Milín svého tabulkového souseda porazil na jeho hřišti

Nelahozeves/ V dalším utkání fotbalové I. A třídy jel Milín na půdu svého souseda v tabulce. Po gólech ze závěrů obou poločasů si odvezl vítězství.

19.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Nelahozeves – Milín
0:2 (0:1)

V úvodních dvou minutách se domácí fotbalisté dvakrát dostali k zakončení Vondarevem, ale obě šance mu Holan zneškodnil.

První vážnější příležitost hostů stála za to. Po akci na jeden dotek se míč dostal přes Harvana, Bejčka a Vitáska až za domácího brankáře, ale toho zastoupil Jindřich a míč vykopl téměř z brány na roh.

V dalším průběhu první půle se týmy střídaly v zahazování šancí, až přišla 35. minuta a sólo Vitáska, po němž se hosté dostali do vedení.
Těsně před přestávkou mohl srovnat Petrásek, ale ze slibné pozice Holana nepřekonal.

Po změně stran vstoupili na hřiště lépe Milínští. Během deseti minut zaměstnaly gólmana střely Harvana, Bejčka a Kunce. Za domácí odpověděl dvěma pokusy Pešta, pokaždé však mířil nad.

V 69. minutě zazvonil na tyč po trestném kopu Pacina a stejný hráč o chvíli později hlavičkoval nad. A tak definitivní uklidnění do hostujícího tábora přišlo až v 89. minutě, kdy se po střele Kunce dostal k dorážce Soukup – 0:2.

Branky: 35. Vitásek, 89. Soukup.

Milín: Holan – Lundák, Roušar, Krejčí, Venta – Harvan (89. Škopek), Kunc, Pacina, Soukup – Bejček, Vitásek.

V příštím zápase hostí milínští fotbalisté v sobotu na svém hřišti Tuchlovice.

19.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

U příležitosti 75.výročí atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha se v Praze konala rekonstrukce útoku u tramvajové zastávky U Kříže.
28

Po 75 letech Gabčík a Kubiš znovu v Praze zaútočili na Heydricha

Policisté jsou v pohotovosti, aby ohlídali Prahu

Rady do zahrady

Příbram - Po týdnu přinášíme další Rady do zahrady od pěstitele Petra Kumšty.

/OBRAZEM/ Depešáci v Edenu

Z koncertu v Eden Aréně přinášíme ještě pár fotek, které stále znějí ozvěnou hudby Depešáků a nadšením jejich fanoušků. Koncert, který táhlo především charisma Davida Gahana, fotil Martin Kubišta.

Tipy na víkend: na Korzo nebo za permoníky, vyberte si

Příbram – Po týdnu jsme pro vás připravili několik zajímavých tipů na nadcházející víkend.

Mladší žáci SK Rakovník dál ničí soupeře

Rakovnicko - Mládežnické okresní fotbalové soutěže pomalu spějí ke svému finiši.