St. dorost

Sp. Příbram - 1.FK Příbram B 0:3 (0:1)

Domácí dorostenci chtěli odčinit vysokou podzimní porážku od Litavky a začali velmi aktivně, ale hned z první šance hostů udeřilo. Matějka neuhlídal svého hráče, ten odcentroval a Růžička prostřelil Solnaře - 0:1.

Spartak se nepoložil, nadále hrál dobře a často zaměstnával hostujícího brankaře Švestku, ale ten byl výborný a postupně zlikvidoval šance Gregořici, Tesárka a Trefného. FK zahrozilo střelou do břevna.

Na začátku 2. půle chybovala domácí obrana a hosté šli po zásahu Königa do dvoubrankového vedení - 0:2.

Po této brance hra Spartaku již neměla takovou kvalitu a hosté byli lepší. Přesto Spartaku ještě svitla naděje. V 85. minutě se po faulu ve vápně kopala proti hostům penalta, míč si postavil Branžovský, ale s jeho slabou střelou si Švestka poradil. Tím zhasla poslední naděje na zvrat zápasu.

O chvíli později hosté přidali Sedláčkem třetí branku a uzavřeli skóre.

Spartak: Solnař - Matějka, Bambas, Převrátil, Jerman (46. Opička) - Tesárek, Kuba (75. Dvorský), Štochl (65. Branžovský), Müller, Trefný, Gregořica.
1.FK B: Švestka - Řehák, Kvída, Janoušek, Petrla - Vácha (53. Hebeda), Kordule, M. Wágner (67. Sedláček), Soldát - König (84. David), Růžička.