St. dorost

Dobříš – Kutná Hora 0:2 (0:1).

I o víkendu byli v úvodu nebezpečnější hosté. Beneš sice svou hlavičku namířil nad branku, ale v 6. minutě si naběhl na centr nikým nehlídaný Jarkulis a získal hostům vedení.

Domácí se rozjížděli pomalu. Po narážečce Šraina minul z malého vápna Blažek a stejně si vedl o chvíli později Šrain. Po nebezpečné střele hostujících Pospíšila a R. Menšíka zblízka střílel těsně vedle Machač, stejně jako Maryška po odraženém míči od zdi. Před přestávkou hosté mohli zvýšit, ale zachránil je Havrdlík, který vykopl míč z branky.

Do druhé půle vstoupili Dobříšští se snahou o vyrovnání a Šrain dokonce překonal gólmana Dastycha, ale míč na brankové čáře stačil ještě doběhnout Kraus. V 55. minutě však domácí nepokryli R. Menšíka, a ten zvýšil na 0:2.

Dobříšáci se pak sice snažili a po rohovém kopu mohli snížit Havrdlík i Šrain, ale jejich střely zastavilo břevno. Maryška nedosáhl na přihrávku Pokorného, a tak mohli hosté ještě zvýšit, ale ve vyložené šanci neuspěl L. Menšík.

V závěru neuspěl ani Šrain, a tak domácí nejen po třetí prohráli, ale poprvé v tomto ročníku vyšli naprázdno i střelecky.

Branky: 6. Jarkulis, 55. R. Menšík. Rozhodčí: R. Jarolímek.

Dobříš: T. Kadlec – Soukup (80. Brabec), J. Kadlec, Havrdlík, Machač, – Kozohorský (27. Dušek), Pokorný, Šrain, Tran (46. Žižka) - Maryška, Blažek (68. Brabec). Trenér: V. Šrain.

Ml. dorost

Dobříš – Kutná Hora 2:3 (2:2).

Po debaklu v Neratovicích se domácí v dalších dvou zápasech rychle otřepali. Přestože v žádném z nich nezískali ani bod, jejich hra přece jen byla působivější. V úvodu přes vyrovnanou hru získali hosté dvoubrankové vedení Michálkem přímo z rohového kopu a Krulišem.

Domácí se nevzdali a získali převahu, jejíž výsledkem byly branka Žižky po samostatné akci. Vl. Halay pak nastřelil břevno a příležitost Černého zlikvidoval brankář Drtina. Vzápětí však autor střely po rohovém kopu důraznou hlavičkou vyrovnal.

Ve druhém poločase v dobré pozici odevzdal Michálek jen míč Maříkovi, na druhé straně Žižkovu střelu vykopl obránce a střela Vl. Halaye těsně branku minula.

Bohužel pro domácí pět minut před konce utkání po ojedinělé akci rozhodl zápas Pašiak.

Dobříšští pak vrhli všechny síly do útoku, ale Žižka opět mířil těsně vedle a Šimek branku překopl.

Branky: 18. Žižka, 38. Černý - 13. Michálek, 15. Kruliš, 75. Pašiak. Rozhodčí: M. Jarolímek.

Dobříš: Mařík – Fišer, Kelner, Procházka, Vobr – Černý, Šimek, Žižka, O. Halay – Kasík, Vl. Halay (59. Mann). Trenér: Sedloň.