Milín vyhrál v Hořovicích

Hořovice/ V dopoledním utkání I. A třídy vyhráli fotbalisté Milína na hřišti Hořovic.

1.6.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Hořovice - Milín 2:4 (1:2)

Domácí fotbalisté se s rolí outsidera nesmířili a hned z prvního útoku se dostali do vedení, když nenápadnou šanci proměnil Nesnídal. Po pár minut později se do koncovky tlačil Štěpnička, ale mířil mimo.

Pak už přišly chvíle Milínských. Nejprve Kuncův roh přímo do branky na poslední chvíli odvrátil Šilhavý, pak Švábův lob přes vybíhajícího gólmana skončil těsně vedle. Až ve 35. minutě přišlo vyrovnání. Únik Vitáska přibrzdil Šilhavý odražením míče ke Švábovi, který mířil přesně - 1:1.

Těsně před přestávkou pak tentýž hráč skóre otočil, když tentokrát dorážel pokus Zákouckého.

Také začátek druhé půle vyšel domácím výborně, když znovu v úvodní minutě skórovali a znovu u toho byl Nesnídal.

Poté o sobě dal dvakrát vědět Šmíd. Jeho trestný kop ani střela z hranice šestnáctky však Holana nepřekvapily.

V posledních dvaceti minutách Milínští seřídili střelecká mířidla a rozhodli o svém vítězství. V 72. minutě se trefil po trestném kopu Soukupa Vitásek a pět minut před koncem pak z dalšího trestného kopu Krejčí.

Branky: 1. a 46. Nesnídal - 35. a 43. Šváb, 72. Vitásek, 85. Krejčí.

Milín: Holan - Sváda, Roušar, Krejčí, Venta - Soukup, Pacina, Kunc, Zákoucký (61. Škopek) - Vitásek (82. Nehéz), Šváb (88. Dudáček).

1.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Některé školky v Příbrami otevřou na celé prázdniny

Vývařovna Stavusu měla kontrolu z hygieny

Tara Fuki vtáhnou návštěvníky příbramského divadla do svého snivého světa

Příbram – Pět řadových alb má na svém kontě dámské duo zpívajících violoncellistek Tara Fuki.

Rady do zahrady

Příbram - Přečtěte si další rady do zahrady od Petra Kumšty.

Masopusty bývají plné fantazie, už startují

Příbramsko - Zatímco některé svátky mají v kalendáři stálé místo, masopust patří mezi ty pohyblivé a jeho termín se odvíjí podle termínu Velikonoc. Letošní vychází na závěr února. Obce, které obnovily a udržují tyto lidové veselice, se většinou tohoto termínu tak striktně nedrží.

Sedlčanské ragby došlo pod můstky pro titul

Sedlčany – Dvě družstva RC Sedlčany se v sobotu zúčastnila prvního ročníku Show Rugby v Harrachově. A netradiční turnaj si všichni užili naplno.