Zápy – Milín
5:1 (3:0)

Hosté se prezentovali převážně vysokými nakopávanými míči, které nikam nevedly. Zato domácí byli velmi efektivní.

Už po čtvrthodině vedli 2:0, když se v rozmezí jediné minuty trefili Krulich a Slunéčko. Těsně před přestávkou pak nejlepší hráč na hřišti Slunéčko po rychlé kličce a tvrdé ráně přidal i třetí gól.

Změna nepřišla ani po přestávce. V 55. minutě odpískal rozhodčí proti Milínu přísnou penaltu, ze které zvýšil brankář Janáček už na 4:0.

A o deset minut později dokonal „bůra“ hlavou Mucha.

Po páté brance domácí fotbalisté polevili a do šancí se dostali i hosté. V 75. minutě si na roh Sládka naběhl Kunc a zařídil alespoň čestný úspěch.

Branky: 15. a 45. Slunéčko, 14. Krulich, 55. J. Janáček z pk, 65. Mucha - 75. Kunc. Rozhodčí: Novotný - Mikeš, Koleček. ŽK: 0:4. Diváků: 180.

Milín: Valkoun - Kuchyňka, Doubek, Pacina, Škopek (46. Vácha) - Kunc, Bejček, Lundák (46. Sládek) - Hausner - Havelka, Rom.

V příštím kole hrají milínští fotbalisté opět venku. Tentokrát v neděli odpoledne v Nymburku.