Neratovice - Milín 0:0

Domácí začali náporem, ale za celý první poločas si vyloženou příležitost nevytvořili. V prvních dvaceti minutách diváky zaujaly pouze dva nebezpečné centry domácího Zemana napříč malým vápnem, které ale nikdo z domácích borců do sítě neusměrnil.

Blízko ke gólu měl ve 25. minutě Doubek, když míč na dlouhou nohu nasměroval těsně vedle. Na druhé straně vychytal Zavadil Lundáka.

Po pěti minutách druhé půle mohlo být pro domácí zle. Míč se po hlavičce Vitáska odrazil od břevna zpět do pole. Neratovičtí se nevzdávali a bojovností se snažili o vítěznou trefu. Blízko k ní měl po Doubkově přihrávce Nezbeda, ale místo střely pouštěl míč nesmyslně za sebe v domnění, že za ním nabíhá spoluhráč.

Hosté se snažili o rychlé protiútoky. Po jednom z nich skončila tečovaná střela opět na břevně bezmocného Zavadila. Závěrečná čtvrthodinka byla ve znamení výrazného tlaku domácích, ale opět bez vyložených šancí. V 75. a 78. minutě se střelami z dálky připomněl domácí Zeman. Při druhé už viděli diváci míč v síti, ale gólman Holan s vypětím všech sil hosty podržel.

Milín: Holan - Pacina, Roušar, Krejčí, Venta - Harvan, Soukup, Vitásek, Zákoucký (46. Šváb) - Bejček, Lundák (90. Sládek).

Nelahozeves – Nový Knín 1:1 (1:0)

V prvním poločase měli domácí více ze hry, ale ani jedno mužstvo se do velkých šancí nedostávalo. Výjimkou byla 35. minuta, kdy po Klemptově hlavičce minul v dobré pozici míč nabíhající Vrábel.

O dvě minuty později se už domácí radovali. Po rozehrané standardce Vrábel posunul hlavou na lépe postaveného Jindřicha, který se nemýlil – 1:0.

Hned na začátku druhé půle ale domácí neodkopli míč včas do bezpečí a gólman Lorenc si proti hostujícímu hráči vypomohl „žlutým“ zákrokem. Hosté z nařízené penalty vyrovnali.

Soupeř vycítil šanci a domácím zatápěli. Dynamo se ale z tlaku brzy vymanilo a aktivní hrou snažilo strhnout vítězství na svou stranu. Gól se však nepodařilo vstřelit ani Dvorskému, jehož trestnému kopu se postavila do cesty tyč. Když se gólově neujala ani hlavička Klempta, skončilo utkání remízou.

Branky: Jindřich – Puchmajer z pen.

Ostatní výsledky, skupina A – 16. kolo: Měchenice – Hradištko 2:0 (0:0) Bílek, Samek, Tuchlovice – Lhota 0:3 (0:0) Trousil, Chadima, Zadák, Tn. Rakovník – Hvozdnice 2:2 (1:0) T. Kapoun, Křivánek – Mráz, L. Obrmajer, Neratovice – Milín 0:0, V. Dobrá – Velvary 0:4 (0:2) Průcha 2, Mucha, Mašek, Zdice – Slaný 0:0, Hořovice – Řevnice 1:3 (0:2) Kolář – Bezpalec, Kalivoda, Tůma, Nelahozeves – Nový Knín 1:1 (1:0) Jindřich – Puchmajer.

 1. Řevnice⋌ 16 13 2 ­ 1 40:16 41

 2. Velvary⋌ 16 11 1 ­ 4 47:27 34

 3. Neratovice⋌ 16  8 6 ­ 2 35:12 30

 4. Nelahozeve⋌ 16  8 4 ­ 4 33:19 28

 5. Lhota⋌ 16  7 5 ­ 4 27:20 26

 6. Milín⋌ 16  7 4­  5 32:17 25

 7. Velká Dobrá⋌ 16  7 4­  5 32:28 25

 8. Hradištko⋌ 16  7 4­  5 25:23 25