Se stejnou taktikou chtěli uspět i v Praze. Domácí ale byli od začátku lepším týmem a Spartak přehrávali.

Motorlet - Spartak 3:0 (1:0)

Brankově se domácí prosadili ve 31. minutě, když na kraji obrany chyboval Matějka a Motorlet vedl 1:0.

Hosté se na dostřel domácí branky dostali až v 35. min po pokusu Hlaváče, ale branka z toho nebyla.

Do druhého poločasu nastoupil v příbramském dresu útočník David za nevýrazného Cózla, ale snaha o vylepšení výsledku vzala za své již ve druhé minutě druhé části hry, když Jerman při rohovém kopu neuhlídal svého hráče a domácí zvýšili na 2:0. Po tomto K.O. již nebylo o výsledku pochyb. Zvláště, když po dalším rohovém kopu opět hráči Spartaku propadli v osobním bránění a skóre bylo 3:0.

Další šanci domácí nevyužili, hlavně zásluhou Solnaře, který Spartak ještě v závěru několikrát podržel.

"Z výkonu některých hráčů jsem hluboce zklamán a v případě uzdravení chybějících hráčů dojde ke změnám v sestavě. Hráči si musí uvědomit, že bez maximální bojovnosti a dodržení taktických pokynů nelze uspět," řekl trenér příbramských mladíků Miloslav Šusta.

Spartak: Solnař - Matějka, Jerman, Binar (45. Branžovský), Opička - Rampa - Hanáček (65. Jezbera), Houdek (60. Weishaitel), Hlaváč, Cózl (41. David) - Tesárek.