VYBERTE SI REGION

Milín vyhrál v Hořovicích

Hořovice/ V dopoledním utkání I. A třídy vyhráli fotbalisté Milína na hřišti Hořovic.

1.6.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Hořovice - Milín 2:4 (1:2)

Domácí fotbalisté se s rolí outsidera nesmířili a hned z prvního útoku se dostali do vedení, když nenápadnou šanci proměnil Nesnídal. Po pár minut později se do koncovky tlačil Štěpnička, ale mířil mimo.

Pak už přišly chvíle Milínských. Nejprve Kuncův roh přímo do branky na poslední chvíli odvrátil Šilhavý, pak Švábův lob přes vybíhajícího gólmana skončil těsně vedle. Až ve 35. minutě přišlo vyrovnání. Únik Vitáska přibrzdil Šilhavý odražením míče ke Švábovi, který mířil přesně - 1:1.

Těsně před přestávkou pak tentýž hráč skóre otočil, když tentokrát dorážel pokus Zákouckého.

Také začátek druhé půle vyšel domácím výborně, když znovu v úvodní minutě skórovali a znovu u toho byl Nesnídal.

Poté o sobě dal dvakrát vědět Šmíd. Jeho trestný kop ani střela z hranice šestnáctky však Holana nepřekvapily.

V posledních dvaceti minutách Milínští seřídili střelecká mířidla a rozhodli o svém vítězství. V 72. minutě se trefil po trestném kopu Soukupa Vitásek a pět minut před koncem pak z dalšího trestného kopu Krejčí.

Branky: 1. a 46. Nesnídal - 35. a 43. Šváb, 72. Vitásek, 85. Krejčí.

Milín: Holan - Sváda, Roušar, Krejčí, Venta - Soukup, Pacina, Kunc, Zákoucký (61. Škopek) - Vitásek (82. Nehéz), Šváb (88. Dudáček).