Podlesí - Březnice
2:1 (1:0)

Obrana Podlesí měla od úvodní minuty plné ruce a nohy práce s dlouhými nákopy na důrazného Martina Žida. Z tohoto způsobu hry si také hosté vypracovali největší příležitosti. Po jednom z dlouhých pasů prodloužil březnický kapitán míč na Motejzíka, který mu jej následně vracel do náběhu na penaltu. Šanci však na poslední chvíli zmařil Jaroš.

Zato Podlesíse kombinace příliš nedařila a hodně míčů zbytečně ztratilo. Vedoucí branka tak přišla jako blesk z čistého nebe. Soukup zachytil špatný obranný odkop a vysunul Růžka, který místo zakončení ještě našel ideálně postaveného Hausnera, pro něhož nebyl problém uklidit míč do prázdné branky - 1:0.

Hosté však zlobili i nadále. Po dalším nedůrazu při dlouhém výkopu Vaněčka pustili obránci Martina Žida lacino k míči před pokutovým územím a ve vápně pak útočník Březnice při kličkované zavadil o nohu vracejícího se Jaroše, za což následoval pokutový kop. Míč si postavil stoper Jun, ale poslal míčvedle.

Druhou gólovou šanci hostů zlikvidoval pohotový Jaroš, který vyhlavičkoval míč z prázdné branky po křižné hlavičce Josefa Žida. Na druhé straně se šance rodily pouze po brejcích, ale Soukup na dobře nabíhajícího Růžka nedal ideální přihrávku. Harvan poté našel Soukupa v úniku přesně, aledomácí kapitán bylpředtím v ofsajdu.

Ve druhé půliPodlesí hru zlepšilo a častěji drželo míč na kopačkách, ale pojistku nedalo. Nejprve pálil z voleje Harvan, avšak Vaněček skvěle vyrazil. Poté Vaněček špatným odkopem od brány trefil přímo Hausnera, ten však měl pomalý start a Jun jej stihl doběhnout ještě před vápnem a šanci překazil.

Trest přišel o minutu později. Po vlastním nedůrazudomácí zbytečně faulovali u postranní čáry, následný trestný kop poslal Vácha na branku a před Černohorským tečoval Motejzík míč do sítě - 1:1.

Kdyžse Podlesí zvyrovnání oklepalo, začalo opět dobývat branku hostů. Dvacet minut před koncem rozhodli utkání Růžek se Soukupem, kteří zabojovali a i za cenu okopávání vykombinovali situaci na vápně tak, že Růžek se zjevil sám před brankářem a uklidil míč do levého horního růžku - 2:1.

Stejný hráč pakmohl přidat ještě pojistku, ale po průniku Sedláčka mu nohy ve vápně podrazil bahnitý terén. Dvě příležitosti měl i Sedláček, ale dorážku zblízka stačil vytěsnit Vaněček a hlavou po centru Soukupa branku netrefil.

Trestat mohl na druhé straně Motejzík, ale ani jeho střela se mezi tyče nevešla. Šanci jít sám na branku pak v závěru vzal Hausnerovi Kočovský, který jako poslední hráč zastavil míč rukou, ale rozhodčí mu shovívavě udělil jen žlutou kartu.

Bojovné utkání tak dovedli domácído vítězného konce a vydřeli cenné tři body.

Branky: 29. Hausner, 73. Růžek - 58. Motejzík.Rozhodčí: Vočka - Plesl, M. Jarolímek.

Podlesí: Černohorský - Jaroš (Sedláček), Hodermarský, Straka, Janát - Soucha, Mlnařík, Soukup, Harvan - Hausner, Růžek.
Březnice: Vaněček - L. Češka, Kočovský, Jun, Cvrk - J. Žid, Vácha, Marek Žid (Petrovic), Fajt (V. Češka) - Motejzík, Martin Žid.