Dobřichovice – N. Ves
1:2 (0:1)

V úvodní dvacetiminutovce měli hosté navrch, ale střely Suchana a T. Petráka skončily jen na břevně, resp. tyči branky. Přesně zamířil až ve 45. minutě hlavou Michal Gregor – 0:1.

Po obrátce domácí hru zpřesnili a rychlonohý útočník Větrovec trefil v 60. minutě míč dělovkou z osmnácti metrů přesně do horního růžku Holanovy branky – 1:1.

Po vyrovnání se akce přelévaly na obě strany. Rozhodnutí přišlo v 76. minutě. To Durdil vysunul kolmou přihrávkou mezi obránce Michala Gregora, a ten napálil míč k tyči – 1:2.

Závěrečný tlak domácích už k vyrovnání nevedl, a tak si Nová Ves odvezla tři body.

Branky: 60. Větrovec – 45. a 76. M. Gregor. Rozhodčí: Berovič. Diváci: 80.

N. Ves: Holan – Jan Petrák – Růžička, T. Petrák, P. Gregor – Procházka, Bouška, Durdil, Suchan – O. Petrák, M. Gregor.