Všenory – Dobříš
4:1 (2:1)

Právě exligový kanonýr se už ve třetí minutě dostal za obránce a nedal Vančátovi šanci -1:0. Střelec gólu pak ve dvojici s Dali-Helmim dělal největší starosti dobříšské obraně. Po rohovém kopu zachránila Dobříšské tyč.

Po čtvrthodině se dostali k možnostem i hosté, ovšem po přihrávkách Maryšky se neprosadil Šebek ani M. Liška a po jeho akci střílel nepřesně Šebek.

Ve 30. minutě zabránil Vančát, i za pomoci tyče, jistým brankám, ale ve 33. minutě po centru Kristena nedůrazně pokrytý Zelenka zvýšil na 2:0. Tento hráč pak dál zaměstnával hosty a Dali-Helmi po jeho přihrávce střílel jen do boční sítě.

V závěru první půle se Dobříšští osmělili. Maryška uvolnil Šebka, a ten zamířil do břevna. Přímý volný kop Šraina se štěstím vytáhl domácí gólman Bezkočka a dorážka Šebka mířila do těla obránce.

Ve 44. minutě využil chybu Frýborta M. Liška a vstřelil kontaktní gól.

Ve druhé půli oba týmy vehementně útočily, a tak se bylo na co dívat. Čubovi sebral míč z kopačky Vančát, Weber na poslední chvíli sebral míč z hlavy Zelenky, Kristen sám před brankářem netrefil branku a proti Zelenkovi vytáhl zázračný zákrok Vančát.

Na druhé straně chytil Bezkočka střelu Šebka a v největší šanci hostů našel Šebek Maryšku, který si obhodil brankáře, ale míč do branky nedoputoval.

Rozhodnutí přišlo v 67. minutě, ve které přímý volný kop Kristena minulo několik hráčů a míč překvapivě skončil potřetí v dobříšské síti.

Hosté dál bojovali, ale uklidnění domácí je již do šancí nepustili. Naopak Vančát se zapotil při střelách Dali-Helmiho i Kristena, trestný kop Hrdličky mířil nad branku, Zelenka mířil mimo, stejně jako střídající Philipp.

Poslední branku vsítil v 85. minutě po rohovém kopu hlavou Dali-Helmi. Upravil tak skóre do stejné podoby, v jakém skončilo i na podzim.

Branky: 3. a 33.Zelenka, 67. Kristen, 85. Dali- 44.M. Liška.Rozhodčí: Mitáš.

Dobříš: Vančát – Weber (73. Zbíral), Pilecký, Puchmajer, Havrdlík – Procházka, Modlík (63. J. Liška), Šrain, M. Liška – Maryška, Šebek. Trenér: M. Šrain.

Příští víkend hraje MFK Dobříš v sobotu 2.dubna od 16.30 hodinna svém hřišti s Praskolesy.