Generálky: Dobříš prohrála, Milín si zastřílel

Příbramsko/ V posledních přípravných duelech se dařilo rozdílně fotbalistům Dobříše a Milína.

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Hájek

Fotbalisté Dobříše absolvovali svou generálku na umělé trávě v Horních Měcholupech.

Teplýšovice – Dobříš
4:3 (1:1)

Úvod vyšel Teplýšovicím, když v deváté minutě akci Podhorského zakončil Vaňous střelou k tyči.

Hosté se snažili vyrovnat. Nejprve se Karas a Zbíral ještě mezi tyče netrefili, ale do přestávky už bylo srovnáno. To když ve 40. minutě proměnil Zbíral penaltu.

Po změně stran pak přidali Dobříšští další dva zásahy po střelách Petáka a Řechky. Karasovo sólo zlikvidoval brankář Fillip.

Tím své spoluhráče nabudil k vyšším obrátkám. Ještě čtvrt hodiny před koncem Dobříš nad soupeřem z I. A třídy vedla 3:1, ale nakonec prohrála.

V 75. minutě se z hranice šestnáctky prosadil Škvor, poté po Podhorského dlouhém autu vyrovnal skluzem Bálek a definitivní obrat ve skóre měla na svědomí kombinace Bálka, Podhorského a zakončujícího Škvora.

Branky: 75. a 84. Škvor, 9. Vaňous, 80. Bálek – 40. Zbíral (pen.), 57. Peták, 65. Řechka.

Poslední duel zimní přípravy absolvovaly v neděli také týmy Milína a Tochovic. V utkání vládl účastník I. A třídy.

Tochovice – Milín
0:7 (0:2)

Domácí se k ohrožení branky Milína dostali jen v úvodu zápasu. Přesně však nezamířili a pak už ovládli hru hosté.

Branky: 25. a 55. Vitásek, 31. a 68. Soukup, 48. Zákoucký, 65. Bejček, 67. Škopek.

Milín: Valkoun – Pacina (35. Lundák), Roušar, Krejčí, Venta – Harvan (60. Vlach), Škopek, Soukup, Zákoucký – Bejček, Vitásek.

12.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Obří rajčata z českých záhonků. Ilustrační foto

Rady do zahrady

Divadlo připravuje Bleší trh alias Garážový výprodej

Zastupitel Král v ekocentru v Orlově končí jako ředitel

Příbram – Posledním únorovým dnem končí Vladimír Král s vedením Ekologického centra Orlov. Kdo jej nahradí, zatím není známo.

Kraj: Dohoda mezi destinačními společnostmi v Brdech není možná

Příbram - Středočeskému kraji se nepodařilo usmířit znesvářené strany ve sporu o destinační management v Brdech. Na výběr má nyní několik variant. Může dát jedné z organizací přednost a destinační management v bývalém vojenském újezdu jí svěřit.

Razie ve vězení: policie zadržela sedmnáct lidí

Příbram /FOTO/ – Ve věznici Bytíz se uskutečnila rozsáhlá razie v pondělí 20. února. Byla součástí policejní akce na Příbramsku a Písecku. Výsledkem je 17 zadržených lidí, z toho pět vězňů, ostatní jsou jejich známí, příbuzní či kamarádi.