Skupinu A vyhrála bez ztráty bodu Dobříš, druhé byly Rosovice. Ze skupiny B z prvního místa postoupily Loděnice a z druhého Spartak Příbram.
Skupina A: 1. Dobříš (32:6) 10, 2. Rosovice (18:9) 8, 3. Sp. Příbram B (12:11) 6, 4. Novo Kladno (12:19) 4, 5. Dobříš C (6:19) 2, 6. Bílá Hora (8:24) 0.
Skupina B: 1. Loděnice (19:10) 9, 2. Sp. Příbram (15:5) 8, 3. Dobříš B (18:16) 4, 4. Všenory (16:15) 4, 5. Králův Dvůr (13:22) 4, 6. Nový Knín (9:22) 1.
V prvním semifinále tak nastoupili MFK Dobříš a Spartak Příbram. Utkání skončilo 1:1, a tak následoval penaltový rozstřel, ve kterém se radovali z vítězství domácí. Druhým finalistou se staly Rosovice, které porazily překvapení turnaje Loděnice 5:2.
V zápase o třetí místo vedl Spartak Příbram půl minuty před koncem 6:3, ale po nedisciplinovanosti hráčů Spartaku a následných vyloučeních, rozhodčí utkání předčasně ukončil a Loděnice vyhrály kontumačně 3:0.
Finálové utkání přineslo napínavou podívanou. Rosovice třikrát vedly, domácí dokázali vždy vyrovnat a v poslední minutě utkání dali vítěznou branku. Po roce tak obhájili vítězství v turnaji.
Ceny předávala manželka Josefa Vitáska paní Božena Vitásková a starosta města Dobříše Jaroslav Melša.
Nejlepší brankář: Václav Sklenář (Loděnice). Nejlepší hráč: Tadeáš Synek (Dobříš).