Praha - Ani rezerva druholigového Inferna nebyla pro příbramské fotbalistky větší překážkou.

10.5.2010

1.FK Příbram.Foto: Deník

Inferno B - Příbram
1:5 (0:5)

Příbramská děvčata přistoupila k zápasu velmi zodpovědně. Tvořivou hrou a důrazem předvedla, že fotbal hrát umí. Už v5. minutě otevřela skóre Machutová, v11. minutě přidala další gólPilousková a hned v následující minutě i Dědinová po krásném úniku na levém křídle. Ve 21. a 23. minutě se pak trefila i Verča Císařová a bylo definitivně rozhodnuto.

"Byla to paráda, děvčata hrála s chutí a velkým nasazením.I když jsme v druhé půli inkasovaly gól po malém zaváhání obrany, nedaly jsme jinak soupeři vůbec šanci. Tak to má být, tak se nám to líbí! Byla jsem velice spokojená a nezbývá, než děvčata pochválit a poděkovat za velmi kladný přístup k utkání. Jen tak dál holčiny!" hodnotila zápas trenérka Renata Šmídová.

Branky: V. Císařová 2, Machutová, Pilousková, Dědinová.

Příbram: Ščevíková - Pilíková, Štěchová, Dědinová, V. Císařová, I. Císařová, Smíšková, Kočová, Machutová, Branžovská, Pilousková. Střídaly: Boukalová, Karasová, Černá, Kolocová, Štáhlová.

V dalším kole hostí Příbram v neděli od 13.30 hodin v Bohutíně celek Nuslí.

Ostatní výsledky:Libušín - Blatná 0:8, Mořina - Pavlíkov 2:5, Malešice - Příkosice 0:4, Nusle - Kačice 3:2.

10.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Z přípravného utkání hokejistů: Strakonice - Příbram (4:5).

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Vepřín v Letech
4

Odkoupíme vepřín v Letech, schválila vláda

KrimiMix: Policie hledala nemocnou dívku

Příbram – Ve čtvrtek 17. srpna přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o pohřešování sedmnáctileté dívce, která trpí autismem. Podle uvedených údajů měla odejít zřejmě se psem do přilehlého lesa, a to v jedné obci na Příbramsku.

Postřižiny se definitivně rozloučí v Mníšku

Mníšek pod Brdy - Sedm úspěšných sezon a desítky vyprodaných představení po celé republice má za sebou původní muzikál Postřižiny. Letošní sezona je osmá a derniérová. Kdo ještě neviděl Maryšku a paní hostinskou koupající se v pivovarském sudu, pana De Giorgiho skákajícího z komína či Francina na prskajícím motocyklu, má poslední příležitost v pátek 25. srpna v Mníšku pod Brdy.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Fotbalisté Dobříše vybojovali v Roudném všechny body

Dobříš - Fotbalisté Dobříše jeli ve druhém kole divize na hřiště soupeře. Po dobrém výkonu uspěli a zaslouženě si odvezli první tři body.