St. dorost: Sp. Příbram – Prachatice 1:3 (1:1).

Na začátku zápasu byl Spartak lepším týmem a po zásluze se ujal vedení, když se po rohu Kuby prosadil Štochl – 1:0. Po této brance se hosté zlepšili a hlavně díky standardním situacím několikrát zahrozili před brankou Zykána.

Z jedné z nich i uhodilo, když po rohu zůstal neobsazený hráč a bylo srovnáno – 1:1. Před přestávkou mohli Spartak poslat do vedení Trefný, který však místo střely volil zbytečnou přihrávku, a Kuba, ten trefil břevno.

Začátek druhé půle vyšel lépe hostům. V 50. minutě z totožné situace jako při vyrovnávajícím gólu – roh a volný hráč – šli do vedení.

Spartak nechtěl prohrát a rval se alespoň o vyrovnání. Jejich naděje ještě posílil fakt, že byl Prachaticím vyloučen hráč.

Domácí tlačili, ale branku vstřelit nedokázali, i když šance na to měli.

Nakonec za neproměněné šance přišel v nastaveném čase trest po chybě Peterky – 1:3.

Miloslav Šusta (trenér Spartaku): „Zbytečně jsme prohráli a naše situace se komplikuje. Kluci se snaží, bojují, ale body nepřicházejí. Děláme zbytečné chyby, které soupeři trestají. Je před námi ještě derby na 1.FK, ale ať zápas dopadne jakkoliv, musíme podzim hodnotit jako nevydařený.“

Spartak: Zykán – Matějka, Horváth, Jerman (65. Peterka), Šusta – Převrátil – Tesárek, Kuba, Štochl, Císař (80. Weishaitel) – Trefný.

Ml. dorost: Sp. Příbram – Prachatice 2:1 (1:0)

Už v první minutě nebezpečně střílel Matějka a další pěkné akce na sebe nenechaly dlouho čekat. Výborný úvod Spartaku nakonec korunoval gól Matějky, který hlavou zužitkoval prodloužení Hájka 1:0.

Hosté po obdržené brance začali stále více ohrožovat obranu Příbrami, ale do vyložené šance se nedostali.

Naopak zvýšit mohl Plocha, ale jeho střela skončila nad brankou. Ještě v závěru poločasu měli hosté šanci, ale Solnař spoluhráče podržel.

Do druhé půle musel Spartak vystřídat zraněného Petráska a unaveného Matějku, který odehrál celý zápas za starší dorost. Na projevu týmu se to však příliš neprojevilo. Kluci makali a přišly další šance. Koška netrefil bránu a Plochu vychytal brankář hostí.

V 54. minutě zahrozili hosté, ale po pěkné akci netrefili branku. Vynahradili si to však už o minutu později, kdy Rampa prohrál hlavičkový souboj na půlce a soupeř z brejku vyrovnal – 1:1.

Své zaváhání napravil Rampa o pět minut později, když zakončil závar v soupeřově šestnáctce po trestném kopu Branžovského – 2:1.

Hosté se pak snažili o vyrovnání a otvírali Spartaku cestu k brejkům, ale ten ani nejvyloženější šance již nedokázal proměnit.

V samotném závěru se tak strachoval o výsledek a opět Příbramáky podržel brankář.

Miroslav Bodnár (trenér Spartaku): „Musím kluky pochválit za velmi dobrý výkon a snahu. Škoda, že jsme nedokázali dobrou hru zužitkovat ve vyšší vítězství.“

Spartak: Solnař – Bělohradský, Rampa, Binar, Šebek – Hájek (62. Drašnar), Petrásek (41. Jezbera), Branžovský, Plocha – Matějka (41. Dražan), Koška.

Podzimní část dorostenecké divize uzavře v neděli po obědě derby 1.FK Příbram B – Spartak.