Dobříšští fotbalisté ve Všenorech neuspěli

Všenory - Hned v úvodním utkání jarní části fotbalové I. B třídy narazily na sebe týmy z prvních dvou příček tabulky. Hosté z Dobříšenastoupili bez dvou nejlepších střelců podzimu a se čtyřmi dorostenci, domácí Všenory naopak se všemi esy, jimž vévodil Luděk Zelenka.

28.3.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Všenory – Dobříš
4:1 (2:1)

Právě exligový kanonýr se už ve třetí minutě dostal za obránce a nedal Vančátovi šanci -1:0. Střelec gólu pak ve dvojici s Dali-Helmim dělal největší starosti dobříšské obraně. Po rohovém kopu zachránila Dobříšské tyč.

Po čtvrthodině se dostali k možnostem i hosté, ovšem po přihrávkách Maryšky se neprosadil Šebek ani M. Liška a po jeho akci střílel nepřesně Šebek.

Ve 30. minutě zabránil Vančát, i za pomoci tyče, jistým brankám, ale ve 33. minutě po centru Kristena nedůrazně pokrytý Zelenka zvýšil na 2:0. Tento hráč pak dál zaměstnával hosty a Dali-Helmi po jeho přihrávce střílel jen do boční sítě.

V závěru první půle se Dobříšští osmělili. Maryška uvolnil Šebka, a ten zamířil do břevna. Přímý volný kop Šraina se štěstím vytáhl domácí gólman Bezkočka a dorážka Šebka mířila do těla obránce.

Ve 44. minutě využil chybu Frýborta M. Liška a vstřelil kontaktní gól.

Ve druhé půli oba týmy vehementně útočily, a tak se bylo na co dívat. Čubovi sebral míč z kopačky Vančát, Weber na poslední chvíli sebral míč z hlavy Zelenky, Kristen sám před brankářem netrefil branku a proti Zelenkovi vytáhl zázračný zákrok Vančát.

Na druhé straně chytil Bezkočka střelu Šebka a v největší šanci hostů našel Šebek Maryšku, který si obhodil brankáře, ale míč do branky nedoputoval.

Rozhodnutí přišlo v 67. minutě, ve které přímý volný kop Kristena minulo několik hráčů a míč překvapivě skončil potřetí v dobříšské síti.

Hosté dál bojovali, ale uklidnění domácí je již do šancí nepustili. Naopak Vančát se zapotil při střelách Dali-Helmiho i Kristena, trestný kop Hrdličky mířil nad branku, Zelenka mířil mimo, stejně jako střídající Philipp.

Poslední branku vsítil v 85. minutě po rohovém kopu hlavou Dali-Helmi. Upravil tak skóre do stejné podoby, v jakém skončilo i na podzim.

Branky: 3. a 33.Zelenka, 67. Kristen, 85. Dali- 44.M. Liška.Rozhodčí: Mitáš.

Dobříš: Vančát – Weber (73. Zbíral), Pilecký, Puchmajer, Havrdlík – Procházka, Modlík (63. J. Liška), Šrain, M. Liška – Maryška, Šebek. Trenér: M. Šrain.

Příští víkend hraje MFK Dobříš v sobotu 2.dubna od 16.30 hodinna svém hřišti s Praskolesy.

RADIM WEBER

28.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Z přípravného utkání hokejistů: Strakonice - Příbram (4:5).

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Vepřín v Letech
4

Odkoupíme vepřín v Letech, schválila vláda

KrimiMix: Policie hledala nemocnou dívku

Příbram – Ve čtvrtek 17. srpna přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o pohřešování sedmnáctileté dívce, která trpí autismem. Podle uvedených údajů měla odejít zřejmě se psem do přilehlého lesa, a to v jedné obci na Příbramsku.

Postřižiny se definitivně rozloučí v Mníšku

Mníšek pod Brdy - Sedm úspěšných sezon a desítky vyprodaných představení po celé republice má za sebou původní muzikál Postřižiny. Letošní sezona je osmá a derniérová. Kdo ještě neviděl Maryšku a paní hostinskou koupající se v pivovarském sudu, pana De Giorgiho skákajícího z komína či Francina na prskajícím motocyklu, má poslední příležitost v pátek 25. srpna v Mníšku pod Brdy.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Dobříš - Fotbalisté Dobříše jeli ve druhém kole divize na hřiště soupeře. Po dobrém výkonu uspěli a zaslouženě si odvezli první tři body.