Krupka – Příbram
8:1 (5:1)

Po šňůře tří vítězství v řadě si jela příbramská děvčata pro další body ke vzdálenému soupeři na sever Čech. Tentokrát však bylo nadšení domácích mnohem větší, než snaha Příbramaček. A když nepomohla ani přestávková bouřka v kabině, všechny body zůstaly v Krupce.

"Vše začalo užpozdním příjezdem na stadion v Krupce. Děvčata se nestačila ani pořádně rozcvičit a přišel začátek zápasu," prozradil trenér Bohuslav Čermák.

Od prvních minut bylo jasné, že zápas nebude pro hostující fotbalistkyvůbec lehký. Po dvou neproměněných příležitostech začala kanonáda soupeřek.
V15. minutě už vedly2:0, po 32 minutách pak4:0. Ve33. minutě sice snížila Smíšková, ale útočnou lavinu domácíchnezastavila.

Druhý poločas začaly Příbramačkylépe a dostávaly se ido zakončení, ale bez úspěchu. A tak se opět ujaly taktovky soupeřky, které navýšily skóre až na 8:1.

"Hra na malém hřišti dělala našim dívkám veliké problémy. Bez nápadu, agresivity, napadání a úspěšného zakončování se vyhrávat nedá. V zápase se objevilo velké množství individuálních chyb, které byly nemilosrdně trestány. Nicméně na tento zápas se musí rychle zapomenout a pokračovat v začaté práci," ví příbramský trenér Čermák.

Branka: Smíšková.

Příbram: Pilousková – Pilíková, Štěchová (63. Nováková), Karasová (83. Černohorská), Drdošová – Kočová, V. Císařová, I. Císařová, Branžovská (58. Černá) – Smíšková, Dědinová.

V neděli hrají příbramské fotbalistky na hřišti Spartaku od 14 hodin proti Karlovým Varům.

Ostatní výsledky: Karlovy Vary – Postoloprty 2:0, Hradištko – Stará Lysá 2:3, Mladá Boleslav – Liberec 0:1, Malá Skála – Rakovník 0:10.

1. Liberec 13 11 1 1 60:10 34
2. St. Lysá 13 9 3 1 51:16 30
3. Karl. Vary 13 8 2 3 38:25 26
4. Rakovník 13 7 1 5 35:16 22
5. Krupka 13 7 0 6 45:30 21
6. Příbram 13 6 3 4 30:39 21
7. Ml. Boleslav 13 6 2 5 37:26 20
8. Malá Skála 13 2 1 10 24:75 7