HFK Olomouc – Marila
2:0 (2:0)

Od úvodní minuty byli aktivnější domácí. Ve čtvrté minutě pálil nad Grim a v jedenácté vyškrábl Hruška ránu Korčiana z růžku své branky. V 17. minutě už byl domácí útočník úspěšnější, když si vyskočil na roh a poslal míč hlavou do sítě.
A když se ani poté nedokázali příbramští fotbalisté dostat na dostřel domácí branky, přišel druhý zásah do jejich sítě. Ve 33. minutě byl totiž úspěšný v souboji se dvěma obránci Marily Grim a dotlačil míč podruhé do Hruškovy branky – 2:0.
O přestávce poslal hostující trenér na hřiště třetího útočníka Jalese, ale místo snížení skóre málem přišlo jeho další navýšení.
Korčián si ve 47. minutě obhodil Hrušku, vystřelil, ale Penc na brankové čáře míč vyrazil do břevna, od nějž se míč odrazil k Janečkovi, který měl před sebou prázdnou branku. Do jeho střely však stihl vběhnout Navrátil.
V 55. minutě ještě Hruška zneškodnil ránu Grima a pak se už hra přestěhovala před olomouckou branku.
Akce Marily však končily v nepřesnostech nebo útočnými fauly.
Největší šance hostů přišly v závěrečné desetiminutovce. Únik Klesy stihli domácí obránci odvrátit na roh. Po jeho rozehrání a skrumáži před brankářem Doležalem pálil Penc, ale olomoucký gólman míč vyrazil a dorážka Huni byla nepřesná.
Branky: 17. Korčian, 33. Grim. ŽK: Josefík (Olomouc) Rozhodčí: Mojžíš – Čecháček, Szarowski. Diváků: 708.
Marila: Hruška – Pleško, Penc, Navrátil, Nohýnek (46. Jales) – Pilík (67. Šindelář), Nechvátal (83. Oliveira), Tarczal, Plašil – Huňa, Klesa.
V neděli hraje Marila od 17 hodin s Duklou Praha.