Starší dorost
Sp. Příbram - Kut. Hora 4:2 (2:0).
Po vydřeném vítězství v Berouně čekal příbramské mladíky soupeř z druhého konce Středočeského kraje.
Po rozpačitém začátku se domácí pomalu dostávali do tempa a mohli se ujmout vedení už v 6. minutě, ale Kleindienst hlavičkoval nad. Soupeř hrozil z rychlých brejků, ale obrana pracovala pozorně.

Ve 20. minutě založil rychlý útok Šebek a Petrásek své sólo zakončil lobem přes brankáře – 1:0.

I v dalších minutách určoval Spartak tempo hry, ale Plochu, Matějku a trestný kop Branžovského vychytal gólman. Ve 34. minutě se do pokutového území probíjel Matějka, kterého srazil obránce. Penaltu do šibenice uklidil Plocha – 2:0.

V poslední minutě se prohnal do šance hostující útočník, ale výborného Solnaře nepřekonal.

Začátek 2. půle vyšel domácím dokonale. Hned po rozehrání uvolnil Kleindienst Petráska, jehož zpětnou přihrávku zpracoval Plocha a z otočky vstřelil svůj druhý gól v zápase – 3:0. Vzápětí Petrásek neprostřelil brankáře, ale v 56. minutě už to bylo 4:0, když Branžovský vyslal do vápna Petráska, a ten opět zpětnou přihrávkou připravil šanci Matějkovi, který patičkou zavěsil – 4:0.

Pohodový zápas se začal kazit v 61. minutě, kdy Šebek zaváhal s odkopem, při kterém trefil do ruky hostujícího útočníka, ten využil reklamování ruky naší obranou a překonal bezmocného Solnaře – 4:1. Zvýšit mohl Bělohradský, ale nejprve mířil mimo a v další šanci si přiliš předkopl míč.

Naopak hosté snížili v 79. minutě krásnou křížnou střelou – 4:2.

Poslední šanci měl střídající Dražan. Po přihrávce Bělohradského však ani na dvakrát neprostřelil brankáře hostí, kterému na lajně pomáhali obránci.

(připravujeme fotografie)

Sp. Příbram: Solnař - Klimek, Hájek, Rampa, Šebek - Kleindienst (67. Drašnar), Branžovský (62. Bělohradský), Pham Son, Plocha (51. Jezbera) - Petrásek, Matějka (77. Dražan).

Mladší dorost
Sp. Příbram - Kut. Hora 3:1 (0:1).
Spartak měl i přes problémy se sestavením obrany po celé utkání výraznou převahu. Hosté se spoléhali na tuhou defenzívu a rušivé protiútoky, které však až na jednu výjimku nebyly příliš nebezpečné.

Domácí se dostávali poměrně často na dostřel hostující branky, měli řadu standardních situací, ale žádnou šanci nedokázali přetavit ve vedoucí branku.
A tak to byli naopak hosté, kteří ve 25. minutě podnikli rychlý protiútok zakončený pod tělem vybíhajícího brankáře – 0:1. Tři minuty předtím Spartak nastřelil břevno po hlavičce J. Slámy a v poslední čtvrthodině zahodil několik dalších slibných příležitostí.

Ve druhé půli už příbramští mladíci střeleckou smůlu prolomili. Ve 46. minutě si na roh Š. Hlinky naskočil T. Knížek a hlavičkou z hranice malého vápna vyrovnal – 1:1.

Poté převzal osud zápasu do rukou nejlepší hráč na hřišti Š. Hlinka, který dvěma identickými akcemi středem kutnohorské obrany rozhodl zápas.

Nejprve v 52. minutě pronikl přes tři soupeřovy hráče a razantní ranou k tyči poslal domácí do vedení – 2:1. A v 67. minutě pak předvedl podobnou akci, tentokrát však ukončenou faulem kutnohorského obránce v pokutovém území. Penaltu sám postižený s přehledem proměnil – 3:1.

Mezi dvěma brankami Spartaku ještě hlavičkoval M. Rybanský v jasné gólové pozici pouze do břevna.

Sp. Příbram: Švagr - Bárta, P. Dvořák, V. Dvořák, Soukup - Knížek, Sláma, Hlinka, Dučák - Rybanský, Sosnovec. Stř.: Klindera, Kratochvíl.

V příštím kole hraje dorost Spartaku v Mnichovo Hradišti.