Dorost Dobříše ve Slaném neprohrál

Slaný – Starší dorostenci MFK Dobříš se tentokrát v krajském přeboru na vítězství hodně nadřeli. Mladší vydřeli aspoň bod.

19.4.2011

MFK Dobříš.Foto: Deník

St. dorost:

Slaný - Dobříš 1:2 (1:2)

Hosté si v úvodu udržovali mírnou převahu, ale když centr Maryšky poslal Fic hlavou vedle a Šrain také přesně nezamířil, uhodilo na druhé straně. V 18. minutě po přímém volném kopu nekrytý Nauš hlavou skóroval.

Následovala neplodná převaha Dobříšských a teprve v závěru první půle přišly branky. Ve 40. minutě po rohu vyrovnal tečí Liška a o minutu později otočil stav utkání přesnou hlavičkou Maryška. O zvýšení se pokusil ještě do půle Machač. Na druhé straně chytil Kadlec pokus Procházky.

Ve druhém poločase mohl hostům zajistit klid Šrain. Po krásné akci Trana však minul branku. V závěru zápasu si domácí vypracovali dvě možnosti Ovčaříkem. Jeho přímý kop vyrazil Kadlec na roh a další střelou trefil tyč.

Branky: 18. Nauš – 40. Liška, 41. Maryška. Rozhodčí: Stádník.

Dobříš: Kadlec – Soukup (18. Tran), Havrdlík, Pokorný, Machač – Kozohorský (63. Matějka), Liška, Šrain, Fic - Maryška, Blažek (88. Brabec).

Ml. dorost:

Slaný - Dobříš 1:1 (1:0)

V souboji dvou týmů z druhé poloviny tabulky se zrodila zasloužená remíza.

První střelu na branku vyslal sice hostující Procházka, ale pak měli po většinu zápasu domácí mírnou převahu. Tu využili v 7. minutě po zmatku v hostující obraně. Za hosty se pokusil neúspěšně o skórování Hošínský.

Ve druhém poločase chvílemi Dobříšští hru vyrovnali. Černý dvakrát neobešel gólmana, přesně nezacílili Mann, L. Halay ani Žižka a Mařík musel likvidovat gólovou střelu domácího hráče.

V 73. minutě trestný kop Šimka brankář vyrazil a v následném zmatku neprostřelil Černý. V zápětí se to však povedlo L. Halayovi – 1:1.

Jako živou vodou pokropení dobříšští dorostenci svého soupeře poté zmáčkli, ale několik velkých šancí Manna, L. Halaye i Černého zůstalo nevyužito.

Branka hostů: 73. L. Halay. Rozhodčí: Říha.

Dobříš: Mařík – O. Halay, Žižka, Mann, Fišer – Hošínský (41. Zorek), Procházka, Šimek, Kelner – L. Halay, Černý.
V příštím kole hostí dobříšští dorostenci v sobotu na svém hřišti Kročehlavy.

19.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

Obec Jerusalem má po sporech o území svůj katastr

Studentku Lucii Kaderkovou brigáda na informačním středisku baví. Plánuje, že si bude po prázdninách brát víkendové služby.

OBRAZEM: Za peníze z brigády se Lucie Kaderková podívá k moři

Fotbalisté Příbrami porazili Varnsdorf, dvakrát se trefil Matoušek

Příbram /FOTOGALERIE/ - V Příbrami se šlo na druholigový fotbal netradičně ve středu. Ve vloženém 5. kole se domácím hráčům podařilo navázat na vítězství v Táboře a porazili poslední celek tabulky.

OBRAZEM: Sníh v srpnu na Příbramsku? Nic nemožného!

Sedlecko-Prčicko - Největší středočeský ski areál Monínec u Sedlce-Prčice umožnil zájemcům v uplynulých srpnových dnech první zimní radovánky. Na lyžování to sice ještě nebylo, ale na pořádnou koulovačku nebo na postavení sněhuláka bylo umělého sněhu dost a dost. Hromady sněhu zpestřily také závod cyklistům.

KrimiMix: Příbramák vyhrožoval ženě podpálením domu

Příbram – Čtyřiapadesátiletého muže z Příbrami policisté obvinili z nebezpečného vyhrožování. Příbramák úmyslně vyhledával svou bývalou přítelkyni v jejím bydlišti v jakoukoli denní či noční hodinu. Vyhrožoval jí zabitím, vypálením domu nebo poškozením auta. Ženu také obtěžoval telefonem, kdy volal z různých telefonních čísel. V pěti případech jí dokonce kámen do okna. Jeho hrozby a agresivita se neustále stupňovaly a tak zasáhla policie. Za to může jít agresor až na rok do vězení, protože již v minulosti byl za to souzen.