Třinec – Marila
1:3 (1:1)

Domácí fotbalisté se poprvé představili pod vedením nového trenéra na svém hřišti a fanouškům chtěli ukázat změnu. Na lídra tabulky tak aktuálně předposlední tým druhé ligy nastoupil odhodlaně a aktivně.

Z úvodní iniciativy nakonec Třinečtí vydolovali i vedoucí branku, když se trefil z hranice šestnáctky Ďurica. Příbramáci okamžitě přidali a ve 14. minutě po zaváhání domácí obrany dostal míč skluzem do branky Nechvátal – 1:1.

Před poločasem domácí ještě několikrát zahrozili Malířem a Ďuricou, aktivní byl i Brazilec Rodrigues, ale do kabin nakonec mohla jít s náskokem Marila. Hloušek však poslal míč těsně nad.

Po příchodu do druhé půle se ve 49. minutě zastřeloval Huňa, na druhé straně vybízel své spoluhráče ke skórování Rodrigues. Skóre se však měnilo až v 64. minutě. Huňovu ránu Bruk vyrazil k dobíhajícímu Tarczalovi, a ten se nemýlil – 1:2.

Domácími inkasovaná branka otřásla a Příbramáci prakticky vzápětí přidali pojistku, když tentokrát vybídl Tarczal Huňu, který pohotově skóroval – 1:3.
V závěrečných dvaceti minutách už Marila kontrolovala výsledek. V 86. minutě sice dostala branku, ale Rodrigues stál v ofsajdu, a tak neplatila.

Branky: 7. Ďurica – 14. Nechvátal, 64. Tarczal, 67. Huňa. ŽK: Navrátil. Rozhodčí: Racek – Peřina, Adámková. Diváků: 1214.

Marila: Hruška – Nohýnek, Navrátil, Penc, Pleško – Hloušek (75. Pilík), Nechvátal, Tarczal, Šindelář (87. Podrazký) – Huňa, Klesa (90. Jales).

V tomto týdnu čeká příbramské fotbalisty náročný program. Ve středu hrají na svém stadionu 3. kolo Poháru ČMFS, v němž od 16.30 hodin hostí Viktorii Plzeň. V neděli pak od 17 hodin nastoupí proti Hradci Králové, který momentálně ztrácí na Marilu v druholigové tabulce jediný bod