Milín - Po upracovaném výkonu, převaze a značně vychýlené mušce zaslouženě porazil Milín Lhotu. I když až gólem z penalty v závěru.

1.6.2009

I. A třída: Milín - Lhota (2:1).Foto: Jiří Kubík

Milín – Lhota
2:1 (0:0)

V 9. minutě měli domácí první velkou šanci. Gólman Šimek podběhl míč, který tak mířil do branky, ale obránce Jiránek jej stačil ukopnout.

V následující desetiminutovce to zkoušeli Milínští střelami z dálky. Havelka dvakrát nastřelil soupeře a Sládek mířil těsně vedle.

Na druhé straně se prezentoval ránou z 25 metrů hostující Vitásek, který je ve Lhotě na hostování právě z Milína. Ani jeho pokus se však mezi tyče nevešel.

Kombinaci Milína, na jejímž konci byla bomba Bejčka, hasil Šimek a těsně před přestávkou se pak milínský útočník netrefil z voleje ani z hranice penalty.

I po změně stran pokračovala převaha domácích. Soukup i Venta poslali míč nad branku Lhoty a Kunc jen do tyče.

Až po hodině hry se konečně domácí fanoušci dočkali. Bejček posunul míč na Sládka, který jej podél bližší tyče poslal za záda Šimka – 1:0.

Jenomže radost Milínu vydržela jen necelých sedm minut. Asník vysunul Mačuru, ten si poradil kličkou s obranou a střelou z velkého úhlu vyrovnal – 1:1.

V 77. minutě dostal střídající Šváb míč do běhu, ale místo postupu na osamoceného brankáře volil střelu z 20 metrů a míč šel těsně vedle.

Zasloužené vítězství vybojovali domácí nakonec v 83. minutě. To byl po rychlé kombinaci Šváb podtržen v pokutovém území a penaltu proměnil Soukup – 2:1.

Branky: 61. Sládek, 83. Soukup z pk – 68. Mačura. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Pechanec – Vlk, Kočárek.

Milín: Holan – Škopek (46. Kunc), Roušar, Venta, Pacina, Harvan (74. Lundák), Soukup, Sládek, Bejček (63. Šváb), Havelka, Hausleitner.
Lhota: Šimek – Jiránek (11. Vinc), Chadima, Čurda, Rác, Mantlík, Asník, Procházka, Vitásek, Mačura (75. Rohla), Dubravský.

V příštím kole jede Milín v sobotu do Hradištka.

1.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

The Tap Tap
24

The Tap Tap odehrají šedesát koncertů ročně

U pevnosti vznikne zřejmě dělostřelecká expozice

Příbram /FOTOGALERIE/ - Armáda předala Vojenskému historickému ústavu do užívání cvičný objekt Jordán. Jde o pěchotní srub československého opevnění v severním svahu kopce Houpák v Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Brdy. Bývalá cílová plocha Jordán spolu s pěchotním srubem náleží k nejnavštěvovanějším lokalitám oblasti.

OBRAZEM: Huťské hasičky na domácí půdě zvítězily v útoku

Stará Huť – V sobotu se konal XII. ročník Pouťové soutěže v požárním útoku ve Staré Huti. Na domácí půdě muži skončili druzí a ženy vybojovaly první místo. Místo klasických dvou útoku, jak bývá zvykem, se běžely útoky tři.

Hokejisté Příbrami udělali z jasného duelu drama

Strakonice – Na ukazateli svítilo v 15. minutě hrozivé skóre 0:4. Bylo tomu tak v prvním přípravném utkání hokejistů Strakonic doma proti Příbrami. Čtyřgólové manko však Jihočeši v sobotu 19. srpna dokázali vyrovnat, ale v závěru zápasu inkasovali popáté a prohráli nakonec 4:5 (0:4, 3:0, 1:1).

Odkoupíme vepřín v Letech, schválila vláda

Česko odkoupí vepřín v Letech na Písecku, který stojí na místě protektorátního koncentračního tábora pro Romy. Vláda dnes krok schválila, uvedl na twitteru ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka.