MFK Dobříš - Loděnice 5:3 (2:1)

Domácí proti účastníku I.A třídy získali brzy zásluhou Karase a Lišky (pk) vedení. Ještě do poločasu snížil z pokutového kopu Kovač. Ve druhé půli vyrovnal Herejk, ale Tomášek krásnou střelou z dálky a Budínský opět získali Dobříši dvoubrankové vedení. V zápětí sice snížil Bílecký, ale tečku za utkáním udělal v poslední minutě Karas.

Branky: Karas 2, Liška z pk, Tomášek, Budínský- Kovač, Herejt, Bělecký.

MFK Dobříš dor. - Borotice muži 2:3 (0:1)

Domácí, bez několika klíčových hráčů, měli zvláště ve druhém poločase drtivou převahu. Ovšem střelcky se jim nevedlo. Hosté tak využili několika chyb dobříšské obrany ke svému vítězství.

Branky: Liška z pk, Matějka - Jiří Zbíral, Drobílek, Valsa.

Další výsledky:Luhy - Nečín 3:3 (3:1). Branky Luhů: Čech, D. Krůta, J. Jun (hráno na UMT Sp. Příbram), Kr. Hora - Klučenice 15:1 Turek 6, M. Slezák 3, Houska 2, V. Čanda 2, Lhotecký, Hubička - vlastní,Nový Knín- Tatran Sedlčany 7:0 (2:0). Branky: Plot, Podzemský, Foltýn, Černý, Tůma, Lomoz, Ducho, Lochovice - Trh. Dušníky 0:8 (0:5).

Utkání Sp. Příbram - Hostomice se nehrálo.

Pokud jste také hráli, pošlete nám SMS zprávou výsledek na tel. č. 725 543 993 nebo mailem na jan.hajek@denik.cz.