Podlesí - Kr. Dvůr B 5:2 (1:0)

Utkání se jako jediné z programu tohoto kola I. B třídy, skupiny E hrálo v neděli, a tak domácí hodně dobře věděli, že případná prohra by znamenala velké komplikace ve hře o záchranu. Přestože vinou velké marodky nastoupili se třemi dorostenci v základní sestavě a s dalšími třemi na lavici náhradníků, dokázali tři body získat.

První čtvrthodina hry vyzněla ve prospěch béčka Králova Dvora, které bylo o poznání méně nervózní. Teprve potom se osmělili i domácí a po několikaminutovém tlaku vstřelil Karol Partika hlavou první branku.

Ve 37. minutě byl po hrubém faulu zezadu vyloučen hostující Cihelka a vzápětí za urážku rozhodčího i Choc. Dvojnásobnou přesilovku domácí ve druhé půli proměnili ve čtyři rozhodující góly.

V 54. minutě Straka parádní bombou pod břevno zvýšil na 2:0. Přehnanou chuť do útoku pak sice soupeř potrestal v 60. minutě, kdy hlavou skóroval Bláha, ale za čtyři minuty to bylo už opět o dva góly, když po rohu uklidil míč do branky Straka.

Za další čtyři minuty se trefil po dalším rohu obránce Hodermarský a po dalších dvou minutách střelou zdálky ten samý hráč zvýšil na 5:1.

Hráči Králova Dvora B zakončili přestřelku v 77. minutě, kdy do otevřené obrany pronikl Vávra a střelou k tyči nedal Liebnerovi šanci.

Tímto vítězstvím se Podlesí vzdálilo na šest bodů sestupovým vodám. V příštím zápase jede do Zdic.

Branky: 54. a 64. Straka, 68. a 70. Hodermarský, 18. Partika - 60. Bláha, 77. Vávra.

Podlesí: Liebner - Hodermarský (78. Kalný), Straka, Mlnařík, Soucha - Zákoucký, Nezník, Partika (46. Jaroš), Vojtíšek (89. Řehák) - Růžek, Janát.