 52. minutě třetí gól a v 55. minutě Pinc zvýšil již na 4:1.

Zápas se od této chvíle stal exhibicí Dobříše. Kuchař po rohovém kopu a Žaloudek sice hlavičkami neuspěli, ale v 64. minutě po Kuchařově centru Budínský a v 66. minutě Weber po Budínského přihrávce přidali další branky.

Posledně jmenovaný pak zahodil vyloženou šanci.V 85. minutě Vrábík z přímého volného kopu snížil. Tečku za utkáním udělal v 87. minutě V. Šrain ml. po přihrávce Budínského.

Domácí tak stále udržují, byť jen malou, naději na záchranu v I. A třídě.

Branky: 32., 40.a 55.Pinc, 52. Žaloudek, 64. Budínský, 66. Weber, 87. V. Šrain ml.- 18. Kutílek, 85. Vrábík. Rozhodčí: Pechanec.

Dobříš: Uher – Weber, Steinbauer, Vltavský – Kuchař, Peták, Pinc (66. Šlechtický), Poláček(75. V. Šrain ml.), Liška – Žaloudek (70. Máša), Budínský. Trenér: M. Šrain.

Příští zápas sehrají Dobříšští v sobotu 13. červnaod 17 hodin ve Velké Dobré.