Příbram – Rakovník
2:2 (0:1)

Rakovník začal dost z ostra. Terén byl velmi těžký, mokrý a bahnitý a příbramským hráčkám dělal velké potíže. Ve 13. minutě poslala Pilousková na bránu Dědinovou, a ta poprvé ohrozila gólmanku hostů.

Pak se hrálo převážně mezi oběma vápny. Ve 26. minutě dostala míč do brejku hráčka Rakovníku a neomylně zakončila – 0:1.

Do druhé půle vstoupila příbramská děvčata lépe. Ve 49. minutě našla předstoperka Krasová v houfu hráček Smíškovou, ta si míč zpracovala, ukázkově si položila gólmanku a vyrovnala – 1:1.

Už o pět minut později pak Příbram dokonce skóre otočila. Gólmanka Rakovníka špatně rozehrála, I. Císařová rychle našla opět dobře postavenou Smíškovou, která tentokrát na dvakrát, ale důsledně zakončila – 2:1.

Oba týmy bojovaly o body a nakonec si je rozdělily. V 82. minutě přišel faul před domácí šestnáctkou a hráčka Rakovníku ukázkově kopnutým přímým kopem dala na konečných 2:2.

„Měly jsme vítězství na dosah, ale přesto musím holčiny pochválit. Nejen za výsledek, ale za neskutečnou bojovnost. Jezdily v těžkém terénu doslova po zadku a snažily se ze všech sil o co nejlepší výsledek,“ chválila své hráčky trenérka Renata Šmídová.

Branky domácích: Smíšková 2. Rozhodčí: Mifková.

Příbram: Ščevíková - Pilíková, Karasová, Branžovská, Štěchová -Kočová, I. Císařová, Pilousková, Dědinová -Machutová, Smíšková.

Po podzimní části druhé ligy patří 1.FK Příbram sedmé místo při vyrovnané bilanci tři výhry, tři remízy a tři prohry.

1. Liberec 9 8 1 0 40:7 25
2. Stará Lysá 9 6 3 0 42:9 21
3. M. Boleslav 9 5 2 2 27:16 17
4. Karlovy Vary 9 5 2 2 26:16 17
5. Rakovník 9 4 1 4 19:13 13
6. Krupka 9 4 0 5 27:25 12
7. Příbram 9 3 3 3 16:22 12
8. Malá Skála 9 2 1 6 21:47 7